Skocz do zawartości

Zablokowane Usunięcie niepotrzebnych rang + utworzenie szybkiej rekrutacji


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postuluje za usunięciem rang oraz działu strefa gier:

 

1. SG Moderator - brak zainteresowania rangą, puste działy. Nie ma co tego trzymać na siłę. Większych zmian w tej kwestii zapewne nie będzie.

2. Tiktok Manager - j/w, brak zainteresowania.

3. W celu zapełnienia wakatów na wolnych stanowiskach, proponuję zorganizowanie szybkiej rekrutacji, a w szczególności do rang UBT CS 1.6, Typer oraz Redaktor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twojej wypowiedzi:

1. dział niech sobie będzie, a kiedyś może znajdzie się osoba która będzie chętna go poprowadzić i na nowo będzie trzeba robić dział i rangi, 

2. obecnie brakuje regularnosci z strony niunka ale to się zmieni pewni z bliższym czasie jak w końcu wystartują serwery cs2 

3. odnośnie miejsc na rangi typu typer, redaktor czy ubt od tego są opiekunowie działu, jeśli oni chcą szybkie rekru to zrobią jeśli nie to nie i sprawa jest prosta 

 

 

Na moment obecny propozycja bezsensowna i jestem na NIE 

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Vorti napisał:

Odnośnie twojej wypowiedzi:

1. dział niech sobie będzie, a kiedyś może znajdzie się osoba która będzie chętna go poprowadzić i na nowo będzie trzeba robić dział i rangi, 

2. obecnie brakuje regularnosci z strony niunka ale to się zmieni pewni z bliższym czasie jak w końcu wystartują serwery cs2 

3. odnośnie miejsc na rangi typu typer, redaktor czy ubt od tego są opiekunowie działu, jeśli oni chcą szybkie rekru to zrobią jeśli nie to nie i sprawa jest prosta 

 

 

Na moment obecny propozycja bezsensowna i jestem na NIE 

1. To nie lepiej zrezygnować z tej rangi? Od moderowania tych działów w zasadzie mogą być moderatorzy, którzy mają odpowiednie uprawnienia. I tak w tych działach mało się dzieje, a jak nie jesteś za pełnym usunięciem działu SG, to chociaż samą rangę, która według mnie nie ma sensu. Niech moderatorzy mają trochę więcej pracy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sumie, może to być, nie musi, ale jak jest to jest. Nie ma powodu aby to zmieniać.

2. @ RumcajsJumper we coś wrzuć bo hejterzy krytykują :kekw:

3. 
- redakcja: Na ten moment jest 4 redaktorów, więc myślę, że akurat w tym przypadku nie ma sensu. 

- UBT 1.6: Też chyba nie ma sensu rekrutować nowe osoby na tą rangę patrząc na ilość zgłoszeń oraz odwołań. 

- Typerka: Akurat w tym przypadku już prędzej 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co stanowiska nikomu nie przeszkadzają mogą zostać, a nóż się ktoś trafi i złoży podanie na w/w rangi. 
00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozy

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie