Skocz do zawartości

Zablokowane [JailBreak] Co dalej?


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, kubaf napisał:

Co ty tam pier&€& człowieku, jak niby zmienił serwer całkowicie? Dalej jest beka na serwerze ale ukrocili wasze grube odpierdalanie które nikomu nie pasowało po za wami. Próbujecie serwer ustawić pod siebie ale to tak nie działa i mi tu nie pierd**l ze straszę ludzi banem bo możesz sobie sprawdzić ile ja banow dałem od początku adminowania  a ile inni. Wiec tak szczekać to możesz do swojego chłopaka a nie do mnie, bo jako jeden z kilku osób tak naprawdę dla tego serwera próbuje coś zrobić. 
 

 

Wstań może na chwile od komputera i zaczerpnij świeżego powietrza, bo twój ból du*y o mojego admina jest od początku, chociaż sam na tym serwerze właściwie nic nie wnosisz. Piszesz ze nic nie robię ale można łatwo sprawdzić ile jestem na serwerze, a jak jestem to nie siedzę na afku tylko gram aktywnie a najczęściej w CT i jakoś każdemu to pasuje po za wami płaczkami😅

>siedź całymi dniami na jb

>napisz komuś żeby zaczerpnął świeżego powietrza

 

wy****ne mam na ciebie i twojego admina, kiedy grałem potrafiłem przez 3 dni z rzędu utrzymać na serwerze 20+ graczy więc nie masz żadnego podjazdu. Jesteś zwykłym szarakiem i płakałeś więcej niż niektórzy tutaj, ale zapomniałem że to działa tylko w jedną stronę. Bez odbioru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ snuffy Potrzebował od Was rady/pomocy co zrobić, aby serwer się dalej trzymał i była na nim jakakolwiek aktywność oczywiście w temacie zrobił się totalny bałagan brak kultury i chamstwo w dodatku co niektórzy wstawiają niepotrzebne posty, jeśli ktoś z władz serwera będzie chciał coś dodać, to ma do tego uprawnienia póki co temat zamykam.

 

/cl

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie