Skocz do zawartości

Zablokowane Resp tt


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Proponuję poprawę ciemnego ekranu na respie tt .
Ponieważ jeżeli Ktoś mądry zostawi Pakę na Respie nie można się po nią wrócić gdyż nie widać nic... 
Nie wiem można dać jakiś czas na powrót lub przejście czy coś w tym stylu. 

Z góry dziękuję ;) i pozdrawiam 

 

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Witam, co do samych granic respa, już to kiedyś na discord zgłaszałem, że ten plugin co powoduje ściemnianie ekranu po upływie 30s od rozpoczęcia rundy nie zgadza się z granicami respawnu, stoisz poza respem a mimo wszystko I tak działa na Ciebie plugin.

 

@ abcd.  Rozumiem Cie, plugin  ma być i to jest bardzo dobre rozwiązanie i niech tak będzie nadal, tylko nie zrozumiałeś o co chodzi. Ten plugin ma wytyczone złe granice w stosunku do granic respa, mimo, że stoję poza respem to i tak plugin na mnie działa. Niech ten plugin będzie poprawiony.

 

@ abcd.  Takie granice na chwilę obecną ma wyznaczony plugin: 

 

691d111719752.jpg

 

 

Działanie pluginu nie odzwierciedla obecnym granicom respu, należy to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można to uznać jako jeden z błędów bo cała drużyna nie powinna odpowiadać za jednego gracza, aczkolwiek jeżeli zrobi się tzw. "czas na zabranie paki" to ludzie będą to wykorzystywać i ten plugin stanie się bezużyteczny, więc powinno pakę albo przenosić do gracza który pakę wyrzucił albo wyrzucać ją poza granice respa 

17 godzin temu, Szycha.* napisał:

Witam, co do samych granic respa, już to kiedyś na discord zgłaszałem, że ten plugin co powoduje ściemnianie ekranu po upływie 30s od rozpoczęcia rundy nie zgadza się z granicami respawnu, stoisz poza respem a mimo wszystko I tak działa na Ciebie plugin.

 Taki jest właśnie zamysł tego pluginu to nie błąd, to ma być "kara" dla gracza za to że został na respie po czasie tym samym "ułatwiając" zabicie go drużynie przeciwnej wrazie ich rashu żeby nieieli zaskoczenia.

 

@ Szycha.*Nie zauważyłem żeby granice respa były źle wytyczone, a po wyjsciu z respa i tak ściemnia maksymalnie obraz na 1-2sek

resp_dd2.png

 

Dla przypomnienia jak wyglądają granice respa, zakreskowane pole to jest resp TT. Sam z ciekawości sprawdze to :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin odpowiadający za pilnowanie respa został zaktualizowany i poprawiony. 

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie