Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Rodeo Rita | O fuzji, planach na przyszłość i wiele więcej!


Gość gdziekonkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gdziekonkurs

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

WYWIAD.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

Witam Was w drugim wywiadzie prowadzonym przeze mnie na forum. Dzisiaj udzielił mi wywiadu @ Rodeo Rita, który kilka dni temu dołączył do nas ze swoimi serwerami.

 

@ Rufi- Redaktor

@ Rodeo Rita- Respondent

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

Witam, wszystkich czytających oraz Ciebie. Bardzo dziękuje, że zgodziłeś się na udzielenie mi wywiadu. Jak widzicie po tytule moim dzisiejszym gościem, który postanowił udzielić mi wywiadu, jest były właściciel sieci serwerów – Kuleczky. Przedstawiam Wam @ Rodeo Rita. Na początku powiedz mi jak Ci dzisiaj minął dzisiejszy dzień.

 

Cześć wszystkim! Dziękuję za zaproszenie do wywiadu i za możliwość poznania mnie z waszą społecznością, bardzo mi miło :) Dzisiejszy dzień bardzo intensywny, głównie za sprawą zbliżającej się sesji - za dużo egzaminów, a za mało czasu... ale trzeba być twardym! ;)

 

Pewnie, grunt to w siebie wierzyć. Podczas sesji liczysz na szczęście czy naprawdę jesteś dobrze przygotowany? Jaki masz do tego stosunek?

 

Staram się raczej pozdawać wszystko w pierwszym terminie, żeby móc później konkretnie odpocząć podczas przerwy letniej. Różnie z tym na ogół bywa, bo nigdy nie byłem typem człowieka, który kuł nie wiadomo ile... Bardzo mnie to nudzi, więc często szukam po prostu jakiegokolwiek innego zajęcia, byleby mieć pretekst do nieuczenia się ;) Na szczęście szybko potrafię przyswajać jakieś nowe informacje, dlatego przeważnie nie muszę ubierać się za poprawkami, całe szczęście;)

 

Przyswajanie szybko informacji to bardzo ważna umiejętność. Wspomniałeś o odpoczynku w czasie wakacji. Masz jakieś plany na wakacje? Chciałbyś gdzieś pojechać, a może polecieć?

 

Plany jakieś już się powoli rodzą, ale u mnie w tej kwestii dzieje się to wszystko spontanicznie. Co roku wylatuję gdzieś razem z moją paczką przyjaciół, a im więcej ludzi tym właściwie ciężej się dogadać co do grafiku - szczególnie, kiedy część z nas studiuje i nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja z potencjalnymi poprawkami;) Marzą mi się nareszcie Włochy, więc mam nadzieję, że uda mi się ich wszystkich przekonać haha ;)

 

Z przyjaciółmi zawsze raźniej, więc bardzo dobry pomysł. Dlaczego akurat Włochy? Bardzo lubisz pizze? A może marzy Ci się pyszne spaghetti. 

 

Bardziej włoskie martini:swir: Nie no, świetna kuchnia to jedno, ale ich kultura, nastawienie do życia i ludzi to drugie. Dobrze czuję się w miejscach, gdzie panuje dobry nastrój i pozytywne podejście do codzienności. W dodatku uczę się samodzielnie włoskiego, więc gdzieś tam łapię na co dzień ten niebezpośredni kontakt z Włochami ;) Fajnie byłoby się w końcu przetestować pod kątem języka!

 

Na jakim etapie uczenia się jesteś? Umiesz się przedstawić i powiedzieć ile masz lat czy naprawdę możesz się już dogadać? 

 

Uczę się go codziennie od dwóch lat więc przedstawienie się to tam pikuś;) Chciałbym się właśnie dowiedzieć, czy umiałbym się dogadać, bo myślę, że w miejscach publicznych typu sklepy i restauracje na pewno dałbym sobie językowo radę. Gorzej jak trzeba byłoby poprowadzić z kimś rozmowę na jakiś randomowy temat, o globalnym ociepleniu niestety nie pogadam ;p

 

Myślę, że globalne ocieplenie to nie najciekawszy temat, o którym możemy porozmawiać. Swoje umiejętności zweryfikujesz już pewnie w najbliższej przyszłości, więc zobaczymy jak Ci pójdzie. Zaczęliśmy niestandardowo i bardzo mnie to cieszy. Proszę powiedz nam ile masz lat oraz skąd jesteś.

 

Co pogadaliśmy o pierdołach, to nasze. Lat mam 23 i pochodzę z - o dziwo zimnego w tym roku - śląska, wiync jak momy to jakiś hanysów to witejcie!  

 

Wyobraź sobie, że jesteś promotorem Śląska i musisz mnie przekonać żebym tam przyjechał - jakie podasz argumenty? Co ciekawego jest w Twoim miejscu zamieszkania?

 

Nigdy nie zostałbym promotorem Śląska, bo to generalnie mało ciekawy region i nie wiem, czy są jakieś moce, które sprawiłyby, że ktoś przyjechałby tutaj z zamiarem odbębnienia wycieczki życia :D Mamy parę ciekawych punktów, jak pustynia Błędowska czy park Gródek (tzw. polskie MalediwyXD), ale nie jest to raczej coś wow. Jedynie, za co mogę pochwalić Śląsk, to za ludzi. Nie chcę generalizować i wsadzać wszystkich do jednego wora, ale z moich obserwacji wynika, że Ślązacy są najbardziej przyjaźnie nastawieni do drugiego człowieka i znam wielu ludzi, którzy mają podobne zdanie. Ale no widzisz - musisz sam do nas przyjechać i to stwierdzić ;)

 

Może w przyszłości się u Was pojawię i będę miał możliwość własnej oceny czy rzeczywiście jest tak jak mówisz. Zaznaczyłeś, że to mało ciekawy region, a więc masz w planach przeprowadzkę? 

 

Wiesz co, wydaje mi się, że nieważne gdzie będziemy, to ten region i tak po czasie przestanie na nas wywierać jakieś specjalne wrażenie. Na razie dobrze jest mi tu, gdzie aktualnie mieszkam, ale niczego nie wykluczam. Ja generalnie nie lubię planować czegoś z wielkim wyprzedzeniem, bo dzisiaj jest tak, a jutro już będzie inaczej, więc o żadnych przeprowadzkach na razie nie myślę ;)

 

Przejdziemy teraz do Twoich planów. Co będziesz robił po studiach? 

 

Dobre pytanie ;) Do końca magisterki został mi już równy rok, więc powoli trzeba myśleć o jakiejś stabilizacji;) Studiuję cyberbezpieczeństwo, więc na ten moment widzę się w jakimś dużym korpo, które pozwoli mi się realizować w tym kierunku. Chyba że znowu poprzestawiają mi się klepki i pomyślę, że fajnie będzie zrobić jakąś podyplomówkę :pepeklaun: A poza pracą, to chciałbym jeszcze nadal podróżować - i to tak często, żeby do trzydziestki obskoczyć już całą Europę ;)

 

Wysokie ambicje jak do trzydziestki chcesz obskoczyć całą Europę. Ciekawy kierunek studiów? Dlaczego akurat taki wybrałeś? Miałeś jakiś znajomych i Ci polecili czy po prostu od zawsze Cię to interesowało? Nie żałujesz swojego wyboru? 

 

Na razie nie mam opinii na temat studiów, bo przedmioty kierunkowe będziemy realizować dopiero od przyszłego semestru. A dlaczego właśnie na taki się zdecydowałem? Hmm, bardzo interesuje mnie specyfika tego zawodu, a na ten moment jest on jeden z najbardziej przyszłościowych i poszukiwanych na rynku pracy. Zresztą licencjat przez zdalne nauczanie był strasznym niewypałem, więc musiałem wybrać robienie nowego licencjata w innym kierunku albo iść po linii oporu i zrobić magisterkę zbliżoną do mojego tytułu ;) A czy pożałuję, to czas pokaże, oby nie!

 

Dokładnie - obyś nie pożałował. Czym się interesujesz? Uprawiasz jakieś sporty? 

 

Najbardziej to chyba gastronomią i muzyką - uwielbiam gotować i poznawać nowe przepisy oraz eksplorować nowe gatunki muzyczne i zagłębiać się w technikę śpiewania (mimomimo że w ogóle tego nie robię ;p). Szkoda, że mam na to coraz to mniej czasu, zupełnie tak samo jak na uprawianie sportów. Z przyjemnością pogram w tenisa, pobiegam i popływam, bo trudno o zorganizowanie większej paczki, żeby pograć w nogę albo w siatkę ;) Na tym moje 'sportowe świrowanie' się kończy, bo totalnie nudzi mnie oglądanie go w telewizji ;)

 

Co najlepiej wychodzi Ci w gotowaniu? Robienie ciast, gotowanie zup, a może jeszcze coś innego? 

 

O boże, wszystko tylko niepieczenie :D Wolałbym już przycinać wszystkie drzewa w ogródku niż upiec jedno ciasto haha. Z innymi rzeczami nie mam absolutnie żadnego problemu, nawet jeśli robię coś pierwszy raz. Jakbym mógł, to wysłałbym wam Wszystkim paczkomatem moje curry na mleczku kokosowym z krewetkami i warzywami, palce lizać ;p

 

Z tym to będzie ciężko, ale fotką możesz się pochwalić. Pewnie komuś zrobisz smaka, no ale trudno. Jakie są Twoje trzy ulubione dania? 

 

Niestety nie mam fotek, więc nie będę zbyt brutalny ;) Trzy ulubione dania, boże, ale ty się nade mną znęcasz haha! Zmienia mi się to średnio raz na dwa miesiące, ale na ten moment spaghetti, lasagne i chyba pierogi. Kurde, nie wiem...

 

No trochę pomęczyć Cię muszę, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Z czym te pierożki najbardziej lubisz? Ogólnie jesteś faworytem dań na słodko czy słono?

 

Pierogi nieważne z czym, byle nie ruskie - sorry, możecie mnie teraz znienawidzić :D Ale kapusta i grzyby to jednak top, nie mówiąc już o tych świątecznych, kompletnie inny smak;) Słodkie/słone, hmm.. Normalnie postawiłbym na słone, ale moje śniadania muszą(!) być słodkie, więc niech ta szala nie przeważa się na żadną ze stron. :niewiem2:

 

Teraz to mnie szokowałeś. Według mnie ruskie top, ale no każdy ma inne gusta.  Śniadanie u Ciebie muszą być na słodko, a więc co takiego jesz na śniadanko? 

 

Biedne te pierogi z owocami, których nikt nie wybiera jako top  :pepekwiatek: śniadanie to głównie naleśniki, pancakes, owsianki, racuchy - szybki szpil generalnie żeby nie siedzieć w kuchni nie wiadomo ile, szczególnie, że często się spieszę rano do wyjścia. Nic odkrywczego, ale przynajmniej dobrego.

 

Pancakes są bardzo dobre albo racuszki, ale szczególnie bananowe. Wydaje mi się, że już lekko przynudzamy tym jedzeniem, więc zmieniamy temat. Jakie masz poglądy polityczne? Co sądzisz o naszych politykach? 

 

Ale teraz wystrzeliłeś, dopiero co mnie niektórzy zaczęli nienawidzić przez pierogi, a teraz mam jeszcze bardziej zacisnąć sobie sznur na szyi;p Wybacz, ale nigdy nie czuję potrzeby wypowiadania się na temat polityki i to jeszcze na tak dużym forum więc nie odpowiem na to pytanie. Raczej jest to jedyna sfera, której unikam, patrząc na obecną sytuację polityczną w Polsce.

 

Pewnie, jeżeli nie chcesz to nie będę nalegał, ale spróbujemy inaczej. Czy uważasz, że osoby reprezentujące  nasz kraj są na nieodpowiednich stanowiskach?

 

Skoro rządzący doprowadzają do sytuacji, w których ludzie licznie wychodzą na ulice w celu wyrażenia swojego niezadowolenia, to dają one jasny sygnał o kompetencjach naszych polityków - lub ich braku :)

 

W tym co teraz napisałeś masz dużo racji. Wcześniej wspomniałeś, że interesujesz się technika śpiewu, na czym ona polega? W jaki sposób pogłębiasz swoje zainteresowanie? 

 

Wiesz co, muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat dzięki mojemu tacie, który wszczepił we mnie chęć jej eksplorowania. Za dzieciaka mocno ciągnęło mnie do śpiewu, w szkole zawsze ten najlepszy z muzyki, a nawet liznąłem co nieco gry na gitarze. Miałem od taty świetny support i trochę żałuję, że nie poszedłem w to bardziej, ale wtedy klasyfikowałem to jako 'coś, na co nie mam aktualnie czasu, ale do czego wrócę, jak tylko uda mi się ogarnąć sprawy w życiu' ;p I tak po dziś dzień gitara stoi zakurzona, a śpiewać śpiewam tylko na jakimś karaoke party haha;) Ta technika śpiewu to rzecz, której nie muszę na bieżąco utrwalać, bo to wiedza stricte teoretyczna, dlatego jak mam chwilę to z chęcią oglądam materiały jakichś trenerów wokalnych i przekładam swoją wiedzę na jakieś występy live znanych artystów;) Myślę, że mam świetne ucho i potrafię mniej więcej klasyfikować piosenkarzy na dobrych i nieco gorszych technicznie więc analizuję sobie ten rynek muzyczny i czerpię z tego fun;p

 

Wspomniałeś, że umiesz klasyfikować piosenkarzy pod względem umiejętności. Wybierz sobie trzech dowolnych śpiewaków i ich ułóż w kolejności od najlepszego do najgorszego. 

 

Dobra, to wybieram Madonnę, Freddiego Mercurego oraz Elvisa Presleya - żeby każdy reprezentował inny styl;) Na trzecim miejscu, mimo wielkiej sympatii uplasowałbym Madonnę bo jej głos nie był (i nadal nie jestXD) często dobrze postawiony, ale Madonna to showmenka więc ciężko jest też być rozluźnionym, kiedy śpiewasz wisząc na krzyżu(: Na drugim miejscu Elvis ,bo mimo posiadania trzech oktaw, świetnej techniki, zacięcia w stylu 'country' i kontrolowanego vibrato wciąż nie dorównuje Freddiemu, który precyzją miażdży całą scenę muzyczną. W trzy minuty potrafił zaprezentować tyle barw, efektów, ekspresji, dynamiki i gatunków śpiewu, że głowa mała. Niestety mało spotykane już w dzisiejszych czasach...

 

Dobrze, dziękuje Ci bardzo za uporządkowanie. Masz jakiś wymarzony samochód? 

 

Kurczę, zmienia mi się to jak w kalejdoskopie, ale na ten moment chyba Dodge Charger. Może do pięćdziesiątki uzbieram... 

 

Lubisz amerykańską motoryzację widzę. Z tymi autami wszystko jest w porządku oprócz tego, że bardzo dużo palą. Co robisz jak Ci się nudzi?

 

A to zależy od wielu czynników i szczerze mega ciężko jest mi odpowiedzieć konkretnie na to pytanie. Ja w zasadzie nie lubię się nudzić, więc jeśli nie chcę leżeć i odpoczywać to zawsze znajduję sobie jakieś zajęcie, począwszy od głupiego szorowania butów, a kończąc na długim spacerze z psem. Serio, nie mam jakichś rutynowych rzeczy do robienia podczas nudy ;p

 

Zmieniamy temat. W jakie gry komputerowe grasz? 

 

Poza CS 1.6 lubię sobie pyknąć w Heroes III (klasyk!), GTA, FlatOut 2 i czasem mnie najdzie ochota na zbudowanie domu w Simsach XD. Przydałoby się pograć w coś innego i nowego, ale przestaję już siedzieć powoli w tematyce gier i nie wiem na co, warto rzucić okiem. Może coś polecisz? ;)

 

Zależy jakie gry lubisz czy bardziej fabularne, symulatory, a może horrory? W GTA grasz Online czy może RP? 

 

Nie ograniczam się, zresztą widać to po rozbieżności gier, które wcześniej wymieniłem  A GTA tylko RP, tryb online w ogóle mnie jakoś nie porywa. Czy to już jest bycie boomerem? 

 

Nie, to jest po prostu znudzenie się. W GTA Online jest tyle cziterów, glitchów, że nie da się grać. Ja z symulatorów mogę polecić Contraband Police. Gra polega na tym, że jesteś strażnikiem na granicy i kontrolujesz osoby wjeżdżające - brzmi nudno, ale w rzeczywistości jest ciekawa. Wyczekujesz GTA 6? 

 

Troszkę skojarzyło mi się to z "Papers, Please", ale dzięki za poleconko, na pewno się zapoznam, bo brzmi cool ;p GTA 6 w ogóle nie wyczekuję, jakoś spływa po mnie ta część, przez co nie jestem z nią na bieżąco. Mój laptop potrzebowałby raczej respiratora po odpaleniu szóstki :))

 

A no widzisz, myślę, że naprawdę warto sobie pograć. Wspomniałeś, że masz laptopa. Podasz nam jego model albo chociaż specyfikacje? 

 

Co tu dużo mówić, zwykły Dell Vostro z 8GB ramu. Generalnie nic wow, bo kupiłem tego laptopa głównie z zamiarem przetrwania z nim studiów, więc zbytnio większych wymagań nie miałem, a nie chciałem też niepotrzebnie przepłacać. Ale z zakupu jestem mega zadowolony i niech służy jeszcze przez lata ;)

 

Masz jakieś uporządkowane stanowisko? Mam na myśli to, że wszystko poukładane, laptop regularnie czyszczony? Czy raczej średnio dbasz o czystość? 

 

Ja jestem raczej minimalistą, więc mój pokój jest pozbawiony graciarstwa i rzeczy, które będą zagradzać mi wolną przestrzeń na biurku czy komodzie. Nie lubię bałaganu, ale też nie jestem skrajnie przewrażliwiony na punkcie czystości, więc nie przecieram codziennie laptopa czy biurka, bo 'ojeju, trochę kurzu się już naniosło' :D Ale porządek jest, tego się wyprzeć nie można!

 

Podsumowując. Masz w planach zmieniać swój sprzęt? Jeśli tak, to na jaki? Czemu kupiłeś laptopa, a nie komputer stacjonarny? Często zmieniasz miejsce "pracy"

 

Nieee, niczego takiego nie rozważam haha, dopóki dobrze się sprawuje, to nie widzę potrzeby wymiany go na lepszy model ;p A laptop głównie dlatego, że jak już wcześniej wspomniałem - kupiłem go ze względu na studia. Nie mam często ochoty notować trzygodzinnych konwersatoriów, więc pakuje go wtedy do plecaka i czuje się jak księżniczka :nolife:

 

Okej, teraz nawet bardziej opłaca się kupić laptopa od komputera stacjonarnego, bo naprawdę można znaleźć fajne promki z niezłymi podzespołami. Przejdziemy teraz do Twojej sieci serwerów, która połączyła się z Csowiczami. Byłeś pierwszym właścicielem Kuleczek czy odkupiłeś od kogoś sieć? Jeżeli inaczej to wyglądało, to bardzo proszę żebyś to nam opisał. 

 

Nie, nie, absolutnie :) Przed moją 'kadencja' Kuleczky były zarządzane przez inne osoby, między innymi przez moose oraz @ vivor'a (których oczywiście pozdrawiam! <3), a samo forum przejąłem właśnie po @ moose`, która zrezygnowała z funkcji właściciela. Wcześniej pełniłem rolę administratora, więc z systemem byłem całkiem zaznajomiony. Zzresztą miałem wokół siebie ogarniętych ludzi, którzy pomogli mi wejść w ten 'administracyjny świat' i pokazali wiele rzeczy, które mogłem wykorzystać podczas sprawowania funkcji właściciela;)

 

Czy dobrze pełniło Ci się tam funkcje właściciela? Zdarzały się jakieś momenty kiedy chciałeś powiedzieć, że to już czas na rezygnacje? Byłeś zadowolony z funkcjonowania Kuleczek podczas Twojej kadencji? 

 

Były chwile słabości, ale gdzie takowych nie ma?;) Zawsze starałem się je brać na klatę, ale nie brać za bardzo personalnie, bo wtedy niepotrzebnie podciąłbym sobie skrzydła. Zresztą miałem u boku świetną ekipę, na którą mogłem liczyć i z którą świetnie mi się współpracowało:) Na Kulkach była przede wszystkim fajna atmosfera i, mimo że użytkowników ubywało i ubywało, a samo forum przestawało powoli tętnić życiem, to wciąż wchodziło się na nie z przyjemnością. Oczywiście to tylko moje odczucia, jedni się z tym zgodzą, a drudzy nie - wiadomo:) A czy byłem zadowolony? Hmm... Byłem, ale nie tyle co z funkcjonowania Kuleczek, co ze społeczności. Wspólnie myśleliśmy nad rozwiązaniami, aby przywrócić je do stanu sprzed kilku lat, łączyliśmy siły w wielu kwestiach i przede wszystkim byliśmy zdeterminowani w działaniu i wzajemnie się napędzaliśmy. Forum zawsze mogłoby lepiej się rozwijać, to oczywiste, ale wydaje mi się, że zrobiliśmy już wszystko co w naszej mocy żeby choć trochę spróbować przywrócić tę jego świetność.

 

Próbowaliście, ale myślę, że można stwierdzić, że się nie udało. Jak myślisz dlaczego nie poszło po Waszej myśli? Mieliście ekipę, mieliście jakąś społeczność, ale jednak tak jak wspomniałeś ludzi ubywało i ubywało. 

 

Mieliśmy jakąś społeczność na forum, ale brakowało takowej na serwerach. Gdyby udało nam się taką stworzyć, to najpewniej przyciągalibyśmy do gry nowych graczy, którzy chętnie dołączaliby wtedy na forum. Były momenty, kiedy serwery były naprawdę pełne, ale większość z tych graczy raczej wbiła do nas jednorazowo, więc jednego dnia było właśnie z kim pograć, a drugiego serwery były już prawie puste. Konkurencja nas też zjadała, nie mieliśmy po prostu siły przebicia i dlatego spadaliśmy niżej i niżej...

 

Pewnie, rozumiem.  Jak doszło do fuzji? Napisałeś do Rumcajsa i się zgodził czy jakoś inaczej to wyglądało? 

 

Wiesz co, Rumcajs zainicjował pomysł fuzji, a że nie mieliśmy do siebie bezpośredniego kontaktu, to vivor robił nam za przyzwoitkę :pifpaf:Pomysł fuzji chodził mi po głowie już parę razy i, mimo że nie byłem na początku sceptycznie do niego nastawiony, to dałem temu szansę i byłem ciekawy warunków, na jakich miałoby do niej dojść. Rumcajs to dobra mordka więc od razu udało się nawiązać nić porozumienia i tak stopniowo dopinaliśmy wszystko na ostatni guzik.

 

Czy spodziewałeś się, że Twoja myślę, że można powiedzieć "umierająca" sieć połączy się z tak dużą siecią serwerów? 

 

Szczerze, to nie. Bardziej spodziewałem się, że nasza społeczność zakończy się w miejscu, w którym się zaczęła... i wiesz co? Nie żałuję, że skończyło się to inaczej. Fuzja była jednak dobrym pomysłem, za co raz jeszcze chciałbym podziękować Rumcajsowi:) Kuleczky napisało już swoją historię, a Csowicze mają jeszcze wiele rozdziałów do odkrycia;) 

 

Też tak myślę. Od jakiegoś czasu zacząłeś udzielać się na sieci - mam na myśli to, że piszesz na chatboxie i tak dalej. Z kim z forum masz najlepszy kontakt, bądź po prostu najlepiej Ci się rozmawia? Pomiń osoby, które przyszły z Kuleczek. 

 

To prawda, ale na razie bardziej włączam tryb obserwatora :D Jeśli chodzi o osoby z csowicze, to średnio miałem możliwość wejścia z kimś w interakcje - jedynie z tobą i administracją. Dużo na razie się u mnie dzieje więc czekam, aż wszystko opadnie i zacznę focusować się na lepszych kontaktach;) Wybacz, nikogo konkretnego ci tutaj nie wymienię.

 

Pewnie, nie chodziło mi żebyś na siłę wymieniał tylko rzeczywiście jak jest. Jak podoba Ci się motyw na forum? Uważasz, że na Kuleczkach był lepszy czy gorszy?

 

Nie chcę porównywać do siebie obu forum bo to nie ma sensu. Csowicze mają własne barwy i odpowiednio dobrany pod nie motyw, a Kulki miały własne :) Przechodząc tutaj byłem trochę zagubiony, przyznam szczerze, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić i na ten moment motyw uważam za plus dla tej sieci. Jest wszystko, co powinno być!

 

W pełni Cię rozumiem. Powiedz nam proszę czemu nie ma jeszcze serwerów z Kuleczek w tabeli.

 

Są w trakcie 'remontu'  Wiadomo, trzeba pozmieniać kilka kluczowych rzeczy na serwerze, a także przygotować im odpowiedni dział na forum. Jak tylko mam chwilę, to robię, co mogę:) W każdym razie jest bliżej niż dalej, więc spodziewajcie się serwerów w tabeli już niebawem! 

 

Czekamy z niecierpliwością. Masz jakieś plany na serwery? Wiadomo, że bez reklamy jest bardzo ciężko rozruszać serwer, a wręcz graniczy to z cudem. 

 

Plany wyjdą w trakcie, na razie chcemy tutaj z nimi ruszyć i zobaczyć jak przyjmą się wśród społeczności. Niestety serwery to jedna wielka sinusoida, na którą wpływ ma bardzo wiele czynników dlatego najlepiej pierw poobserwować żeby móc konkretnie działać 

 

Pewnie. Zbliżamy się ku końcowi, a więc zmienimy temat. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

 

W jakimś spokojnym miejscu, z ukochaną i trzema psami, własnym ogródkiem, myśląc o jutrzejszym pójściu do pracy, którą się lubi;) Nic więcej mi nie będzie potrzebne, byleby się realizować prywatnie i zawodowo. Oczywiście przerwa na CS'ka od codziennych obowiązków wskazana.

 

Wiadomo, relaks też jest ważny. Ludzie popełniają bardzo często błędy, ale to normalne. Niektórzy później tego bardzo żałują, niektórzy mniej, a czy Ty żałujesz jakiegoś swojego błędu, a może jakiejś decyzji? Jeśli tak, to jakiej.

 

Ja często żałuję, ale tylko do pewnego momentu. Później wychodzę z założenia, że błędy uczą nas pewnej mądrości i warto brać z nich lekcje na przyszłość. Odpowiednie nastawienie w tej kwestii to podstawa, ponieważ ludzie za bardzo rozdrapują niektóre decyzje i niepotrzebnie się tym zamęczają, a jak wspomniałeś - błędy to normalna sprawa więc bierzmy z nich właśnie odpowiednie lekcje i nie popełniajmy ich drugi raz;)

 

W pełni się z Tobą zgadzam. Nie będziemy przedłużali i nie będę robił szybkich strzałów lub jakiś podobnych rzeczy. Czy na koniec chciałbyś coś od siebie dodać? Pozdrowić kogoś albo przekazać coś naszym użytkownikom?

 

Hmm, chciałbym przede wszystkim podziękować za miłe przyjęcie nas - jako społeczności Kuleczek na forum!  Mam nadzieję, że będziemy się wszyscy super dogadywać i będzie panowała wśród nas naprawdę miła atmosfera. Tobie Rufi dziękuję za świetne przygotowanie do wywiadu, nieźle wymęczyłeś moje ostatnie szare komórki. Wszystkim wytrwałym - chapeau bas! 

 

Haha, dziękuję. Jak oceniasz wywiad? Czy uważasz, że jakieś pytanie było nie na miejscu? A może masz jakieś inne zastrzenia lub rady.

 

Konkretny wywiad bo zahaczyłeś chyba o wszystkie sfery mojego życia haha ;) Płynie od ciebie profesjonalizm, co się na pewno ceni i fajnie widzieć tak zaangażowanych redaktorów! Pytania, jak najbardziej były na miejscu, jakby mi coś zgrzytało, to na pewno od razu bym cię poinformował. A rady? Jakie mogę mieć rady do weterana ;p Nie trać formy!

 

Jeszcze raz dziękuję za to, że udzieliłeś mi wywiadu. Pozdrawiam!

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil nie czytałem tych wypocin bo to strata czasu ale jak śmiesz mówić że Śląsk to mało ciekawy region bydlaku chamie i Polaku!chciałbym tylko wspomnieć że jedzenie kebaba w pierwszy dzień świąt tylko w Tychach przy akompaniamencie tureckiej muzyki jest niezapomnianym wydarzeniem!całuje mocno 

Edytowane przez Rapcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat

Wiem, że zostawiałam sieć w dobrych rękach <3 Zrobiłeś wszystko jak należy ale wiedzieliśmy, że ten statek tonie :( Dobrze, że zdecydowałeś się na fuzje. Ja wcześniej miałam propozycje od @ Terrorist ale ją odrzuciłam. Wiem, że to było błędem ale na tamtą chwile chciałam jeszcze spróbować. Koniec końców wyszło super, csowicze to fajni ludzie, mamy podobny vibe jak na kulkach. Dogadamy się wszyscy, tak myślę <3 Świetny wywiad, czekam na więcej postaci. Chętnie Was poznam ;) 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie