Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie się do bana


ponczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:PONCZEK
IP / Steam ID*:STEAM_0:0:742491981 \IP 31.0.120.125
Admin banujący:Dino Security yamahama sp.z.o.o
Data i godzina otrzymania bana*:11:40 06.05.23
Runda:nwm
Serwer*: jailbreak
Powód:auto gs
Link do demka*:http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2305061117-jail_kakao_beta-1683364620-1683366300.zip
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: lysy zabil mnie przez przypadek ozywil mnie i kazal mi wrucic  i zeby bylo szybko robilem gs. Podkreslam dino tez robi sgs. Admini moga a gracze nie?

 

Zrzut_ekranu_2023-05-06_115526.png

Edytowane przez ponczek
Zapomnialem demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś graczem z innej sieci
2. Grasz na skryptach typu autogs, autostrefy
3. Płaciłeś pieniądze za UB właśnie za autostrefy
4. Takimi zachowaniami działasz na szkode serwera.
5. Jesteś niewychowanym 15latkiem, który dopasowywuje sie do sytuacji; albo liżesz dupe albo wyzywasz wszystkich od smieci i ku**w
Obyś ub nie dostał.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Kimono
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, robienie SGS'ów/GS'ów będąc nieodpalonym to jest różnica, niż jak Ty robisz GS'y na skrypcie co się rozpędzasz do 1000 unitów w 3 sekundy to po 1.

po 2. Już na oku cię miałem tylko nie chciało mi się czekać za demkiem, a później już zapomniałem, żeby je przejrzeć jak wykorzystywałeś GS'y do buntowania się jak była dzicz 15 osób leciało do GR'a

po 3. zaplaciłeś 50 zł za ub za autostrefy XD [nie tutaj] na innym serwerze

po 4. ostatnio już cię @ Bonesi zbanował za podobną sytuację, ale widać nie poskutkowało 

 

Jeżeli dalej się upieraasz, że jesteś bez winy, mam SS'a gdzie sam się przyznajesz, że masz skrypty na SGS'y

 

iii jeszcze jedna rzecz, nie mam nic do osób które sgs'uja/gs'ują, skoro to robią "skillsami" i nie wykorzystują tego w rozgrywce żeby mieć przewagę nad drugim graczem, aniżeli dla łbów takich jak Ty, co ściągają jakieś gówna i latają na tym i perfidnie kłamią, że są czyste :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Majaszibezkasy napisał:

Używałeś autosgs na innej sieci i dostałeś perma, a po ub nadal używałeś i musiałeś płacić za UB ale i tak nadal używasz

Na inej sieci nie robilem sgs tykko perm za ab nie wiesz wiec sie nie udzielaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie