Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Sosna


Sosna

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem na tak, głupotą tutaj jest argument jestes na "urlopie i piszesz podanie?"  to tak gdyby było lato i siedział w kożuchu i kalesonach .

Doświadczenie jest

Bezkonfliktowy

Jeśli dla ciebie brak wymagań oznacza braku 60 postów , to gratulacje inteligencji, wymagania spełnia w całości i pisanie, że nie ma 60 postów to głupota, dla mnie powinien ten punkt byc usuniety.

No i wiek też na +

 

Nie bierz tego moderatorze forum jako prowokacje, no ale szanujmy się 1 niespełnione wymaganie nie oznajmia niespełniania wielu wymagań :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze na TAK

+spore doświadczeiczenie

+pojecie o grze/czitach

+współpracowałem z nim na paru sieciach i nie pamiętam by kiedykolwiek się pomylił przy rozpisce czy screenach, nic tylko brać

 

Nie wiem jaki jest sens patrzenia na posty przy randze UBT jak posty same się nabijają przy sprawdzaniu jakiegokolwiek odwołania więc zbędny argument + od kiedy opiekun UBT wlicza się normalnie do UBT z tego co pamiętam na żadnej sieci tak nie było więc dziwne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to potrzebni nam ubt. byl juz u nas ale jak szybko obiecywal nam pomoc to po miesiacu zrezygnowal, jaka mamy pewnosc ze tym razem tak nie bedzie????

 

 

awans 

 

 

 

 

a rezygnacja po miesiacu z powodem 

 

Nick:Sosna
Z jakiej rangi rezygnujesz?: UBT, Opiekun dd2#2
Powód: Brak chęci, nie ma co na siłe w tym siedzieć, dzieki za szanse 

 

 

 

 

 

do tego ten urlop, moze nie jes ci potrzebna ta ranga, poniewaz po rezygnacji nie udielales sie w dziale odwolan. 

 

oczywiscie lepiej jak bedzie wiecej ubt = szybciej i sprawniej bedzie rozpatrywanie odwolan.

 

mozna dac szanse tylko tym razem postaraj sie byc dluzej na randze 

  

 

na plus tez wiek oraz wczesniejsze trafne rozpiski 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa :kekw:

Dam ci na tak bo się nadajesz ale troszkę przedszkole robicie

+ Chęci 

+ Doświadczenie

+ Aktywny 

 

Pod podaniem onajna napisałem że jak joker wraca to on też widzę że nie tylko on bo śmieszne że piszecie razem podanie na ubt, jedyne co bym zrobił to bym przyjął jednego z was kto lepiej rozpisze dane demko i tyle zobaczymy jak długo jeden z was zostanie na danej randze. 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że TAK

+ aktywność

+ chęci

+ doświadczenie 

Obecnie jest tylko jeden ubt także każda pomoc się mu przyda zwłaszcza że jest sezon wakacji i każdy ma prawo jechać na urlop 

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane na okres próbny. 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie