Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] - flusha33


flusha33

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil

 

Wiek: 23


Kilka słów o sobie: A co tu dużo opowiadać. Mam na imię Kamil, 23 lata na karku, z małego miasteczka "Radomsko". Na co dzień zajmuje się stolarstwem, pogrywam także w cs'ka 1.6. Do swoich zainteresowań zaliczam redaktorkę, zajmowałem się w dalszej przeszłości gazetkami szkolnymi, quziami, itp.

Jestem dosyć kreatywną, miłą, spokojną, cierpliwą do czasu osobą ze sporymi ambicjami. Mam duże chęci by pomóc w redaktorce, gdyż doszły mnie słuchy, że przydał by się jeszcze jakiś gagatek. W takim razie wchodzę ja cały na biało. Należę także do osób, które nie lubią popełniać błędów, a jak już się zdarzą to zaraz je eliminuje. Chciałbym pomóc i coś wnieść do tej redaktorki, przyszedłem tutaj właśnie w tym celu. Dość, starczy lania wody.


Doświadczenie: Tak jak wyżej wspominałem zajmowałem się dawniej redaktorką na poziomie szkolnym. Ortografia dla mnie to pikuś, interpunkcja oraz składnia jest w miarę dobra, nikt nie jest idealny. Myślę, że podołam zadaniu bez większych zastrzeżeń.


Przykładowe prace#1 Ciekawostka#2 Artykuł ;


W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie X
*Wywiady
*Newsy/Wiadomości - X
*Artykuły - X (tak w miarę powiedzmy 70/30)
*Ciekawostki - X
*Gazetki - X

*Recenzje
Kontakt: forum/steam/dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Skoro rekrutacja na redaktora otwarta :)
To osobiście jestem na tak :)

+ Aktywny jegomość na forum

+ Wymagania spełnia

+ Interesuje sie redaktorka :)

 

Dodatkowa para rąk może się wam przydac, szczegolnie ze doszło do małychb zmian  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ładnie napisane, Widzę że jesteś mocno aktywny od środy. Utrzymaj nawet część tej aktywności przez kilka dni i będzie spoko :pepeczesc:

 

Na tę chwilę jestem na NIE. To może być tak zwany "słomiany zapał". Pożyjemy zobaczmy. Zauważyłem że jesteś kumatym gościem, więc jest potencjał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kandydat jest dobrym materiałem na redaktora, chęci w pomocy są,  doświadczenie jest, bardzo slchudnie napisane podanie. Tak jak kolega wyżej napisał o aktywności i słomianym zapale - jestem podobnego zdania. Mimo tego uważam, że powinna być dana szansa, moje skromne TAK

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za okresem próbnym :) 

Wróciłeś do nas od środy i bardzo mnie to cieszy aczkolwiek czy to nie za wcześnie?

Ładne, staranne podanie, doświadczenie i wiadomo dodatkowa para rąk do pomocy nam się przyda, sympatyczny też jesteś a to zawsze fajna cecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje na próbny okres 2 tygodni.

Mam nadzieje, że to nie chwilowa aktywność i zostaniesz z nami na dłużej.

Witamy w zespole :pepelove:

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie