Skocz do zawartości

Zablokowane Legia.txt odwołanie


Bambusek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Legia.txt
IP / Steam ID*: ns
Admin banujący: Kimono
Data i godzina otrzymania bana*: teraz
Runda:
Serwer*: DD2
Powód: https://serwerowe-bany.pl/bans/2724.html
Link do demka*: Nie mam
Wycinek z konsoli*
Krótki opis sytuacji*: Admin pisal ze zaprasza mnie na spect ..  Nie napisał wogole w jakim celu myslalem ze trolluje cos czy nie wiem.. Wogole nie pisal nic o wargodzie że chce mi zrobić.. Można nawet logi sprawdzić..
Dodatkowo dodam że banuje mnie po prostu za nic bo go karałem lekko ( zawsze można demko zobaczyć ) 

 

Edytowane przez Bambusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kimono Jak to wyglądało?

 

W regulaminie wygląda to tak -> 1.39 Zarząd serwera bądź admin (za zgodą zarządu) ma prawo poprosić wybraną osobę o wykonanie WARGODA (ucieczka = ban stricte na serwer) @ Właściciel CS 1.6 [DD2] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2] Sprawdzicie logi, czy admin wytłumaczył graczowi co i jak?

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nasrallah napisał:

@ Kimono Jak to wyglądało?

Ani przez chwile nie napisał że mam wykonać wardoga. Napisał że mnie zaprasza na spect ale nie napisał w ogóle w jakim celu więc ignorowałem i czekałem az napisze  w jakim celu. Nie napisał.. Więc ogólnie ban niesłuszny

@Edit
Dodatkowo zastanawia mnie czy admin dostał zgode od zarządu ( wg regulaminu )

Edytowane przez Bambusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak wchodzi na różnych SID'ach i nickach czituje, wczoraj sam przyznał się do posiadania nielegalnego oprogramowania co jest poparte ss'ami. Zaproszenie na SPEC było konsultowane oraz sama @ Natalciaa:***zapraszala na spec, swoją drogą jak admin może "TROLLOWAĆ" gracza. Legia bardzo dobrze wiedzial o co chodzi.
 

Udawanie (i tym podobne) posiadania nielegalnego oprogramowania jest tak samo karane jak jego posiadanie.



ss'y 1 https://megawrzuta.pl/download/1abcc49e2eb4826177885ef484f59fcf.html
ss'y2 https://megawrzuta.pl/download/b510b529c9ab5d80320da177518670c8.html

Edytowane przez Kimono
+ 1pkt z regulaminu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kimono napisał:

Chłopak wchodzi na różnych SID'ach i nickach czituje, wczoraj sam przyznał się do posiadania nielegalnego oprogramowania co jest poparte ss'ami. Zaproszenie na SPEC było konsultowane oraz sama @ Natalciaa:***zapraszala na spec, swoją drogą jak admin może "TROLLOWAĆ" gracza. Legia bardzo dobrze wiedzial o co chodzi.


ss'y 1 https://megawrzuta.pl/download/1abcc49e2eb4826177885ef484f59fcf.html
ss'y2 https://megawrzuta.pl/download/b510b529c9ab5d80320da177518670c8.html

Co ty pierdzielisz ziomek XDD Jak na różnych sidach XDD Ja mam jeden jedyny i na innym nie gram nigdy bo nie wiem nawet jak zmienic wiec odklejencu coś ci sie chyba pomyliło albo za mocno ci słońce przygrzało w cymbał. Po drugie nie wiedzialem o co chodzi. Nie napisałeś mi nic że mam wykonać wardoga tylko o spect pisałes.. To skąd mogłem wiedziec ze ci o wardoga chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało.  Admin, jak i opiekun nie napisali graczowi w jakim celu ma wejść na spekt. @ Właściciel CS 1.6 [DD2] zadecydujcie, czy ban zostaje, czy dajemy UB.

20230727164921_1.jpg

20230727164915_1.jpg

20230727164836_1.jpg

20230727164746_1.jpg

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.11 Na serwerze należy stosować się do poleceń admina.

1.31 Grając na serwerze każdy gracz akceptuje regulamin

 

4 krotnie zostałeś poproszony przez 2 adminów o wejście na spect nie uczyniłeś tego B) Admin nie miał obowiązku informować Cię na y@ że wchodzisz tam aby został wykonany wargod na Twojej osobie. Ban słuszny pozdro 

Edytowane przez DonPapaSzprotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem logi z mapy, na której sytuacja miała miejsce i mogłem w nich zauważyć, że proszono gracza o zejście na spect, tylko nie poinformowano go w jakiej sprawie, co ma tu spore znaczenie. Ban byłby słuszny, gdyby napisano wprost, że chodzi o wargoda. Przez całą mapę, jak i na poprzedniej, ani razu nie było wzmianki o wg/wargodzie (jedynie na u@). Tak więc następnym razem @ Kimono @ Natalciaa:***informujemy o tym gracza.

 

Wnoszę jednak nie o odbanowanie, a o skrócenie bana do 3 dni za słownictwo, gdyż zbanowany ma już pokaźną kartotekę, a w niej dwa bany na jeden dzień.

Cytat

L 07/27/2023 - 16:18:11: "Legia.txt<484><STEAM_1:0:699518317><TERRORIST>" say "w jaja mnie pocaluj" (dead)

--

L 07/27/2023 - 16:18:25: "Legia.txt<484><STEAM_1:0:699518317><TERRORIST>" say "do miecza moge cie zaprosic"

--

L 07/27/2023 - 16:20:32: "Legia.txt<484><STEAM_1:0:699518317><>" triggered "amx_chat" (text " cwel je***y")
L 07/27/2023 - 16:20:34: "Legia.txt<484><STEAM_1:0:699518317><>" triggered "amx_chat" (text " smiec")

image.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie