Skocz do zawartości

Zablokowane Szybkość w menu technicznym + UVIP


KIK

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwość regulacji prędkości tylko na + od domyślnego.

Miało by to  na celu urozmaicenie np. wyścigu w wieżyczkach, boksie, kz i innych tego typu konkurencji.

 

Druga propozycja to UVIP, któremu można by dodać linke bez prowadzącego, możliwość wykupienia zmniejszonych obrażeń w ct i dodatnich w tt za szlugi (nwm może 5%), jeszcze bardzej znerfione złe losy. Piszcie co można by dodać do takiego UVIP'a jeszcze tak żeby to jeszcze było akceptowalne do zamysłu serwera.

No i UVIP moim zdanie powinien wtedy kosztować tyle co vip i svip razem wzięte.

I czy wgl taki concept 3 poziomu vipa jak wam się to widzi, a jak tak to że by był lepszy od svipa ale nie op względem graczy bez wgl vipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KIK zmienił tytuł na Szybkość w menu technicznym + UVIP
36 minut temu, tomkul777 napisał:

Dodałem zmianę prędkości do menu technicznego.

Co do UVipa to mam negatywne nastawienie.

To odrazu napraw kopanie w menu technicznym, czasem jak się wyłączy to buguje sie model albo wcale sie nie wylacza kopanie 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkul ale jak dodajesz coś nowego do menu technicznego to dodawaj to na końcu a nie wrzucasz w random miejsca, było tyle czasu wszystko pod tym i tym numerem a teraz robisz niepotrzebny rozpierdol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to w koncu uporzadkowac alfabetycznie ale niech wam będzie.

Wywaliłem kopanie i zmiane speeda na koniec jako że to był najnowsze rzeczy, a resdzte ułożyłem jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym uvipem można coś pokminic jak dla mnie bo większych zmian na serwerze dawno nie było. Jak coś takiego nie przejdzie to zawsze można wrócić do tego co było lol

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi obrażeniami może faktycznie do usunięcia. Ale linka bez prowadzącego i bardziej znerfione złe losy mogły by być. Chodzi mi o to że by było lepsze od svipa ale nie za op względem graczy bez wgl vipa

Edit: może by do tego coś zamiast łoma albo wgl wybór łoma/kija od baseball/ miecz ? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uvip teoretycznie mógłby używać osobnej linki, ale ograniczając ją tak samo jak kopanie (jedna nieskończona daje czasami w kość). Przykładowo usunąć mu podpalenie, uderzenie piorunem, widok z trzeciej osoby a dodać większą szansę na wylosowanie hp. Ewentualnie jakiś osobny model i miecz świetlny o ile w ogóle istnieje. Wtedy faktycznie wyróżniałby się na tle svipa i vipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KIK napisał:

To zaproponuj co by miał uvip zamiast łoma i baseball'a 

Baseball i łom jest przeruchany trochę więc jak już mam wybierać 

 To Mam fajny model z X-MENA do pobrania.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ snuffyjak nie pasi to karambit który był podczas świąt na topfragsie 😂

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę fakt, iż dodając kolejne nowe modele na serwer mogą przestać działać kolejne fajne mapki z powodu limitu modeli. Już dwie jedne z lepszych planszy przestało działać z tego powodu. :pepesmutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, valde napisał:

Usunmy svipa, zostawmy samego vipa z funkcjami svipa, zredukujmy zycie ludzi bez steama do 90

to tak jak mówisz ale wtedy dorobić svipa zamiast robić 3 poziom, vip baseball (funkcje obecnego svipa), svip łom (funkcje uvipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KIK napisał:

to tak jak mówisz ale wtedy dorobić svipa zamiast robić 3 poziom, vip baseball (funkcje obecnego svipa), svip łom (funkcje uvipa)

 

Moim zdaniem twoje sugestie są ciekawe, ale najbardziej widziałbym jedną płatną funkcję vip z przywilejami, które wcześniej opisałeś, za większą cenę niż SVIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie odrzucam propozycję dotyczącą UVIPa.

Nie ma tylu fajnych rzeczy, które mozna by mu dodać, żeby ktoś chciał wydać na to pieniądze przy równoczesnym nierozwaleniu rozgrywki. Bo musiałyby być to głównie rzeczy estetyczne.

Jak będzie pomysł jak to ugryźć lepiej, to się pomyśli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie