Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#5] Hardcorowe pytania- The end. | Kimono | Mor4z


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

hardcorowe.png

Zapraszam do Hardcorowych Pytań gdzie moi goście muszą wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji.          

Na wstępie pragnę przeprosić moich gości, ponieważ odpisali mi dawno temu i byłam pewna, że temat jest dodany.

Dziękuje za cierpliwość <3 

 

Moi goście: The end. Kimono oraz Mor4z

16.png

 

Widzieć w czarno białych barwach, czy słyszeć tylko co drugie słowo?

The end. Wolałbym widzieć w czarno białych barwach, mógłbym poczuć się jak w filmach.

Kimono  Wybieram pierwszą opcję. Zawsze słucham połowicznie.

  Mor4zWidzieć w czarno białych barwach.

 

Być na jeden dzień znów dzieckiem (z umysłem obecnego wieku), czy na jeden dzień wcielić się w płeć przeciwną?

The end. Nie lubię dzieci, a płeć przeciwna brzmi kusząco. Chętnie skorzystałbym z niektórych benefitów :kekw:

Kimono Chciałbym poczuć jak to jest mieć jajniki przez jeden dzień.

  Mor4zOgólnie rzecz biorąc to umysłowo zachowuję się i czuje na 17 lat :D Ale finalnie wybieram znowu bycie dzieckiem na jeden dzień. 

 

Przez 30 sekund, stać bez poruszania się na rozżarzonym węglu, czy przez 30 sekund dotykać ręką gorącego żelazka?

The end.Dotykać gorącego żelazka? Ręka na samą myśl mnie rozbolała. Cejrowski uczył chodzić po rozżarzonym węglu, więc i stać może nie będzie tak źle.

Kimono  Numer dwa. Lepiej mieć poparzoną jedną rękę niż dwie stopy.

  Mor4zKurde trudne pytanie zadałaś, no raczej z tym żelazkiem się pomęczę przez te 30 sekund XD 

 

Mieć kontrolowane sny, w których przeżywasz wymarzone przygody, czy nie musieć nigdy spać?

The end. Nie musieć nigdy spać. Mógłbym robić wszystko to co chce jak długo chcę.

Kimono Chciałbym nigdy nie musieć spać.

  Mor4zSpanko jest super, lepiej mieć fajne sny. 

 

Spać trzy godziny w ciągu doby, w wygodnym łóżku, czy na twardej skale, ile tylko chcesz?

 

The end. Zdecydowanie 3 godziny w wygodnym łóżku. Spałem raz na podłodze, nigdy więcej :kappa:

Kimono  Wyśpię się na kamieniu więc wybieram tę opcję.

  Mor4zJak będę po melanżu to mogę spać na tej skale kilka dni :beka:

 

Dowiedzieć się kto lub co stworzyło wszechświat, czy zobaczyć jak będzie wyglądał koniec świata?

The end. Z przyjemnością obserwowałbym koniec świata, mam nadzieje, że będą jakieś fajerwerki.

Kimono Chciałbym wiedzieć jak powstał wszechświat.

  Mor4zNo nie wiem, ogólnie jestem katolikiem, ale raczej nie interesuje mnie jak wygląda koniec świata, co ma być to będzie. 

 

Być geniuszem w świecie idiotów, czy być idiotą w świecie geniuszy?

The end. Być geniuszem w świecie idiotów, moje ego zdecydowanie eksplodowałoby.

Kimono Niech będzie tak jak jest. Mianowicie być idiotą w świecie geniuszy.

  Mor4zNa pewno nie być idiotą, a jak już bo być geniuszem w ich świecie i patrzeć na to co oni wyprawiają. 

 

Móc żyć w przeszłości, czy przyszłości?

The end. Jestem ciekaw przyszłości, więc zdecydowanie wolałbym w niej żyć. Może Jarosław znalazłby sobie kobietę, a nie tego kota męczy..

Kimono Żyć w przyszłości.

  Mor4zFajnie by było wrócić do przeszłości.

 

Nie czuć smaków, czy zapachu?

The end. Odrzucam wiele potraw po samym zapachu, więc może nieczucie zapachu jest przepustką do jedzenia większości? 

KimonoNie czuć zapachu chyba.

  Mor4zFajnie by było wrócić do przeszłości

 

 Rozmawiać z kimś kto bardzo mało mówi, czy z kimś kto nie zawsze Cię słucha?

The end. Jeżeli ktoś mówiłby mało, ale z sensem to wybrałbym tę opcję. Na ogół nie lubię ignorantów, a osoba, która Cie nie słucha, takim ignorantem jest. 

Kimono Rozmawiać z osobą, która nie zawsze słucha.

  Mor4zW życiu trochę lotów mam za sobą (kmwtw) nie zrobi to na mnie różnicy :beka:

 

Przez całe życie mówić tylko szeptem, czy cały czas krzyczeć?

The end. Mam sąsiada co prawie krzyczy. Słychać go z kilometra, tragedia. Wybieram tą bardziej mądrzejszą opcję - mówienie szeptem.

Kimono Tylko szeptać.

  Mor4zWolał bym rozmawiać z kimś kto mnie słucha.

 

16.png

Dziękuje <3 

 

 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` odpiął i polecił ten temat
  • moose` usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie