Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Nasrallah


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : @ Nasrallah
Wiek: 32 lata
Steam ID: STEAM_0:1:91055876 

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: CS 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Rangi admin nie posiadam, lecz jako członek ubt, posiadam flagi na serwerze only dd2#1
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: AMXX 7
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK
Mikrofon:? Nie
Dlaczego właśnie Ty?: Myślę, że moim atutem jest doświadczenie i czas. Dodatkowo, jestem aktywny na forum, na serwery też wchodzę, zdarzy się że na innym nicku. Nie mam z nikim spin, nikogo nie faworyzuje, każdego traktuje tak samo. Zażaleń na mnie nie było, sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Obecnie jest tylko jeden multi admin. Zawsze służę pomocą. Mógłbym się tutaj rozpisać i pisać jeszcze miłe zdania, ale nie o to w tym chodzi. Ci, co widzą moją aktywność i zaangażowanie, sami zdecydują.
Kilka słów o sobie: Mam na imię Darek, mam 32 lata, jestem z Dolnośląskiego, trenowałem sztuki walki przez dłuższe lata, mam za sobą kilka pojedynków amatorskich. Lubię odrestaurowywać meble, łowić ryby, pograć w cs i popalić gumy w moim focusie.
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Steam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już kawałek czasu od przyjęcia Twojego podania na ubt, aktywność duża, zaangażowanie jeszcze większe.

Dostęp do zarządzania banami od strony bansa masz, ale do zbanowania czitera od strony niektórych serwerów już nie?

Mimo, że funkcję MultiAdmina uważam za bezsensowną, to jestem za przyjęciem tego podania ze względu na zaangażowanie w dotychczas pełnione obowiązki, aktywność, znajomość regulaminów, spełnianie wymagań i ze względu na logikę.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Jako Unbanteam masz możliwość poproszenia o flagi na serwerze od właścicieli

Ranga multiadmina nie zobowiązuje do tego że dostaniesz flagi na każdym serwerze(jeśli tego właściciel sobie nie życzy/nie chce)

Podanie zbędne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie