Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Moderatora "Crvena Zvezda"


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz poruszyc temat "Crvena Zvezda" nasz kochany moderator co chwile zglasza dlugoterminowa nieobecnosc na forum jak i na serwerach.

 

Moderator; przenosi, kasuje, blokuje i odblokowuje tematy, warnuje i banuje uzytkownikow forum, co zonacza ze moderator musi miec duzo czasu, w przypadku "Crvena Zvezda" nie widac zeby mial czas na forum a co juz mowa o serwerach, 4 tygodnie temu pisales nieobecnosc z powodem wyjazd do Litwy, miales tez problemy z internetem, to teraz glowne pytanie do Ciebie i Rumcajsa, czy warto trzymac Moderatora co jest malo aktywny i co miesiac pisze nieobecnosc.

 

Czekam na wypowiedzi z sensem bo spam to nie tu!

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Miałem poruszyć tą kwestię, natomiast się wstrzymałem, lecz jeśli ktoś się odważył napisać temat, to jednak pozwolę sobie to skomentować. Ja jestem w stanie zrozumieć, że czasami można mieć problemy z internetem/rodzinne/szkolne czy w pracy itp. Natomiast posada Moderatora, jest pewną formą pracy, i nie przystoi tak często brać sobie "urlopów", bo pracodawca nie będzie się z nami cackał, a na nasze miejsce będzie wielu chętnych.

    Tak samo jest w tej sytuacji, jeżeli nie masz czasu, to zrezygnuj z tej rangi, bo na Twoje miejsce na pewno jest wielu chętnych, którzy zajmą się forum.

Pozdrawiam Salvatore
 

    

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się do tego co napisał

Od degradacji @Chesterfield.a,  dostał awans na modka. Był aktywny i w ogóle, ale ta jego aktywność spadła i zaczął mniej robić pożytecznych rzeczy dla forum. Tak wygląda według mnie jego wchodzenie na forum (przed dzisiejszym tematem z nieobecnością)

Wchodzi na forum, po spamuje w podaniach na admina/o jakąś range i wyjdzie. Nawet nie widziałem, żeby dawał komuś warna (pisał notkę z tym, że daje warna). 

 

Wiadomo, życie prywatne jest najważniejsze, ale ta sieć powinna iść na przód i powinna mieć AKTYWNĄ administrację.

 

Pozdrawiam

Kynav

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jego winą, że cały czas mu coś wypada. Jest liderem naszych moderatorów (razem z botkiem oczywiście), dajcie mu święty spokój. Każdemu należy się jakiś czas luzu, Crvena sobie teraz robi wolne, zapewniam Was, że jak wróci będzie robił dużo więcej niż dotychczas, przecież skoro najpierw wypada mu wyjazd a później nie ma neta, to gdzie tu jest jego wina? Wytłumaczysz mi to? Napisałeś ten temat tylko i wyłącznie po to, bo ci żal tyłek ściska, bo sam chcesz wbić na tą rangę.  Sądzisz, że gdy zwolnią jednego z moderatorów, automatycznie zwolni się miejsce dla Ciebie i będziesz mógł złożyć podanie... Myślisz, że to takie trudne do ogarnięcia? Po prostu zazdrościsz, temat jest co najmniej śmieszny. Pozdrawiam.

 

Ps. Na mnie też złóż skargę, bo aktualnie jestem na zwolnieniu drugi raz pod rząd w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ten temat tylko i wyłącznie po to, bo ci żal tyłek ściska, bo sam chcesz wbić na tą rangę.  Sądzisz, że gdy zwolnią jednego z moderatorów, automatycznie zwolni się miejsce dla Ciebie i będziesz mógł złożyć podanie... Myślisz, że to takie trudne do ogarnięcia? Po prostu zazdrościsz

Zazdrosc? A moglem zostac Junior Adminem sieci jak Ciebie tu jeszcze nie bylo. Nie bede startowal na moderatora bo Botek jest i on najlepiej ogarnia, pisalem nie raz Rumcajsowi ze jak bedzie chcial pomocy w czym to pomoge i nie musze miec do tego rangi.

 

Skarga jest napisana z samej szczerosci bo jego aktywnosc nie swieci, jako moderator malo robil, nawet jak wrocil malo robil, jako ubt tez malo robil to w czym jest tu sens trzymac takie osoby na stanowiskach?

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie skarga i poruszenie tego tematu bez sensu. Rumcajs ma kontakt z administracja na biezaco i nie potrzebuje porad co ma robic, kto ma miec range a kto nie bo sam wie najlepiej kto na nia zasluguje a kto nie. Wiadomo teraz na forum, jak i serwerach nie jest najlepiej bo brakuje osob ktore konkretnie zajelyby sie praca.. Najlepiej bylo za czasow gdy Natalia miala moderatora, jako jedyna przykladala sie do pracy i forum wtedy jakos normalnie funkcjonowalo. Nie bylo zadnych rekru na moda, nikt nie lecial na rangi... ale wiadomo nie kazdy ma czas zeby od rana do nocy siedziec na kompie i ogarniac syfu... coraz wiecej spin na sieci, psujace atmosfere klotnie powoduje ze jest tak jak na czas obecny.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, może i "nasz moderator" miał nieobecności, ale to z jego powodów, ważne jest, że coś robi na forum, a "rumcajs" sam decyduje czy będzie zdegradowany czy nie, a jeżeli dany użytkownik zasługiwał na tzw "Warna (Ostrzeżenie" To dobrze, że je dostał.

 Moderator; przenosi, kasuje, blokuje i odblokowuje tematy, warnuje i banuje uzytkownikow forum, co zonacza ze moderator musi miec duzo czasu, w przypadku "Crvena Zvezda" nie widac zeby mial czas na forum a co juz mowa o serwerach, 4 tygodnie temu pisales nieobecnosc z powodem wyjazd do Litwy, miales tez problemy z internetem, to teraz glowne pytanie do Ciebie i Rumcajsa, czy warto trzymac Moderatora co jest malo aktywny i co miesiac pisze nieobecnosc. 

Co do pierwszego i drugiego zdania zgodzę się z "Pikaczu", ponieważ H@ serwera sam zadecyduje czy przeniesie dział, zamknie lub przypnie.

Powinien trochę się opanować z tymi działami, ponieważ jest od danego działu przypisana dana ranga.

Moderator powinien "Utrzymywać porządek na forum "ogarniać syf", pilnować + pomagać użytkownikom, a nie przenosić i zamykać tematy w których H@ serwera się nie wypowiedział.

To tyle z mojej strony, dziękuje i pozdrawiam SSG.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie skarga i poruszenie tego tematu bez sensu. Rumcajs ma kontakt z administracja na biezaco i nie potrzebuje porad co ma robic, kto ma miec range a kto nie bo sam wie najlepiej kto na nia zasluguje a kto nie. Wiadomo teraz na forum, jak i serwerach nie jest najlepiej bo brakuje osob ktore konkretnie zajelyby sie praca.. Najlepiej bylo za czasow gdy Natalia miala moderatora, jako jedyna przykladala sie do pracy i forum wtedy jakos normalnie funkcjonowalo. Nie bylo zadnych rekru na moda, nikt nie lecial na rangi... ale wiadomo nie kazdy ma czas zeby od rana do nocy siedziec na kompie i ogarniac syfu... coraz wiecej spin na sieci, psujace atmosfere klotnie powoduje ze jest tak jak na czas obecny.

 

powinno być max 3 ogarniętych moderatorów lub jeden tak jak mówisz :) , a to  ,ze crevada czy jak ci tam w nicku jest , nie jest za bardzo aktywny , bo ma prawo i ma prawo z życia prywatnego skorzystać , nie musi być na wasze każde żądanie i RumcajsJumper też nie jest na wasze zachcianki , bo ma życie prywatne , każdy je ma , choć niewiem czy jest miły dla mnie , ale go obronie , bo ma też inne sprawy ,tzn. szkoła/praca/dziewczyna/rodzina itp , więc temat do zamknięcia , bo skarga tylko powoduje kłótnie i nie potrzebny spam i haos

 

Dziękuje to tyle z mojej strony

 

Pozdrawiam ~Mario~ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie potrzeba pomocy na stanowisku moderatora to będę degradował i rekrutował. Na czas teraźniejszy jest pozytywnie dlatego też nieobecności są przyjmowane.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie