Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [JailBreak] Co dalej?


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jak widać z dnia na dzień większość stałych graczy przestało grać na serwerze, a co za tym idzie serwer stoi pusty. Nie wiem co się stało, że w ciągu dwóch tygodni serwer tak umarł. Tworzę ten temat, żeby dowiedzieć się co dalej. Chciałbym poznać opinię graczy i adminów. Czyżby serwer klasyczny już się znudził? Nie będę ukrywać, że jest mi przykro, że Jail stanął w miejscu. Pewnie potrzebuje odświeżenia i nowych pluginów, które urozmaiciłyby grę i poprawiły frekwencję graczy na nim. Niestety biorąc pod uwagę fakt, że chyba jednak w dzisiejszych czasach dodatkowe skoki i inne pierdoły, które oferują usługi na innych serwerach z tym modem bardziej podobają się graczom. 

 

Ja, będąc zwolennikiem serwera klasycznego zdaję sobie sprawę, że większość stałych graczy to osoby dorosłe, sporo po 20 roku życia i mają inne zajęcia, a przede wszystkim grają w inne gry, kiedy znajdą tylko czas. 

 

Na chwilę obecną przyznaję się z bólem serca, że nie wiem jak w chwili obecnej ruszyć serwer. Same konkursy już też stają się monotonne i czuję, że po prostu już się wypaliłem. 

Czas pokaże, może potrzebujemy jakiejś przerwy, żeby znowu wrócić. 

 

Czekam na Wasze opinie, przede wszystkim szczere i nie bójcie się tego. Może problem leży w czymś innym? Może jednak charakter i atmosfera na serwerze spowodowała taką sytuację?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dalej się doszukujesz  nie wiadomo jakich spisków czy motywacji. To jest i zawsze było jak sezonowy serwer na którym ludzie grali dzień w dzień przez pół roku, zaraz przychodziła stagnacja i koniec. Za pół roku serwer znowu będzie pełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gdziekonkurs

Ja uważam dokładnie tak jak Ty - snuffy, że właśnie chodzi między innymi o to, że serwer jest classic. Na polskim rynku mamy 3/4 serwery JB i na wszystkich są jakieś zamrażacze, 3 skoki, 185hp, a Twój serwer wyróżnia to, że jest bez jakiś głupich ułatwiaczy, a osoby młodsze lubią jak są takie rzeczy. Teraz decyzja należy do Ciebie, czy idziesz za trendem i przez większość czasu (raczej) będziesz miał więcej ludzi, czy wolisz mieć przez x czasu full, ale zostać przy classicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na discordzie wolą się zwołać na granie mixów w csgo, lola czy innego business toura, pewnie o to chodzi.

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto gra faceit albo business tour zapraszam na pv 

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem co za dużo to nie zdrowo, tak jest i w tym przypadku, większość czasu ludzie grali dzień w dzień aż w końcu sie to przejadło i potrzebna jest odskocznia. Zrób se mati kawke, herbatke, wyjdź na harnolda albo rozpal grilla bo jest teraz na to odpowiednia chwila. We wrześniu jak dzieci wrócą do szkoły i będą miały przerwe od chlania do upadłego oraz palenia epetów wrócą przed kompy i wejdą na JB. Z tym już nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jahmeton zawsze było tak ze jak jest CIEPŁO ŁADNA POGODA  to na serwerach było mniej graczy wiadomą sprawą jest ze lepiej isc z kims na piwo pogadac etc niz siedziec przed kompem ? co innego jesien zima ale kto normalny w lato no prawie lato bedzie siedziec w ładna pogode przed kompem ??? lepiej wyjsc nad wode itp

poczekaj bedzie padac to serwer sie zapełni :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jailbreak w 1.6 szybko niestety umiera. Wiadomo są miesiące rozkwitu, ale z czasem to się przejada. Nie jest już jak kiedyś, że wystarczy jedna reklama za 10 zł i będzie nagła aktywność. Większość ludzi znalazła lepszą odskocznie no i trochę znudził ich tryb. Niebawem wychodzi source2, więc tutaj kolejny problem że większość ludzi będzie chciało grać na source2 niż w 1.6. 

 

WIęc no, z czasem serwer faktycznie może ożyć, ale i tak podejrzewam że koło będzie się zataczac. Rozkwit - elita - pustka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Laureanka napisał:

Ludzie na discordzie wolą się zwołać na granie mixów w csgo, lola czy innego business toura, pewnie o to chodzi.

Przykro mi pisać tą widomość ale patrząc na tak idiotyczne kometerze, jak powyższy czuję się zobligowany do zareplikowania twojej bzedtnej wypowiedzi.

Pominę już fakt iż wielokrotnie sama uczestniczyłaś  w naszych discordowych rozgrywkach i to troche nie w takt upubliczniać swoją hipokryzje na publicznym forum.

 

 

Odnosząc się do meridum sprawy odnoszę wrażenie że nasz serwer odniusł wielką degrengolade po złożeniu rezygnacji przez pebexa i szymona, oraz odebraniu funkji administartora koali.

 

Patrząc z perspektywy czasu kiedyś na serwerze panowała rodzinna i miła atmosfera ponieważ tworzyli ją ludzie typu fenomena i figo dziś w dużej mierze ta atmosfera zmieniał się w bardza toksyczną

na każym progu gracz NS jest atakowany i wyśmiewany

, na start dostajemy przyśpiewke od kierata 335 typu (''wypierdlaj NS je***y'') dochodzą do tego jeszcze take czynikki jak szjzer lee sin czy inne spierdoliny umysłowe tj. kuba f czy jakub semko.

A tak całkiem poważnie to brakuje również różnorodności grając po 300h na serwie nie ma nas co już zaskoczyć prowadzący powtarzają się w kółko ci sami brak nowych map brak nowych zabaw.

Mamy piękną letnią pogode grill piwko> serwer jb

 

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WIKARYty się patusiaro nie wypowiadaj w ogóle jesteś najniżej w łańcuchu pokarmowym

 

 

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak kiedy dc padnie z pewnością zaraz wrócą gracze, niesamowici geniusze tutaj są XDDDD Absolutnie nie funkcjonował normalnie przed fuzją, która została wymyślona przez jednego adminka tylko dlatego, że była tam większość ludzi z jb. Serwer discordowy jb a nie inny, gadajmy 24/7 o życiu w więzieniu, grajmy tylko w cs 1.6 bo jak można w coś innego:bruce:Najbardziej bawią przychlasty co siedziały tam wcześniej a teraz odpierdalają myśląc, że połączenie serwerów miało faktycznie cokolwiek zmienić oprócz zachęcenia graczy do wejścia na jailbreak. Większości się odechciało i nic z tym nie zrobicie, może jak wypierdolicie na stałe pewne jednostki to będzie jeszcze grywalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Znudziła” wam się gra odkąd wzięli się za wasze odpier&€&&lanie, trolling który nikogo nie bawił oprócz was. Prawda jest taka, ze żaden nowy gracz się nie utrzymał bo zrezygnował jak pare razy został zwyzywany za byle co, a teraz są widoczni na konkurencyjnych serwerach. Tak wiec znacząca większość graczy stanowi ta cała „śmietanka” bezbeków typu wikary którego zachowanie bawi chyba tylko jego i okolicznych kolegów na tym samym niskim poziomie. Czyli w skrócie nowi gracze którzy przebywali na serwerze odpuścili, a starzy gracze maja wyj33bane na jb skoro nie mogą już tak jak wcześniej psuć wszystkim rozgrywki i wbijać tylko po to żeby potrrolowac. 

Duże znaczenie ma obecne lato, ładna pogoda mało kto po za no-lifami siedzącymi od rana do nocy na discordzie spędza czas przed komputerem. 
 

@ snuffyOsobiście Nie szedłbym w kierunku „‚modernizacji” serwera. Takich jest dużo, mija się to z celem bo mnie jak i pewnie wiekszosci starszych graczy nudzi granie na tak pomodzonych serwerach, Classic jest jeden jedyny na swój sposób. Proponuje przeczekać, zobaczyć co się będzie działo po wakacjach. Imo wróci wszystko do normy, przecież bylo calkiem nie dawno chwilowe załamanie i jakoś się unormowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WIKARY napisał:

patrząc na tak idiotyczne kometerze, jak powyższy czuję się zobligowany do zareplikowania twojej bzedtnej wypowiedzi.

Pominę już fakt iż wielokrotnie sama uczestniczyłaś  w naszych discordowych rozgrywkach

Ja się czuję zobligowana do wyprowadzenia ciebie z błędu. W dziwny sposób piszesz "raz zagrałaś z nami faceita".

image.png

 

Więc przestań mnie pomawiać o rzeczy, z którymi to ty masz najwięcej wspólnego. Osobiście ludziom takim jak ja (i pewnie nie tylko mi) odechciewa się grać widząc ciebie i podobnych tobie ludzi w ct i patrząc co odwalasz. I przestań zgrywać mądrego tego typu wypowiedziami w postach, bo porównując je z tym jak się zachowujesz podczas gry to wychodzisz tylko na pseudointeligenta.

Media_231214_202432.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubaf napisał:

„Znudziła” wam się gra odkąd wzięli się za wasze odpier&€&&lanie, trolling który nikogo nie bawił oprócz was. Prawda jest taka, ze żaden nowy gracz się nie utrzymał bo zrezygnował jak pare razy został zwyzywany za byle co, a teraz są widoczni na konkurencyjnych serwerach. Tak wiec znacząca większość graczy stanowi ta cała „śmietanka” bezbeków typu wikary którego zachowanie bawi chyba tylko jego i okolicznych kolegów na tym samym niskim poziomie. Czyli w skrócie nowi gracze którzy przebywali na serwerze odpuścili, a starzy gracze maja wyj33bane na jb skoro nie mogą już tak jak wcześniej psuć wszystkim rozgrywki i wbijać tylko po to żeby potrrolowac. 

Duże znaczenie ma obecne lato, ładna pogoda mało kto po za no-lifami siedzącymi od rana do nocy na discordzie spędza czas przed komputerem. 
 

@ snuffyOsobiście Nie szedłbym w kierunku „‚modernizacji” serwera. Takich jest dużo, mija się to z celem bo mnie jak i pewnie wiekszosci starszych graczy nudzi granie na tak pomodzonych serwerach, Classic jest jeden jedyny na swój sposób. Proponuje przeczekać, zobaczyć co się będzie działo po wakacjach. Imo wróci wszystko do normy, przecież bylo calkiem nie dawno chwilowe załamanie i jakoś się unormowalo.

Napisałem to w kontekście discorda, nie obchodzą mnie te wypociny. Czekaj aż ktoś napisze przekleństwo 3 razy i go zbanuj bo do niczego innego się nie nadajesz(chociaż i z tym masz pewnie problem). Płaczesz o odpierdalanie a jedyne co robisz to siedzisz cicho i wypocisz z siebie parę słów nie licząc prowadzenia, które jest tak denne że aż się odechciewa grać. Zamknij już mordę bo takie wyzywanie przynajmniej ze strony osób które są gitami dotyczy tylko naszego grona + nie przechodzi na nowych graczy. Tak to wygląda kiedy ktoś gó**o wie ale się wypowie.:haha: Swoją drogą niezła hipokryzja w tej administracji, czyżbyście mieli podwójne standardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DC jest 200 osób z jb może 40 osób w tym 20 wchodzi raz na tydzień, na serwerze nie pojawiają się żadne nowe osoby i od dłuższego czasu grały jedne i te same osoby. Imo ale nie znam się zbytnio wina jest w reklamie. To nie są już te czasy gdzie na stawce 3 zł serwer będzie stał full i ktoś będzie grał a granie przez jedne i te same osoby ciągle się nudzi 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sammy napisał:

Ale co wy pi********e. Przecież ten serwer był pełny jak przyszedłem bo była toksyczność i to wyróżniało ten serwer. Na serwerze nie było klasycznego prowadzenia, zawsze było z jajem. Osoby pokroju świeżak czy karpleranka nie powinny się wypowiadać na temat co było a jest, bo z tego co się orientuje to na utkanej pi****e zawsze siedzieliście.

 

Po waszym śmiesznym zebraniu serwer na chwile wrócił do stanu 'przed'. Potem miał tylko i wyłącznie tendencje spadkowe. Przez fakt, że obraziło się 3 graczy bo było je*****h (a powody ich jebania były) zmieniliście serwer całkowicie. To wszystko popsuło rozgrywkę. Ludziom się nie chce wbijać na serwer gdzie jest tylko i wyłącznie prowadzenie - a jak już do tego dochodzi to prawda jest taka, że prowadzić potrafią może ze 3-4 osoby na tym serwisie.

 

Świeżak siedź dalej na utkanej pi****e bo za pojedyncze przewinienie straszysz ludzi banem.

 

@antywarn

Snuffy zbierz sobie administracje, przegadajcie temat na spokojnie i przebudujcie serwer.

Co ty tam pier&€& człowieku, jak niby zmienił serwer całkowicie? Dalej jest beka na serwerze ale ukrocili wasze grube odpierdalanie które nikomu nie pasowało po za wami. Próbujecie serwer ustawić pod siebie ale to tak nie działa i mi tu nie pierd**l ze straszę ludzi banem bo możesz sobie sprawdzić ile ja banow dałem od początku adminowania  a ile inni. Wiec tak szczekać to możesz do swojego chłopaka a nie do mnie, bo jako jeden z kilku osób tak naprawdę dla tego serwera próbuje coś zrobić. 
 

 

2 minuty temu, paplo napisał:

Napisałem to w kontekście discorda, nie obchodzą mnie te wypociny. Czekaj aż ktoś napisze przekleństwo 3 razy i go zbanuj bo do niczego innego się nie nadajesz(chociaż i z tym masz pewnie problem). Płaczesz o odpierdalanie a jedyne co robisz to siedzisz cicho i wypocisz z siebie parę słów nie licząc prowadzenia, które jest tak denne że aż się odechciewa grać. Zamknij już mordę bo takie wyzywanie przynajmniej ze strony osób które są gitami dotyczy tylko naszego grona + nie przechodzi na nowych graczy. Tak to wygląda kiedy ktoś gó**o wie ale się wypowie.:haha: Swoją drogą niezła hipokryzja w tej administracji, czyżbyście mieli podwójne standardy?

Wstań może na chwile od komputera i zaczerpnij świeżego powietrza, bo twój ból du*y o mojego admina jest od początku, chociaż sam na tym serwerze właściwie nic nie wnosisz. Piszesz ze nic nie robię ale można łatwo sprawdzić ile jestem na serwerze, a jak jestem to nie siedzę na afku tylko gram aktywnie a najczęściej w CT i jakoś każdemu to pasuje po za wami płaczkami😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cichy 93 napisał:

myślę ze nie da się juz nic zrobić

Jako niezależny ekspert również uważam, że czas najwyższy spakować walizki i wyjechać na jakie Bora Bora, a po powrocie stworzyć super serwer do nowego cs/a!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie