Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Ojciec Rydzyk


Zuzaa

Rekomendowane odpowiedzi

OjciecRydzyk.png.1b49967d3a7c3f15333e050744415fc1.png

Dzień dobry/dobry wieczór miło mi was zaprosić na średniej długości wywiadzik z @ Ojciec Rydzyk

W wywiadzie jest poruszany temat śmierci i pochówku, stąd ostrzegam bo nie każdy lubi takowy temat. 

Zapraszamy :pepeserduszko:

 

 

Na samym wstępie miło mi Cię tu gościć opowiesz nam wszystkim coś o sobie?

 

Siemanko, jestem Bartek mam 22 lata, pochodzę ze Zjednoczonych Emiratów Bieszczadzkich i piję dużo kawy :D 


Z racji iż mamy nowy rok to zdradzisz nam marzenie, które chciałbyś spełnić w 2024 roku?

 

Hmmm, na pewno skończyć moją G klasę a co do reszty to zostawię to dla siebie.


Ajaj ahh ci faceci, Twoje ulubione hobby? 

 

Zdecydowanie wędkarstwo. Ale lubię również poćwiczyć na siłowni, porobić trochę w garażu przy aucie oraz trenować MMA i jeśli mam czas i chęci to przy ładnej niedzieli pojeżdżę na motocyklu.
 

Masz dosyć nietypową pracę, czy chciałbyś opowiedzieć coś więcej na jej temat?

 

Śmierć i praca w zakładzie pogrzebowym to zdecydowanie temat tabu w społeczeństwie, jest to jednak przykry temat bo wiąże się ze śmiercią bliskiej nam osoby, jednak ja uważam, że jest to rzecz która nas wszystkich czeka i traktuję  ten temat z dużym dystansem (mówię tu o stricte temacie śmierci a nie o osobach zmarłych - do nich podchodzimy z należytym szacunkiem i powagą). Najtrudniejsze w tej pracy to bycie w ciągłej gotowości bo telefon czy rodzina potrafi nas zaskoczyć o każdej porze dnia i nocy, nie jest to też praca dla każdego bo widok zmarłego w różnym stanie to nie jest fajny widok, zmarli trafiają nam się różni - nie tylko którzy zmarli w domu czy w szpitali ale również samobójcy, ofiary wypadku, wisielce, szczątki czy zmarli w zaawansowanym stanie rozkładu. Zdarzają się też osoby młode - nastolatkowie oraz dzieci. Tu nawet nam potrafią puścić nerwy i zdarza nam się zapłakać. Cenione jest w tej pracy również abstynencja i prawko.

 

Zdecydowanie jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach! To tak dla relaksu, jak wyglądałyby twoje wymarzone wakacje?

 

Ja + wędka + woda = wymarzone wakajki :) 


Wędkarz z krwi i kości :) Jaki jest twój ulubiony sposób na spędzenie wolnego dnia?

 

Jeśli jakimś cudem taki dzień się zdarzy to spędzam go nad wodą - na rybach mogę siedzieć całymi dniami.


Rybki rybki rybki 🐟 Jaka była najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś?

 

Hmmm trochę tego było ale jeden z lepszych numerów to był gdy zatrzymali mnie na trzeźwy poranek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że jechałem wtedy na egzamin na prawo jazdy do WORD-u 70km ode mnie xD


No to niezły agent z Ciebie :kekw: Jaki był twój najdziwniejszy sen w życiu?

 

Kurde, chyba nie miałem takiego :D 


Gdybyś miał wybrać jedną rzecz, która może natychmiast poprawić ci humor, co by to było?

 

Wiadome że kasa - pieniądze to wolność a wolność to szczęście. Ci którzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają nie znają ich potęgi ;) 


Jeśli widzisz kałużę na ziemi, omijasz ją czy przeskakujesz?

 

Omijam :) 
 

Jeden budzik czy więcej?

 

Jeden :D 


Co najbardziej w kimś ci przeszkadza?

 

Zawiść - wiele razy spotkałem się z osobami które żywiły zawiść do mnie i miały "ból du*y" o to, że ja mam a one nie.


Jakich ubrań w ogóle byś nie założył?

 

Jeansów, casualowych koszul, rurek. 


 Jaki rodzaj muzyki lubisz tańczyć?

 

Zacznijmy od tego że nie umiem tańczyć xD 


O nieee trzeba Cie nauczyć! Gdybyś musiał zdecydować się na życie bez żadnego ze swoich pięciu zmysłów, z którego z nich zrezygnowałbyś?

 

Hmmm, chyba węch.


Jakie dalsze plany związane z PB?

 

To tajemnica :) 


Oj tam te tajemnice coś byś zdradził... Skąd pomysł na nick? 

 

W 2016 szukałem czegoś oryginalnego ale też i śmiesznego i jakoś tak mi zostało.

 

Jak znalazłeś się na sieci?

 

W wyniku połączenia się sieci Kuleczky z CSOWICZE.

 

Mam nadzieję, że Ci się u nas podoba. Czy masz szczęśliwą liczbę, jeśli tak to jaką i dlaczego ta?

 

Nie jestem jakimś numerologiem i nie wierzę w liczby tak samo jak w zodiaki.

 

Szybkie strzały: 

Kawa czy herbata do śniadania? 

Tylko kawa <3 

Spotify czy YouTube?

Spotify

Przygotowywanie nieboszczyka czy pogrzeb?

Pogrzeb

Pizza czy burger?

Pizza <3 

Polskie piosenki czy zagraniczne?

Polskie <3 

Wolisz raperów czy youtuberów?

Raperów B)

Blondynki czy brunetki? 

Brunetki :D 

Starsza czy młodsza?

Młodsza :D 

Być wysokim czy silnym?

Wysokim >.<

100 tyś w gotówce czy w krypto walucie? 

Krypto B)

Dom czy mieszkanie?

Dom <3 

Pozdrawiamy, proponujcie kolejne osoby do wywiadu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiadzik <3 

@ Ojciec Rydzykdobra postać i dobra mordeczka :pepelove:

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego użytkownika już kilkukrotnie proponował mi swoje usługi pogrzebowe problem w tym, że jeszcze do piachu się nie wybieram XD

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zuzaa zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie