Skocz do zawartości

Zablokowane Zażalenie na administracje forum - "Gracze JB mają specjalnie traktowanie"


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Od jakiegoś czasu.

Nick użytkownika: Cała administracja forum.

Dowody: https://csowicze.pl/forum/1148-skargipochwały/

https://csowicze.pl/forum/1152-podania-na-admina/

https://csowicze.pl/forum/1150-propozycje-zmian/

https://csowicze.pl/forum/1149-pytaniaproblemy/

Świadkowie: Pewnie ktoś się znajdzie.

Uzasadnienie: Administracja forum nie ogarnia działu JB, pozwalając aby działa się tam istna patola. Wyzwiska, pisanie nie na temat, spamowanie i łamanie regulaminu od góry do dołu. Reszta osób spoza działu JB traktowana jest inaczej, jak coś zrobią - są karani. To jak to wygląda, gdzie tu równość dla wszystkich użytkowników forum? 

 

W zasadzie wystarczy wejść w dział JB i poszukać sobie tematów, postów innych użytkowników z serwera JB. Jak to wygląda i dlaczego jest ciche przyzwolenie na coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zmienił tytuł na Zażalenie na administracje forum - "Gracze JB mają specjalnie traktowanie"

Ale co Ty teraz piszesz chłopie, jakie specjalne traktowanie?

image.png.9820e96adaf92597e88035147115b4a6.png

Rzadko wypowiadam się co do JB, ale nigdy nie jest to traktowane z przymrużeniem oka. Nie tylko ja, ale chłopaki z TS'a czy Discorda mają to samo.

Coraz bardziej jestem śmielszy twierdzenia, że jedyne specjalne zachowanie jakie tu jest to właścicieli i opiekuna serwera zombie mod.

Może i jest chaotycznie względem tego serwera, ale kto powiedział, że będzie git skoro przedział wiekowy to 6-60.

 

 Nie mogłem edytować posta, zamieszczam treść poniżej i proszę administracje czy moderację @ moose`o scalenie moich dwóch w jeden (wiem, że taka opcja istnieje).

 

Jako, że ktoś usunął posty w temacie z dowodami, apropo tego, że administracja forum zlewa niby bajzel, jaki dzieje się w dziale JB, poniżej zamieszczam przykładowe screeny.

Spoiler

dg.png.2f509dc9052f5d3196984853e52e8892.pngkoala.png.78dc0153b83286f65e4ba409e2070a7e.pngdg.png.2f509dc9052f5d3196984853e52e8892.pngmequsto.png.d9af3f3dc129b2c8f1723529aeaf891e.pngorzel.png.3bf0c4664c2803e269b0b3ce919b55ab.pngtalerzyk.png.e5fb8d21ac3de619654fc8b22a3bf782.pngbuziek.png.6a771bcd3cd1426b19d43da4b9042523.png

 

 

Temat nie jest zlewany, Tobie @ Voorheesczy właścicielom zombie moda nie jest po prostu znany. Nie wiecie jak i gdzie podejmują decyzje. Zresztą nie Tobie oceniać ich pracę, a my znamy ją doskonale.

 

Przechodząc jeszcze raz do sedna sprawy. Serwer Jailbreak nie jest typowym serwerem. Nie można porównywać tego do serwera DD2, gdzie za przysłowiową ku***ę dostajesz bana. Ten mod jest trybem 'zabawy', co zawsze wiązało się i będzie wiązać z większą ilością treści, jaką dostarczają gracze tego serwera czy użytkownicy. Uważam, że opiekunowie czy właściciele wywiązują się z roboty i pilnują porządku w dziale.

 

Jest to Twój drugi już temat z nagonką na serwer. Pierwszy został odrzucony z powodu dyktowania warunków przez szarą osobę, która nijak ma się do naszego działu. Teraz powstał ten, który z powodu Twojej niewiedzy zapewne zostanie odrzucony, bo jesteśmy nagminnie nagradzani za nieprzestrzeganie regulaminu, niejeden z nas wyleciał już z banem na forum. Rozumiem Twoje oburzenie, bo mamy taką a nie inną atmosferę. Rozumiem też ludzi, którzy na siłę próbują coś zmienić, chociaż nie wiedzą co i jak z czym się je na naszym serwerze.

 

Zastanawiałeś się czasem nad tym, aby zamiast skupić się na serweru Jailbreak (który swoją drogą razem z serwerem DD2 tworzą ruch na tym forum - pozdrowienia dla @ snuffy) przekierować swoją energię i siły na serwer ZM, który jak sama nazwa wskazuje jest trupem? Nie raz wypowiadaliścię się, że u Was takiej atmosfery nie ma, a każdy admin straci prawa, jeżeli nie zbanuje gracza za toksyczną atmosferę. Nie ma tej atmosfery, nie ma takich adminów, bo serwer jest pusty, nikt nie gra. Zamiast tracić czas na nasz dział skup się na swoich celach i osiągaj je. Bo póki co tylko Wasz serwer jest kulą u nogi forum i pretekstem na innych forach jak dla przykładu mygo do robienia screenów, wrzucania i toczenia 'beczki' bo trzymane są serwery puste.

 

Jako mniej lub bardziej lubiany gracz Jailbreaka muszę Ci podziękować w imieniu administracji - pozwolę sobie na to. Zważywszy na fakt, że na serwerze są grupy i grupki, nigdy nie byliśmy ze sobą w takiej zgodzie i zżyci. Takie tematy solidaryzują tylko nas i utwierdzają, że pomimo panowania toksyczności (czego jestem dumnym reprezentantem), potrafimy się zmobilizować i działać.

 

Podsumowaniem takiego działania o 3 w nocy jest fakt wysłania ponownie screenów do mnie na pw.

Dzięki @ figo@ KOALA@ DG420@ Talerzyk12@ buzieek@ Orzel -_-i każdemu pominiętemu, których nie chciało mi się tu wstawiać.

 

Kończąc temat i przechodząc do ostatniego - nie twórz niepotrzebnego zamętu. To, że powstają troll posty czy troll tematy nie jest miarodajne do tego, że w dziale jest burdel. Zanim napiszesz kolejny temat skonsultuj się ze swoimi przełożonymi, bo to od Was powstaje największy śmietnik. A może to już zazdrość ze względu na ilość graczy, jaką posiadamy nawet o 3 w nocy?

 

Pozdrawiam serdecznie, naczelny jebacz konfidentów, Rzulfik.

 

figo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sammy napisał:

 Nie mogłem edytować posta, zamieszczam treść poniżej i proszę administracje czy moderację @ moose`o scalenie moich dwóch w jeden (wiem, że taka opcja istnieje).

 

Jako, że ktoś usunął posty w temacie z dowodami, apropo tego, że administracja forum zlewa niby bajzel, jaki dzieje się w dziale JB, poniżej zamieszczam przykładowe screeny.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Temat nie jest zlewany, Tobie @ Voorheesczy właścicielom zombie moda nie jest po prostu znany. Nie wiecie jak i gdzie podejmują decyzje. Zresztą nie Tobie oceniać ich pracę, a my znamy ją doskonale.

 

Przechodząc jeszcze raz do sedna sprawy. Serwer Jailbreak nie jest typowym serwerem. Nie można porównywać tego do serwera DD2, gdzie za przysłowiową ku***ę dostajesz bana. Ten mod jest trybem 'zabawy', co zawsze wiązało się i będzie wiązać z większą ilością treści, jaką dostarczają gracze tego serwera czy użytkownicy. Uważam, że opiekunowie czy właściciele wywiązują się z roboty i pilnują porządku w dziale.

 

Jest to Twój drugi już temat z nagonką na serwer. Pierwszy został odrzucony z powodu dyktowania warunków przez szarą osobę, która nijak ma się do naszego działu. Teraz powstał ten, który z powodu Twojej niewiedzy zapewne zostanie odrzucony, bo jesteśmy nagminnie nagradzani za nieprzestrzeganie regulaminu, niejeden z nas wyleciał już z banem na forum. Rozumiem Twoje oburzenie, bo mamy taką a nie inną atmosferę. Rozumiem też ludzi, którzy na siłę próbują coś zmienić, chociaż nie wiedzą co i jak z czym się je na naszym serwerze.

 

Zastanawiałeś się czasem nad tym, aby zamiast skupić się na serweru Jailbreak (który swoją drogą razem z serwerem DD2 tworzą ruch na tym forum - pozdrowienia dla @ snuffy) przekierować swoją energię i siły na serwer ZM, który jak sama nazwa wskazuje jest trupem? Nie raz wypowiadaliścię się, że u Was takiej atmosfery nie ma, a każdy admin straci prawa, jeżeli nie zbanuje gracza za toksyczną atmosferę. Nie ma tej atmosfery, nie ma takich adminów, bo serwer jest pusty, nikt nie gra. Zamiast tracić czas na nasz dział skup się na swoich celach i osiągaj je. Bo póki co tylko Wasz serwer jest kulą u nogi forum i pretekstem na innych forach jak dla przykładu mygo do robienia screenów, wrzucania i toczenia 'beczki' bo trzymane są serwery puste.

 

Jako mniej lub bardziej lubiany gracz Jailbreaka muszę Ci podziękować w imieniu administracji - pozwolę sobie na to. Zważywszy na fakt, że na serwerze są grupy i grupki, nigdy nie byliśmy ze sobą w takiej zgodzie i zżyci. Takie tematy solidaryzują tylko nas i utwierdzają, że pomimo panowania toksyczności (czego jestem dumnym reprezentantem), potrafimy się zmobilizować i działać.

 

Podsumowaniem takiego działania o 3 w nocy jest fakt wysłania ponownie screenów do mnie na pw.

Dzięki @ figo@ KOALA@ DG420@ Talerzyk12@ buzieek@ Orzel -_-i każdemu pominiętemu, których nie chciało mi się tu wstawiać.

 

Kończąc temat i przechodząc do ostatniego - nie twórz niepotrzebnego zamętu. To, że powstają troll posty czy troll tematy nie jest miarodajne do tego, że w dziale jest burdel. Zanim napiszesz kolejny temat skonsultuj się ze swoimi przełożonymi, bo to od Was powstaje największy śmietnik. A może to już zazdrość ze względu na ilość graczy, jaką posiadamy nawet o 3 w nocy?

 

Pozdrawiam serdecznie, naczelny jebacz konfidentów, Rzulfik.

 

figo.png

 

Fatycznie, JB trzyma poziom bo grupa 10 osób na DC stworzyło elitę do trzymania tego wszystkiego (forum, serwer). Tylko nie zauważyłeś jednego - na forum nie wchodzą tylko osoby z waszej grupy adoracyjnej. Wchodzą nowi użytkownicy, bo ciągle ktoś się rejestruje. I jak to wygląda? Wejdzie ktoś nowy i przeczyta chociażby taki dział JB, co sobie pomyśli? Co to w ogóle za tłumaczenie "bo tam tak jest, taka jest atmosfera". Stary ty masz 10 lat, aby tłumaczyć to w ten sposób? Nie powiem, sam jak wchodziłem (kiedyś) tam, to też się śmieszkowało, ale ile można wałkować ten sam temat? Ile można trollować i robić z siebie przysłowiowego debila w internecie. Jest to nudne i monotonne.
 

Co do ZM - serwer jeszcze nie wystartował, więc faktycznie masz rację, nikt tam nie gra. Ocenisz go jak pojawi się oficjalny start i nie będzie graczy (a zakładam, że tak nie będzie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie inne traktowanie? Z tego co widzę administracja ładnie sobie kara tam osoby ;) wystarczyło zapytać. Dodatkowo jeżeli wyjdzie sytuacja, że coś umknie to wystarczy zgłosić - jest taka fajna opcja na forum 🥰 

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie