Skocz do zawartości

Zablokowane UB sejvi ;]


sejvi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: sejvi.
Nick admina: nikogo.

Serwer: dd2
Data i Godzina:  nie wiem kiedy, chyba po dodaniu postu przez któregoś gracza z moim demkiem :) 

http://csowicze.pl/topic/8196-sejvi-wh/
Mapa: dd2 
Opis sytuacji: praktycznie non stop banie bo grałem z m5, to że mi podawali info jak ktoś zginął i wiedziałem gdzie jest ktoś zostało uznane za wh z tego co widzę w poście z demkiem
Screeny spakowane w .rar: nie miałem
Wycinek z consoli: 

 
BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 16
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin nikogo. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : sejvi. 
[AMXBans] Reason : 'demko ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ Csowicze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_6 : 0 : 34144132 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 178.213.137.209 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak.Przegładłem te demko i na nim nic nie widzę.Ciekawe dlaczego ESL nie współprwcuje już z BL? Bo dają bany każdemu komu popadnie.Cały zarząd się zmienił.Ciekawe Zielona Limonka ty jakoś wh widzisz bez rozpisania dema a Botek nie widzi więc za przeproszeniem zróbcie mu ssy a nie na jakieś denko kurwa patrzycie bez rozpisania.Też na dawnym steamie miałem bany na AC i BL i to nie słuszne bany bo kurwa jakieś NSy kręcą demo i dają im.To jest porazka co się dzieje.

 

Macie coś do Sejviego to zróbcie ssy, Nie wiem ale najpierw się przyjżyjcie jak gra!!

 

a Druga sprawa, tyle adminów i żaden mu ssów nie zrobił? To świadczy, że byli przekonani, że jest czysty.Ten chłopak ma 6lletnie doświadczenie w CSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak.Przegładłem te demko i na nim nic nie widzę.Ciekawe dlaczego ESL nie współprwcuje już z BL? Bo dają bany każdemu komu popadnie.Cały zarząd się zmienił.Ciekawe Zielona Limonka ty jakoś wh widzisz bez rozpisania dema a Botek nie widzi więc za przeproszeniem zróbcie mu ssy a nie na jakieś denko kurwa patrzycie bez rozpisania.Też na dawnym steamie miałem bany na AC i BL i to nie słuszne bany bo kurwa jakieś NSy kręcą demo i dają im.To jest porazka co się dzieje.

 

Macie coś do Sejviego to zróbcie ssy, Nie wiem ale najpierw się przyjżyjcie jak gra!!

 

a Druga sprawa, tyle adminów i żaden mu ssów nie zrobił? To świadczy, że byli przekonani, że jest czysty.Ten chłopak ma 6lletnie doświadczenie w CSa.

bo wiem jak każdy cheat działa , kiedyś sam czitowałem ,lecz odkąd mam znów laptopa to już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie