Skocz do zawartości

Zablokowane radkovsky farewell


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ radkovsky

Z jakiej rangi rezygnujesz?: @ Administrator@ Właściciel CS 1.6 [DD2 CLASSIC]

Powód:  Już od pewnego czasu nie czuję chęci do gry ani zajmowania się serwerem jak i forum. W sumie w gry już w ogóle nie gram, bo nie sprawiają mi przyjemności, a moja jedyna aktywność związana z CSem to prowadzenie niedzielnych konkursów na DD2. Chcę się teraz skupić na swoim życiu osobistym, na swoich pasjach i studiach oraz ograniczyć to życie wirtualne Szkoda się żegnać ze wszystkimi funkcjami po 3 latach, tym bardziej że w sprawowanie ich włożyłem sporo czasu i serca - ale są priorytety w życiu.

Nasza ekipa na forum jest liczna i bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki, więc nawet pomimo mojego odejścia na pewno będą sobie radzili bardzo dobrze.

Co do DD2, mam nadzieję, że zostanie tu zachowana pewna sukcesja i nawet po mojej rezygnacji serwer będzie się dalej rozwijał. @ snuffy@ RumcajsJumper@ Natalciaa:***@ Semper Invictatrzymam za was kciuki i wierzę, że będziecie sobie radzili bardzo dobrze i beze mnie pchnęli serwer do przodu!

 

@ Właściciel@ Asystent Diabła@ Head Admin@ Administrator@ Junior Admin @ Moderator @ Właściciel CS 1.6 [DD2 CLASSIC] @ Admin CS 1.6 [DD2 CLASSIC]@ Opiekun Serwera CS 1.6 [DD2 CLASSIC]

"Byliście zajebiści. Współpraca z wami to była czysta przyjemność. Co by o was nie mówili na mieście, jesteście dla mnie jak bracia" :pepeserduszko:

Dziękuję wam za współpracę i wszystkie wspólnie spędzone chwile przy pracach na forum czy na serwerze.

 

PS: Na forum dalej będę się udzielał, ale zdecydowanie mniej. Kto ma do mnie kontakt, to można się zgadać w wolnej chwili na jakiegoś ts albo dc :D 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radek za wsparcie i pomoc na forum ja osobiście życzę Ci dużo sukcesów i powiedzenia w życiu, jak i na studiach również trzymam kciuki za twoją samorealizację wpadaj do nas czasem. Pjona mistrzu 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była dobra współpraca - dzięki!. Osobiście życzę wszystkiego dobrego i powodzenia w życiu prywatnym. 👊 żegnać się nie będziemy, bo pewnie będziesz do nas zaglądał. 

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, `dR. napisał:

Jedna z gorszych rzeczy jakie mogły wydarzyć się dla tego forum i serwera, trzymaj się Radziu wszystkiego dobrego! 😁

:plusjeden: papa Radziu :pepesmutnytulas:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, smutne rozpoczęcie roku... ale w wieku 22 lat miałem podobnie. Wrócisz za jakieś 5 lat xD Powodzenia w życiu prywatnym. Cieszę się, że zagrałem dzisiaj w Twoim ostatnim konkursie :)

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde noo, szkoda fchuy, taka super osoba, na odpowiednim miejscu, jeden z filarów tego projektu jak na moje, ahh. 

Szczerze życzę Ci dużo powodzenia w życiu prywatnym, mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócisz ❤️🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi sciagnie teraz bana na lewo?

 

3m sie

 

wszystko zrozumiale z czasem trzeba pozamykac pewne rozdzialy.

 

 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, że byłeś i nas wspierałeś. Długo z nami i tak wytrzymałeś 😂❤️

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radziu wyslij zdjecie pulpecikow bo sa smutne

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_ranga_odebrana.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie