Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie działu CS 2


kennnsiak;

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

 

Aktualnie są beta testy CS 2, ale proponuję dodać już dział Counter Strike 2 do Strefy Gier.

 

 

@ Terrorist 1. Co to za różnica czy doda się już ten dział czy potem? 2. Ruch w dziale będzie (od tego jestem), myślę że będzie dużo poradników oraz nowości z CS2. ;)

Edytowane przez kennnsiak;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, lada moment wyjdzie oficjalnie, a poza tym nie widzę żeby tam był taki wielki ruch albo żeby się coś pisało dużo o cs2

 

@ kennnsiak; Counter Strike zmieni się nazwę działu :D

 

@ Boski Z Polskito nie nowa gra tylko update gry :D ale okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że spoko. Chłopak ma pomysł na tematy i chęci do tworzenia ich, to nie warto podcinać skrzydeł na starcie. A może jeszcze przed premierą się ktoś zainteresuje ;) 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens zmieniać nazwę działu, gdzie praktycznie wychodzi nowa gra czytaj obecna zawartość nie będzie jakoś potrzebna.

 

Oczywiście, że na tak propozycja 

 

@ Terrorist czytamy ze zrozumieniem, później edytujemy post. Napisałem, że praktycznie nowa co jest absolutnie prawdą. Dużo zmian, nowości itd itd

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozy

Cały dział CS:GO został przerobiony na CS2 nie będziemy dodawać kolejnego niepotrzebnego działu zostało dodane tam podforum pod nazwą ''Archiwum CS:GO'', gdzie każdy ma dostęp do tego i może nadal zerknąć na wszystkie tematy.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie