Skocz do zawartości

Zablokowane misiek223 -> Wielokrotne łamanie regulaminu czatboxa.


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Na przestrzeni ostatnich godzin

Nick użytkownika: misiek223 adminstrator

Dowody: Niżej

Świadkowie: brak

Uzasadnienie: Niżej

 

Administrator na przestrzeni ostatnich godzin wielokrotnie złamał następujące punkty regulaminu:

Regulamin Chatboxa CSowicze.pl:

1.4. Prywatne sprawy załatwiamy poza Chatboxem. Do tego służą prywatne rozmowy na forum,

1.5. Użytkownik korzystający z czatu powinien znać Regulamin Forum oraz Regulamin Czatboxa,

1.7. Chatbox nie jest miejscem dyskusji na temat banów itp. W takich przypadkach istnieją odpowiednie do tego działy.

§2. Zabronione jest:

2.5. Wszczynanie/prowokowanie kłótni,

2.8. Prowadzenie " prywatnych wojen " na Chatboxie,

Regulamin główny - forum:

§4 Postanowienia ogólne:

2. Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, będą surowo karane i zwalczane. 

3. Zakazuje się wszelkiego rodzaju spamowania, floodowania, wymuszania i prowokowania. 

4. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen bez żadnego powodu. W przypadku takowej sytuacji ukarane zostaną obie strony. 

 

-> inne

 

ssm1.png

 

Przyznanie się do prowokacji, prowokacja -> 1. «podstępne działanie mające na celu nakłonienie kogoś do określonego postępowania, zwykle szkodliwego dla niego i osób z nim związanych»

ssm2.png

Kontynuacja dyskusji, która nie powinna mieć miejsca. Dalsza dyskusja na temat kandydata na ubt i jego skargi na administratora, treści mogące być uznane za prowokujące, niewłaściwe, w pełni podlega następującym punktom regulaminu:

§2. Zabronione jest:

2.5. Wszczynanie/prowokowanie kłótni,

2.8. Prowadzenie " prywatnych wojen " na Chatboxie,

ssm3.png

Brak pełnych dowodów, brak jakichkolwiek dowodów, dalsze prowadzenie dyskusji na temat kandydata na ubt i jego skargi na administratora.

Treści uznane za prowokujące - zgodnie z definicją. ssm4.png

 

Prowokacja, celowa, w następstwie zacząłem ja prowokować i otrzymałem odpowiednią karę, dlatego też uważam, że administrator też zasługuje na taką karę.

ssm6.png

Dalsze prowokacje, insynuacje, zachowania niewłaściwe jeżeli chodzi o pełnienie funkcji administracyjnej - reprezentacyjnej w szczególności.

ssm7.png

 

Administrator zdaje sobie sprawę, że dyskusja nie powinna mieć miejsca na czacie ogólnym, a mimo wszystko dalej ją prowadzi, prowokuje jej kontynuacje,

ssm8.png

To co wyżej, kontynuacja niestosownej rozmowy, prywatna "wojenka", inne.

 

 

z1.png

 

Owe oznaczenia są również celową prowokacją, wytykanie braku rozpisek w sposób agresywny, dodawanie komentarza *na końcu*, który jest tą prowokacją, o której mówię.

Ten poziom reprezentuje administrator sieci? A podobno Screenshot_9.png

 

Dodatkowym aspektem jest pominięcie wszelkich reguł, które panują na tej sieci odnośnie ściągania banów osobom zbanowanym, zasada o której mowa to zostawienie 9 warnów, szefshizer w wyniku działań owego administratora uzyskał utratę wszystkich ostrzeżeń.

 

 

Generalnie owe ss'y odnoszą się wymienionych na samym początku punktów regulaminu, które uznałem, że zostały złamane w szczególności przez administratora.

Ze względu na ukaranie jednej ze strony (mnie) warnem oraz treściami moderowanymi, prosiłbym o wyciągnięcie stosownych konsekwencji wobec administratora, którego zachowanie odbiega od normy. Jest niezgodne z regulaminem, jest niestosowne jeśli chodzi o pełnienie funkcji reprezentatywnej. I oczywiście jest bardziej szkodliwe od mojego, za które zostałem ukarany.

 

 

 

 

Ważne -> niektóre skriny mogą być uznane za wycięte z kontekstu, ale nie będę wklejał wielogodzinnej konwersacji, kto by to czytał, administracja zapewne zerknie na archiwum czatu, godziny podane na skrinach,

 

Cześć.

 

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinki z kontekstu, bo rozmowa była wczoraj której nawet @ xavjerJ7WRl5f.png był świadkiem xd 

 

Skarga to nic innego jak 'zemsta' za warna ktorego Ci nałożyłem za prowokację xD 

 

Temat zamykam zeby nie było syfu z racji aktualnych wydarzeń na sieci i czekajmy na rozpatrzenie

 

@ RumcajsJumper @ xavjerJ7WRl5f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administrator powinien byc obiektywny a nie faworyzowac swoich, Konrad wprost napisal ze swoich zawsze sie faworyzuje. 

 

 

do tego od kiedy Administrator ma prawo dodawac notaki do osob ktore w prawidlowy  wypowiedzialy sie w podaniach??? to jest zwykla faworyzacja i brak szacunku dla osob ktore sie wypowiadaja w podaniach

 

tutaj moamy dowod 

 

  

 

tez zastraszanie na mini sb albo na steam wypisujac ze jestem natapecie i mam uwazac bo dostane spamera to smiech na sali. 

 

mozna przesledzic tematy wczesniejsze jak byl zwyklym adminem jak sie tyral z administracja i odwolywal od warnow a sam teraz swietego udaje :kekw:

 

 

prowokowanie mnie i chcec wkrecenia w afery a potem udawanie ze to bylo SMIESZKOWANIE Z jego strony i chce zebym sie udzielil do pseudo zadymy, piszac potem wprost ze ma z tego ubaw. to tez nie na miejscu

 

@ xavjerJ7WRl5f.png archiwum masz czaly czas dostepne a teksty miska ze to sa wyciete z rozmowy jasno mozna zweryfikowac. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zablokował ten temat

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Użytkownik zawieszony w prawach - opis w skrócie, 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie