Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
JailMMA ×

Jądro Renifera

 • Postów

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  96d 16g 48m 41s
 • Dotacje

  162.00 PLN 

Inne grupy

Użytkownik

Ostatnia wygrana Jądro Renifera w dniu 10 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Jądro Renifera punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Jądro Renifera

 1. Imię: Jąderko. Opisz swoją osobę: Zajebisty gość. Co Cię skłoniło do napisania podania?: Brak chętnych. Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Bo tak.
 2. Dwulicowy buc. Najpierw napierdalałeś jakie to nie jest csowicze, a teraz jak gdyby nigdy nic powrót.
 3. Nie będę rozwodził się nad tym tematem, powiem tyle - adios. Powód jest jeden, a może dwa: 1) dziwaczne decyje góry, upadające forum i brak zaangażowania ze strony góry w jego rozwoj, 2) odbanowywanie osób działających na szkodę sieci, np. @ The end. Coś by się jeszcze znalazło, ale kto widzi co się tutaj dzieje, ten wie. Bez odbioru.
 4. Nick: @ Voorhees Z jakiej rangi rezygnujesz?: Ex.moderator Powód: Kolesiostwo na sieci.
 5. Data zdarzenia: teraz. Nick użytkownika: mój. Dowody: - Świadkowie: - Uzasadnienie: Wszedłem na sb, napisałem pedal the end i wyszedłem na 20 minut. Jak wróciłem to patrzę i ban, dlaczego? Za jedno słowo? Inni wyzywają się tam co chwilę, np. Murem za bonusem, vivor, rapcore i inna zgraja jajowodów i nie dostają banów, a ja za jednego pedała bez ostrzeżenia poleciałem?
 6. Data zdarzenia: Od początku stycznia do teraz. Nick użytkownika: @ HyceL^^00 Dowody: https://csowicze.pl/profile/54424-hycel00/ Świadkowie: - Uzasadnienie: Brak aktywności jako typer, ostatnia aktywność 7 stycznia.
 7. Nick: @ Voorhees Z jakiej rangi rezygnujesz?: Opiekun ZM. Powód: Brak kontaktu z właścicielem serwera / zero informacji na temat przyszłych planów, zmian na serwerze. Wygląda na to, że pomysł przepadł i nic się w tym kierunku nie zmieni.
 8. @ White Legendteraz twoja kolej xD +1 za wywiad.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie