Skocz do zawartości

Zablokowane Przekształcenie działania rangi SG Moderator


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza propozycja odnośnie rangi SG Moderator została odrzucona, więc wpadłem na inny, nieco lepszy pomysł.

Mianowicie chodzi o przekształcenie uprawnień rangi SG Moderator, w ten sposób, że:

 

- Będzie ona miała uprawnienia w całej SG, a nie tylko w wybranych przez kandydującego kategoriach. Dlaczego? Uważam, że i tak w SG bardzo mało się dzieje, a jedna, bądź maksymalnie 2 osoby, które kiedyś będą aplikowały na to stanowisko, w zupełności sobie poradzą w ogarnianiu wszystkich działów.

- Zmiana nazwy rangi, a w zasadzie pozostawieniu nazwy SG Moderator, ale bez podziałów na kategorie (jednolity moderator całej strefy),

- W związku z powyższymi zmianami, zmiana i edycja wzoru podań, ale to już kosmetyka.

 

W czym to pomoże? Generalnie taka osoba będzie sobie moderowała całą SG, a nie tylko jej część. Kandydatów póki co brak, a szanse, że zgłosi się aż 5 osób do każdej z kategorii są raczej małe, o ile nie zerowe.

 

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zmienił tytuł na Przekształcenie działania rangi

A moja propozycja jest taka aby to usunac, stoi to puste, nikt tego nie czyta, nikomu sie nie chce tego pisac, jest na samym dole

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzefShizer napisał:

A moja propozycja jest taka aby to usunac, stoi to puste, nikt tego nie czyta, nikomu sie nie chce tego pisac, jest na samym dole

To już proponowałem, ale nie bardzo chcą to zrobić i liczą, że znajdzie się aż 5 osób, które to poprowadzą. Alternatywą właśnie może być powierzenie moderacji tego działu jednej, bądź dwóm osobom (o ile takowe się zgłoszą). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zmienił tytuł na Przekształcenie działania rangi SG Moderator

Rekrutacja na SG Moderator została na obecną chwilę usunięta, dział na dany moment pozostanie nikomu nie przeszkadza w przeglądaniu forum. 
00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozy

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie