Skocz do zawartości

Zablokowane Mała liczba graczy?!


Ziomek1905

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodziłbym się, że konkurencja miałaby lepsze serwery, ale widocznie JailBreak klasyczny na dzień dzisiejszy już nie przyciąga uwagi graczy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, snuffy napisał:

Nie zgodziłbym się, że konkurencja miałaby lepsze serwery, ale widocznie JailBreak klasyczny na dzień dzisiejszy już nie przyciąga uwagi graczy. ;) 

Jasne, ja tylko zapytałem nie stwierdziłem tego ze konkurencja ma lepsze serwery, chociaż po liczbach graczy na innych serwerach jest spora roznica, dziwne jest tez to ze na classiku praktycznie z dnia na dzień ludzie przestali grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jest to trochę spowodowane ładna pogoda. Sam odkąd jest pięknie na dworze spędzam praktycznie cały dzień i zwyczajnie nie chce mi się nawet odpalać komputera.  Z ciekawości raz wszedłem na konkurencyjny serwer, grają tam głównie dzieci albo typowe No-lify które siedzą całymi dniami bo nie maja nic innego do roboty. Tutaj jednak gra głównie starsza społeczność, ja po pracy wieczorem wole wyjechac na miasto spotkać się ze znajomymi, niż siedzieć przed kompem. Ale to tylko moje zdanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mefistoo napisał:

Nie zgadzam się z kolegą wyzej  :2/10:

Przyszedł ulung z konkurencji, co grają te same osoby w kółko(Jak ja to nazywam kółeczko wzajemnej adoracji) do tego jest 10 osób na serwerze z czego 4 na spect nie kickuja żeby gt się nabijalo i oto całą esencja grania tam xD I ma sie czelność wypowiadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie