Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Ferstel


Zuzaa

Rekomendowane odpowiedzi

Super przeprowadzony wywiad! Dziękuję jeszcze raz za możliwość udziału w nim :)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, fajnie, krótko i na temat, ale podejrzewam, że ja i na pewno jakaś część użytkowników chciałaby uzyskać odpowiedzi na te bardziej niewygodne pytania, przykładowo:
- Czemu robiłeś z siebie pajaca podczas akcji ze swoim banem? 
- Dlaczego okłamywałeś ludzi w wiadomościach prywatnych, że na 100% jesteś czysty?
- Dlaczego publicznie na chociażby chatboxie wykłócałeś się z tą bardziej negatywną częścią użytkowników wobec twojej persony?
- Kiedy pojawi się oficjalny statement wyjaśniający daną sytuację?

- Czy ówczesne UBT z CS:GO zostało w jakikolwiek przeproszone za twoje obelgi w ich stronę oraz podważanie ich umiejętności? 

 

22 godziny temu, Zuzaa napisał:

Wiedziałem że wywoła to ogrom hejtu oraz kontrowersji poprzez poprzednie akcje związane z moją osobą

i wywołało przez chociażby fakt, że z bomby zacząłeś sobie żartować z tamtej sytuacji, która na większości większych sieci nie przeszłaby, a nawet wyleciałbyś z banem. 

@ ferstel moje zdanie znasz na twój temat, z pewnością czytałeś pewną wiadomość. Jak widzisz nie uległo nic zmianie. Nadal twierdzę, że jesteś tu potrzebny, ale za tamtą akcje określam cię pewnym słowem z mojego pierwszego pytania. Pozdrawiam 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boski Z Polski napisał:

Okay, fajnie, krótko i na temat, ale podejrzewam, że ja i na pewno jakaś część użytkowników chciałaby uzyskać odpowiedzi na te bardziej niewygodne pytania, przykładowo:
- Czemu robiłeś z siebie pajaca podczas akcji ze swoim banem? 
- Dlaczego okłamywałeś ludzi w wiadomościach prywatnych, że na 100% jesteś czysty?
- Dlaczego publicznie na chociażby chatboxie wykłócałeś się z tą bardziej negatywną częścią użytkowników wobec twojej persony?
- Kiedy pojawi się oficjalny statement wyjaśniający daną sytuację?

- Czy ówczesne UBT z CS:GO zostało w jakikolwiek przeproszone za twoje obelgi w ich stronę oraz podwyższanie ich umiejętności? 

 

i wywołało przez chociażby fakt, że z bomby zacząłeś sobie żartować z tamtej sytuacji, która na większości większych sieci nie przeszłaby, a nawet wyleciałbyś z banem. 

@ ferstel moje zdanie znasz na twój temat, z pewnością czytałeś pewną wiadomość. Jak widzisz nie uległo nic zmianie. Nadal twierdzę, że jesteś tu potrzebny, ale za tamtą akcje określam cię pewnym słowem z mojego pierwszego pytania. Pozdrawiam 

Spore +1, uważam, że dobrym pomysłem byłoby zadanie chociażby któregoś z powyższych pytań :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zuzaa usunął z polecanych, odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie