Skocz do zawartości

Zablokowane [ Podanie o admina ] SqubanY


~~SqubanY~~

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

  • 50 godzin gry na serwerze ✔
  • Minimum 16 lat lub mutacja ✔
  • Mikrofon ✔
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina) ✔
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc  ✔
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom ✔
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE 

 

Wzór:

  • Imię:  Michał
  • Wiek:  22 
  • Nick z gry: SqubanY ☂
  • Link do profilu GT na serwerze:  GameTracker.com : Player Page for SqubanY ☂
  • Link do profilu Steam:  Steam
  • Steam ID:  STEAM_1:0:710036848
  • Czy posiadasz status PRIME?: Nie jest mi on potrzebny z racji iż nie gram MM"ów a faceity. Lecz jesli będzie problem z brakiem prime to dla potrzeb podania mogę zakupić.
  • Dlaczego Ty?: Myślę ze większość z was mnie zna z racji iż miałem już przyjemność pełnić funkcję administratora serwera [CS:GO] Mirage lecz przez drobnę spięcia finalnie zakonczyłem swoją role na serwerze. Dlaczego ja? Myślę ze mam dosyć sporę doswiadczenie jeśli chodzi o pełnienie roli administratora na serwerze i stawiam przedewszystkim na Ucziwą grę więc dosyć często sprawdzam  potencjalnie oszukujące osoby. Myślę ze więcej tutaj nie muszę dodawać i mam nadzieję ze znów będziemy mogli razem współpracować co będzie skutkować miłą i przyjazną atmosferą na serwerze :D.  
  • Ile grasz dziennie?: Tyle na ile czas pozwoli aczkolwiek myślę ze jestem dosyć aktywny
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE):  ✔
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4
  • Kontakt:  Discord : squbany1326 oraz Steam
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Tak
  • *** Odnośnie wymagania w punkcie 7 postanowilem złozyć podanię zwazywszy na to ze wczesniej rolę administratora serwera pełniłem również bez prime.
  •                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Pozdrawiam SqubanY

 

 

 

 

eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie