Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Teorie Spiskowe #2- Michael Jackson


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

teorie spiskowe.png

mj.png

 

25 czerwca 2009 świat zamarł. Zmarł wówczas Król Popu- Michael Jackson, jego serce przestało bić. Jego śmierć była dla wszystkich szokiem.

Wydawała się ona nierealna. Było wiele niewiadomych, które budzą do dziś wiele wątpliwości. Przez wszystkie te lata fani MJ oraz zwolennicy teorii spiskowych doszukują się smaczków związanych z tym, czy Król rzeczywiście umarł, tak jak to podają media.

 

10.png

Michael Jackson żyje?

Najwierniejsi fani wciąż wieżą, że Michael żyje i ma się dobrze. Trwają w myśli, że jego śmierć była sfingowana. Fani doszukali się różnych smaczków.

Wielu z nich twierdzi, że sam Jackson był na swoim własnym pogrzebie, tyle że w przebraniu blondwłosej kobiety.

 

Mówią, że chciał w ten sposób ochronić się przed złymi ludźmi, którzy życzyli mu śmierci.

Miało dojść nawet do gróźb pod adresem Gwiazdora.

Inni twierdzą, że miał długi i chciał uciec od odpowiedzialności, dlatego sfingował swoją śmierć.

 

Les parts d'ombre de Michael Jackson - La Voix du Nord  Michael Jackson na Billboard Music Awards | Soulbowl.pl - Soulbowl.pl  Sesja zdjęciowa Michaela Jacksona z bliska, Tapety HD | Wallpaperbetter

 

10.png

Rodzina nie wierzy w przyczynę śmierci?

Siostra MJ na jednym z filmów od paparazzi, mówi że to nie była zwykła śmierć lecz jej brat został zamordowany.

Jedni biorą tą teorie dosłownie, inni natomiast doszukują się sensu tych słów i podają, że mogło to oznaczać iż sława i jego tryb życia go zabiły.

Siostra wypowiada bowiem słowa takie jak "To oni go zabili".

 

10.png

Sekretne życie?

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą również, że Król Popu prowadzi teraz sekretne życie gdzieś z dala od ludzi i natłoku miasta.

Fani doszukali się podobieństwa postaci, która jest na jednym ze zdjęć córki Michaela.

 

Artysta miał również prowadzić już od dawna drugie życie i przebierać się i udawać swojego przyjaciela- Dave'a- to kolejna z teorii.

Dave to postać, która ma zdeformowaną twarz, w wyniku poparzeń. W jednym z wywiadów Dave wspomina życie Jacksona.

Fani nie słyszeli nigdy o tej osobie. Uważają, że wiedział zbyt wiele i że był to sam Michael Jackson.

 

Trudne życie Michaela Jacksona | Viva.pl  Michael Jackson - król popu i ikona mody. Z okazji 11. rocznicy śmierci  przypominamy jego największe kreacje | Moda i Trendy

 

10.png

Co jeszcze uważają teoretycy spiskowi?

- MJ miał zostać przetransportowany helikopterem- według świadka ciało artysty ruszało się.

- Bracia Michaela twierdzą, że testament jego został podrobiony.

- Za śmierć odpowiedzialny jest lekarz, który przesadził z dawką propofolu (stosowane np. w trakcie operacji lub na Oddziale Intensywnej Terapii by "uśpić" pacjenta)

 

image.png

 

10.png

W co więc wierzy reszta?

Najpopularniejszą z teorii śmierci Jacksona jest to, że przedawkował on leki i jego serce przestało bić.

 

image.png

 

10.png

A wy jakie teorie na ten temat macie? Może słyszeliście o jakiś "smaczkach" z tym związanych?

Jakie kolejne teorie spiskowe poruszyć?

Dziękuje za poświęcony czas. :pepelove:

 

 

 

 

 

 

Źródła:

https://www.eska.pl/news/michael-jackson-zyje-i-ma-sie-dobrze-te-teorie-o-smierci-artysty-mroza-krew-w-zylach-aa-R6Qt-97Yf-Fkk9.html

https://plejada.pl/newsy/michael-jackson-wciaz-zyje-teorie-spiskowe-o-smierci-krola-popu/6m8r1rx

Grafika do logo została stworzona na podstawie zdjęć ze strony: https://pl.freepik.com/

Edytowane przez moose`

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega był kiedyś fav fanem, opowiadał mi różne teorie i nadal myśli, że jednak żyje. Natomiast ja nie wiem co mam na ten temat myśleć, też mam trochę wrażenie jakby żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie dotykał tego tego tematu . 

Neverland 

 

czekamy  spisową o 2paca jak się tatuaże nie zgadzały na autopsji 

 

Albo czekaj .... może następny jp2 ?

95% nawet tego forum kto to   był i jaki wkład do muzyki wniosł od j5 

A tu takie poperdólki piszesz

 

stfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Gerald napisał:

ja bym nie dotykał tego tego tematu . 

Neverland 

 

czekamy  spisową o 2paca jak się tatuaże nie zgadzały na autopsji 

 

Albo czekaj .... może następny jp2 ?

95% nawet tego forum kto to   był i jaki wkład do muzyki wniosł od j5 

A tu takie poperdólki piszesz

 

stfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Bo to temat o teoriach spiskowych a nie o życiorysie :kekw:

Edytowane przez moose`

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to jest chyba jedyna teoria, w którą wierzę ;p za dużo podejrzanych rzeczy zadziało się w ciągu tych kilku dni, niektóre niby udokumentowane, niektóre to jakieś pomówienia ale myślę, że w każdym tym pomówieniu jest jakieś ziarenko prawdy. gdzieś czytałem posta na pewnym portalu o tej teorii i było tam naprawdę wiele dowodów wskazujących na to, że Michael Jackson wcale nie zmarł wtedy, kiedy się to oficjalnie podaje. 

naprawdę dobra robota @ moose`, mega przyjemnie się to czytało chociaż brakło mi kilka ciekawych smaczków nt. tej teorii :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie