Skocz do zawartości

Zablokowane Unban po miesiącu - jaki jest tego sens?


R1ng0

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę napisać tylko że dostałem bana za widzimisię właściciela perma.Nie dostałem ub ponieważ chłop ma swojego bansa i koniec kropka nie podlega ban dyskusji.Odwolalem też się po jakimś czasie od razu został zacytowany regulamin że powinienem się odwołać w przeciągu 48h inaczej bez ub ( chociaż i tak by nie było) ale to taka ciekawostka.Szkoda że joker i wyzszi nie rozwiążą sprawy skargi na tego nicponia która wisi od kwietnia.No a odnosząc się od sprawy faktycznie dziwnie to wygląda że sprawa jest zamknięta nagle staje się otwarta i gracz odbanowany xdd Nudesy dostałeś za to czy co ( żarcik żeby nie było xd)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie 3 grosze bo to co tutaj się ostatnio dzieje na sieci to są jakieś wielkie jaja i po prostu samowolka każdego. Powtarzałem już to parę razy ale napiszę jeszcze raz według wszystkich regulaminów które obowiązują ubt Laura po zbanowaniu tak czy siak powinna dostać unbana ponieważ dowody nie zostały przedstawione w ciągu regulaminowego czasu. Potem po złamaniu regulaminu przez ubt ban został nałożony aby po miesiącu został zdjęty przez Junior administratora który z ubt nie ma nic w ogóle wspólnego widziałem że do tablicy jeszcze został wywołany onajn który jest członkiem ubt i niby te dymka dokładnie sprawdził tylko tak naprawdę podczas pierwszego odwołania od Laury miał na to czas aby te demka przeanalizować a tego nie zrobił mimo iż był członkiem ubt. Temat w sumie wzbędny ban na classicu I tak został została odbanowana tylko na serwerach u Jokera burdel się kręci a karuzela jedzie dalej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo dziwne zachowanie a przede wszystkim podważenie niepodważalnej decyzji opiekuna UBT. Nie wiem z jakiego powodu dostała ub skoro sam Traktor oraz Heniovsky sprawdzali demka i wg nich i innych UBT gracz grał na wspomagaczach. Bardzo dziwna sytuacja i mam nadzieję że zostaną wyciągnięte z tego jakiekolwiek konsekwencje.

 

#UBdlaFERSTELA @ ferstel

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko i nie będę się rozpisywał. Jeżeli osoba która tak samo dostała bana za wspomagacze, po miesiącu dostaje UB to na również chciałbym wnieść prośbę o ub. Bo w takim razie jest to plucie w mordę takim zachowaniem. 

 

 #UBdlaFERSTELA

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste fakty, kto był za UB:

image.png.3823193b14562c57afc69c5905e9533a.png

 

Kto był za Banem:
Cała reszta, w tym opiekunowie UBT.

Wnioski? Wyciągnijcie sobie sami. Ja tam dostrzegam pattern.
btw. 2023, a ludzie nadal polegają na opiniach zbanowanych na AC, imagine. (jak ktoś nie pamięta: Joker dostał kreskę na Anticheacie w zgłoszeniu :kekw:)
Póki macie tu Jokera, to będzie forsował swoje "werdykty" bo ma tu topkowy serwer, a Rumcek mu będzie mniej lub bardziej zezwalał, bo nie wywali top1 serwera z sieci. #fakty
Macie UBT, którzy wrzucają rozpiskę. Macie J@ który wrzuca zdjęcie demek i dopisuje "-b" i jeżeli u Was jest to na tym samym poziomie rozpatrywane, no to powodzenia :KEKL:

Nie mój cyrk, nie moje małpy.

     K R Ó L     J E S T     T Y L K O     [7]     J E D E N
D9mevr0.png.8363cdacb9142a492a3646d9d3ef9cb8.png.a9d7ce0ef4d07e11862c1a5764379878.png
| skill ✔ | płacz ✖ | teamplay ✔ | cheaty ✖ |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się cokolwiek napisać, żeby nie złamać punktu, dlatego będzie delikatnie.
image.png.e09ec0030dc3561167615b7cfb8c9128.png

Paradoksem w tej sprawie jest to, że ostateczny werdykt podjęty został przez gościa, który parę dni temu napisał to w kontekście spalonego nsa. Demo można był spalić po pierwszych dwóch akcjach btw.

Cytat

Dawno nie sprawdzałem demka więc UBT sprawdźcie jeszcze moje wyłapane akcje. 

Skoro dawno nie sprawdzałeś demek, to dlaczego podważasz decyzję dwóch opiekunów nadzorujących pracę UBT, którzy nadal są aktywni w tym co robią? I to podważasz w niebanalny sposób, bo zdjęcie demek i dopiska -b po miesiącu od werdyktu, to jest jakiś ewenement :KEKL:. Nie tylko splunąłeś w mordę ludziom, którzy poświęcili swój czas, żeby coś tam sensownego napisać, ale przede wszystkim Heniovskiemu i Traktorowi.

Nie za bardzo również rozumiem rozkładu sił w tym UBT, bo branie dwóch gości z dd#1 to proszenie się o kłopoty, bo wiadomo, że kolega nie rozpisze inaczej niż drugi kolega, a jak dojedzie kolejny kolega w postaci Jokera, to wrzucanie czegokolwiek do działu jest tylko stratą czasu.

Niemniej, fajnie że ban zostaje zdjęty z dd#1, z chęcią poprzeglądam się waszym ruchom w kontekście tego gracza, peace.

Edytowane przez zzlajdEN-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

 

Co to za samowolka na sieci, bez żadnych czasówek, tylko śmieszne "demka czyste" Kim Ty jesteś @ `Joker.^^?, Gdzie są dowody na to, że demka są czyste? Tutaj należą się działania opierające się o regulamin, a nie swoich odczuć, przynajmniej tak powinno być, a jest tak jak widać, czyli śmiech na sali.

Ponad miesiąc  od werdyktu opiekunów UBT a Ty tak "z du*y" dajesz ub. Takim działaniem "działasz na szkodę sieci" za co są srogie kary.

 

#UBdlaFERSTELA @ ferstel

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem rozumowania niektórych osób, to Tomasz Komenda nie powinien wyjść z więzienia...

 

Jakby c'mon, przecież tamten werdykt był po prostu pod publikę, żeby uspokoić tłum. Jeden z opiekunów UBT podczas rozpisywania demka pov, potrafił pomylić osoby, a jeden z UBT skarżył się na jakość demka bo oglądał je podczas burzy. Czytaj, tak naprawdę na ten moment 2 UBT + joker, właściciel bansa, było przeciwko banowaniu, a opiekun UBT był za. 

 

Co do UB dla ferstela, to z jakiej racji? Ferstel ewidentnie się spalił, a u laurenki był zły werdykt. Pomijam, że ferstel zarzekał się grania na czitach.

 

Ja osobiście popieram decyzję Jokera bo jest ona po prostu naprawą pomyłki, która miała miejsce. 

 

Pozdrawiam 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_4183.png

2/3 ubtkow dalo same -b poza pojedycznymi +/- i jednym +b mowa tu o @ onajN i @ Sosna rozpiski abdula nawet bym nie brał pod uwage bo wiadomo jakie jego rozpiski sa xd nagle przychodzi opiekun i przy tylu czasówkach daje 3 z różnych demek jakies smieszne +b gdzie tam nie ma zadnych spalonych akcji z wyjątkiem paru +/- b xd i to nawet nie jego rozpiski tylko screena z rozpisek abdula ktory wszedzie widzi szejki i pali czystych graczy 

Edytowane przez prestoNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ferstel napisał:

Napiszę krótko i nie będę się rozpisywał. Jeżeli osoba która tak samo dostała bana za wspomagacze, po miesiącu dostaje UB to na również chciałbym wnieść prośbę o ub. Bo w takim razie jest to plucie w mordę takim zachowaniem. 

 

 #UBdlaFERSTELA

 

 

Screenshot_2023-08-29-13-09-06-02_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-08-29-13-10-21-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-08-29-13-10-58-43_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Całą Tą Sprawę Dochodzę Do Wniosku, że Opinia UBT jak i Opiekunów gó**o Się Liczy, Pomimo że demka Laurenki Były sprawdzane przez cały UBT 1.6 jak i opiekunów to wystarczy że przyjdzie sobie j@ Nada UB Pomimo, że nie powinien wpierdzielać się w nie swój dział bo z tego co mnie wzrok nie myli Ani UBT ani Opiekuna Nie Posiada Jak Dla Mnie jest to czysta Hipokryzja ze strony owego członka Administracji. Nawiąże również do Bana Ferstela Owy Ban Również Był sprawdzany przez Cały UBT CS:GO jak i Opiekuna i wszyło że ma WH więc z jakiej racji miałby dostać UB, Rozumiem że skoro Admin Nadał po miesiącu UB dla osoby która również miała wspomagacze to może wzbudzać wiele kontrowersji i Ferstel Względem tego przykładu też powinien dostać, ale wtedy My Jako UBT CS:GO wyszlibyśmy na Takich samych Hipokrytów jak Joker. Osobiście Nic nie mam do Ferstela ale demka same nam pokazały Jego ,,Skilla". Kończąc Wątek Od Mojej Osoby Ferstel UB nie dostanie A Co Do Pana Jokera Sugerowałbym Wyciągnąć jakieś Konsekwencję. Dziękuję i Życzę Miłego Dnia.

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • `Joker.^^ zablokował ten temat
  • `Joker.^^ odblokował ten temat

Zacznę pierw od zgłoszenia 

 

Poszło +/- 50 czasówek 2 ubt oceniło demka 1-1 (spalone-clear) po czym opiekun odwołuje się tylko do demek z pova? Czyli wychodzi na to, że zgłoszenie clear :waitwhat:

Rozpiska opiekuna UBT
pov 09071338
16:15:34 -b 
pov 10071943 
6:37 - +b
13:03:33 +b szejki jak cholerka :(  
pov 21071904
15:10 +b
15:44 - Szejk +b 

Moja rozpiska 
Pov 10071943 
6:37  https://streamable.com/zphf09 wychodzi na to, ze admin spalony :kekw: -b
13:03 https://streamable.com/97bnvy +/-b 
pov 21071904
15:10 https://streamable.com/g3acze -b
15:44 https://streamable.com/ft9l2q -b

Tutaj nic się nie zmienia dla mnie clear 
  
Kolejny opiekun UBT 
Demko 21071904
01:59 -b
02:07 +b
06:47 -b
08:11 -b
10:38 -b
11:11 -b
11:15 -b
15:10 +b
15:20 -b
16:04 +b
19:49 +b
19:53 +/-b
21:37 -b
22:00 -b

Moja rozpsika 
Demko 21071904
02:07 +/-b
15:10 -b
16:04 +b
19:49 -b
19:53 -b  
  
Reasumując obie rozpiski jak dla mnie za mało na bana  

Teraz pytanie, gdzie jest osoba nadzorująca błędy opiekunów? :kekw: + regulamin jak był koślawy tak dalej jest :pepexD:

Jakbym szukał dalej pewnie bym coś znalazł jeszcze :KEKL:

 

Jak dla mnie cały ten ban był naciągany kto widział sb ten wie co jest 5, ale leje na to tylko nie wiem w czym problem skoro ma bana dodanego do serwera, a w bansie UB, pomijając fakt, że był reset bansa i nikt po resecie nie raczył dodać bana, a był +/- miesiąc temu :kekw: więc ub miała już wcześniej skoro dopiero dzisiaj dodali jej do serwera, dlatego @ `Joker.^^mogłeś zostawić ten temat w spokoju nie wiem po co go w ogóle ruszałeś, a tak widzisz co narobiłeś :kappa:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem po co mam się drugi raz wypowiadać na temat banicji @ Laureanka , ale moje zdanie na ten temat każdy zna :kekw: Z resztą reset bansa był, ale jednak ban nie został nadany, a to dlaczego?? 

Zostałem drugi raz poproszony o przejrzenie demek, więc odwołam się tylko do tych, za które została zbanowana.

 

Rozpiska @ Henioovsky

pov 10071943

6:37 całkiem inna osoba niż osoba zbanowana ale i tak -b 

13:03:33 -b

 

pov 21071904

15:10 -b 

15:44 -b szejki 

 

Tak btw to faktycznie były tu 3 akcje spalone według Henia (Nie licze 6:37 bo nie powinno mieć miejsca) co daje nam jedną spaloną akcje na pierwszym demku 1 akcje spaloną na całe pov, a na drugim tylko dwie spalone akcje. Co jak co ale jakbym chciał to w ten sposób mógłbym spalić większość osób, ale to nie o tym. Ale logicznie. UBT z tak obszernym doświadczeniem patrząc na rozpiski innych ubt gdzie było 1-1 mając jedynie 3 spalone akcje na pare POV'ów nie powinien przyjmować tego zgłoszenia, lecz regulamin na takie rzeczy przyzwala, niestety. :/ 11 p.pkt

 

Rozpiska drugiego opiekuna UBT-

 

Demko 21071904

2:07 -b

15:10 -b

16:04 +/-

19:49 -b

19:53 -b

 

Co do tej decyzji nie miałem już żadnego problemu skoro opiekun znalazł więcej akcji niż w poprzedniej, ale jedno ale mam. Bo szczerze decyzje Henia mogę nazwać jako "za mało na bana" tak samo swoją i Onajna, daje nam to 3-2 patrząc na to logicznie. (No ale to tylko moje takie małe zdanie na ten temat, nie musicie brać tego poważnie :D ) Na moje zgłoszenie nie powinno być wgl przyjęte, przez co to całe odwołanie od bana nie miałoby miejsca. To tyle z mojej strony, pozdrawiam hejterów ^^ <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ta oto osoba dostaje ub po miesiącu od odwołania? Co z tego czy gra czysto czy czituje skoro jest to w stosunku do graczy niefair. Jest to zwykle pobłażanie i samowolka. Nie wiem,czy to ma być żart,ale naprawdę warto się dwa razy zastanowić,czy było warto? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ onajN oraz @ Sosna dziękuje za wasze zdanie. 

 

Mianowicie widziałem dużo podtekstów na sb jak i w tematach. Nie odpowiem na nie które prowokacje tylko wyjaśnię nie które spory oraz postaram się sprostować. 

 

Mianowicie odnoście Regulaminu UBT już wcześniej zgłaszałem na Grupie Administracji jak i do samego @ .:TRakToR:.czy może poprawić Regulamin UBT, zero odzewu. Pisałem też, że mogę napisać kompletny Regulamin UBT, zero odzewu. Tak złamałem zasady regulaminu UBT nie boje się przyznać. Bo Regulamin jest za przeproszeniem do du*y. 

Zaczniemy od naszego byłego UBT @ Nasrallah który sam walczył jakiś czas w strefie banów. Nikt mu nie pomagał oraz przede wszystkim nie kontrolował oraz nie sprawdzał. 

@ wiesz dlaczego zrezygnował? Raczej nie bo skąd możesz wiedzieć. Proszę: 

image.png

  • liczne usuwanie postów,
  • liczne edytowanie tematów jak i wypowiedzi użytkowników w strefie UBT,

image.png

 

@gdzie byłeś wtedy co? Dlaczego nie reagowałeś? :O 

 

Co do odwołania @ Laureankaprzenalizowałem wszystkie demka w których się wypowiadaliście oraz na siłę rozpisywaliście. 

 


 

W dniu 27.07.2023 o 23:15, .:TRakToR:. napisał:
Demko 21071904


01:59 -b
02:07 -b
06:47 -b
08:11 -b
10:38 -b
11:11 -b
11:15 -b
15:10 -b
15:20 -b
16:04 -b
19:49 -b
19:53 -b
21:37 -b
22:00 -b

Każdy z tych czasowek sprawdzałem. Wszystkie demka z pova oglądałem od początku do końca i się dziwiłem, że ban poszedł za free. 

Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy. Ale od tego jest drugi trzeci człowiek, żeby to naprawić. @ Henioovskyoraz @ .:TRakToR:. nie mam nic do was bo działamy razem ale popełniliście błąd. 

 

Każdy kto ma wyższą rangę od Moderatorów ma jakąś władze na forum i każdy na swój sposób z niej korzysta. 

image.png

W głównej mierze to ja nadzoruje Całego AmxBan'sa. Zgłaszam problemy na grupie albo osobą które mają w@ serwera o problemach albo jakiś zastrzeżeniach. 

@ misiek223 wielokrotnie Ci zgłaszałem problemy z serwerem DD2 jak i naprawach. Sam nawet kilka razy naprawiałem serwer. 

359556077_247875764710505_70041468546173 udostępniłem swoje pliki amxbans na serwery. 

image.png

 

Nie rozumiem po co ekipa z @ UB Team CS:GO się wypowiada tutaj w temacie. Skoro macie wywalone na cs 1.6 to po co wgl zaglądacie tutaj jak to sprawy 1.6

 

image.png 

 

Każdy z administracji wyżej ode mnie był, że osoba @ Laureanka gra odpalona. Może gra może nie ale na tych demkach za co dostała bana z free nie ma do czego się przywalić. 

Proszę też nie siedzę od wczoraj w świecie cs'a oraz serwerów. 

 

Każdy plugin oraz dodatek na serwerze ma wpływ.  NP. hitbox fix cs 1.6, stare wersje tego dodatku na serwerach. Wiecie jak działają? Wchodzisz na serwer i wszystko trafiasz. Nie będę się rozczulał nad tym bo już tłumaczyłem wczoraj na grupie. 

 

 

3/4 serwerów z tego korzysta... Sprawdźcie zanim coś napiszecie. Bo takie dodatki mają duży wpływ na Analizie demek oraz zrachowaniach modeli itp. 

 

 

image.png

@ RumcajsJumper 

 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dużo osób się wypowiedziało i moja osoba została tutaj wspomniana, to pozwolę też coś napisać.

 

Twierdzisz, że regulamin jest do du*y i że pisałeś o tym na różnych grupach, oraz prywatnie do tr@ktora, gdzie ten twierdzi, że on nie miał żadnej informacji od Ciebie. Zawsze można napisać propozycję nowego regulaminu i wstawić to na forum w dział propozycji. 

 

Przyczepiłeś się do mojej osoby, że usuwałem komentarze innych użytkowników w tematach odwołań innych osób. Jeżeli były w nich wyzwiska, lub pisanie o du**e marynie, to uznałem,.że lepiej je usunąć, niż aby scroolować temat 5 minut. Wielkie halo na prawdę. 

 

Przeanalizowałeś wszystkie demka Laureanki, ale w żadnym nie dałeś rozpisek. Na słowo mamy Ci uwierzyć? Tak to nie działa. Banujesz/odbanowujesz kogoś z zgłoszenia, po czym należy edytować zatwierdzony post i dać swoją rozpiskę - tak to działa.

 

Może i masz jakąś "władzę" jako J@, ale to nie zwalnia Cię z całkowitego łamania regulaminu. Inni spóźnią się godzinę i nie dostają UB, bo czas minął na odwołanie, a tutaj miesiąc minął i rozpatrujesz odwołanie? Czuć lekką faworyzację. Faworyzować to znaczy wywyższać kogoś znad innych. Tak jest w tym przypadku. 

 

Kilka wątków:

1. Dlaczego akurat Laureanka napisała do Ciebie? Rozumiem Twój bans, ale wszystko wszystkim, nie powinieneś mieszać się w dział odowałań.

2. Podważanie decyzji opiekunów. Skoro są na tej randze, to z jakiś przyczyn, prawda?

3. Chcesz pomagać ubt, napisz podanie. 

4. Jak teraz czują się inne osoby, które nie mogły dostać szansy UB, bo spóźniły się kilka minut?

5. Jak teraz widnieje sieć w oczach użytkowników, patrząc na to, co się wydarzyło? Takie informacje szybko się rozchodzą.

6. Pluginy - skoro są stare wersje, to czemu nie nastąpi zamiana na nowsze? Piszesz "wchodzisz na serwer i wszystko trafiasz" - ciekawe, czemu czystym graczom to wszystko nie wchodzi. 

 

Na zakończenie przedstawię najważniejszą kwestię. Przykładowo, ktoś z ubt zbanował osobę, która się odwołała. Opiekun za 2 dni ogląda demka i nic tam nie zauważa i daje UB. Ja (przykład) będąc w ubt, po miesiącu sobie odpalam te demka, widzę akcje, które nadają się do bana i ponownie nakładam bana. Co wtedy by się wydarzyło? Wielka burza na forum + zapewne degradacja. 

 

Także jak dla mnie są równi i równiejsi tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie