Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Nieobecność.


Crvena Zvezda

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie otworzyłem temat z powodu małych problemów wynikające z mojej nieaktywności.

 

Siedziałem 24/7 na forum, ogarniałem działy, tematy itd, warnów dałem dużo, ale cóż wam nie pasuje że na święta wyjechałem z rodziną?

Nie jestem no-life aby siedzieć na kompie cały czas, niedługo będe miał rodzinę ponieważ się zaręczyłem, nawet nie mogę spędzić spokojnie świąt? Teraz mam wiele zaległości ponieważ III klasa THotelarskiego, co raz to sprawdziany, kartkówki a teraz doszedł egzamin zawodowy z hotelarstwa.. nie dacie mi się pouczyć czy co? To przecież tydzień, wróce i bd dalej sterował wszystkim jak tylko potrafie.. 

Dziękuje niektórym za wsparcie które mi daliście.. jesteście kochani <3

 

Pozdrawiam Crvena Zvezda (Daniel)

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie otworzyłem temat z powodu małych problemów wynikające z mojej nieaktywności.

 

Siedziałem 24/7 na forum, ogarniałem działy, tematy itd, warnów dałem dużo, ale cóż wam nie pasuje że na święta wyjechałem z rodziną?

Nie jestem no-life aby siedzieć na kompie cały czas, niedługo będe miał rodzinę ponieważ się zaręczyłem, nawet nie mogę spędzić spokojnie świąt? Teraz mam wiele zaległości ponieważ III klasa THotelarskiego, co raz to sprawdziany, kartkówki a teraz doszedł egzamin zawodowy z hotelarstwa.. nie dacie mi się pouczyć czy co? To przecież tydzień, wróce i bd dalej sterował wszystkim jak tylko potrafie.. 

Dziękuje niektórym za wsparcie które mi daliście.. jesteście kochani

 

Pozdrawiam Crvena Zvezda (Daniel)

Ja o tym wiem i nie musisz się tłumaczyć całemu forum. Napisałeś nie obecność i została zaakceptowana. Powodzenia i czekamy na Ciebie.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie