Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Nick GRIN [LN]


Grin[LN]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GRIN [LN]
Imię: Mateusz
Wiek: 27 
Steam ID:  STEAM_0:0:44726904 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: aktualnie dosyć regularnie zaglądam :D , aczkolwiek ciężko określić ile czasu** 
Opisz siebie: miły, sympatyczny grajek :D ( chodź czasem i tak hamulce puszczają co do niektórych ) ; technik budowlany , który zawinął z PL za lepszą monetą haha :D  więcej nie ma co się rozpisywać :D kto mnie zna ten wie*
Dlaczego akurat Ty?: mam dosyć sporo czasu , pełniłem funkcję UBT jak i OP UBT na innej sieci ... :D ; dodatkowo chciałbym odciążyć  @ .:TR@kToR:. od obowiązków w tym dziale :D ( może nie ma tego dużo ale warto pomóc ) :D 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: jasne że tak 
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: myślę że takie mocne 8/10  ( ale problemu  z tym nie ma ) 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: nigdy :D 
Kontakt: 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198049719536

Ewentualnie PW na forum , albo poczta :P

 

Ps.. Wiem że nie spełniam wymagania odnośnie "Posiadane 60 postów" ale to tylko dlatego że nie widzę sensu w nabijaniu postów bezsensownie :P

 

łapcie banid : https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:44726904

 

Ps.. Rangi zostały odebrane :P na wcześniejszej sieci

 

Edytowane przez Grin[LN]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Destiny ;D

Osobiście jestem na tak! :D

+ kuma czacze :D / zna się na botach które się dowartościowują używając wspomagaczy :D

+ Duża aktywność na forum jak i na Classicu :D

+ Czyste konto steam ( BEZ VACA/ Zbanowanego AC/BL )

 

-To brak aktywności w dziale UBT mimo wszystko :(

Na doczepke można dodać że jest niedostępny, ale to pewnie dlatego że jest Rudy :( <3

 

 

 

Edytowane przez Destiny ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1234567890

- nie znam, pierwszy raz na oczy widzę.
- podanie po koleżeńsku, wciskają Cię  na UBT (żenua) 
- brak jakiejkolwiek aktywności, brak zgłoszeń, rozpisek 

Dalej się po jajach tam w tej administracji szorujcie, śmieszni jesteście.  

Banned - a ten pajac czego w ogóle się tutaj wypowiada? Zrobił nas wszystkich  w uja, śmiał się pro100wryj, a dalej tutaj na sieci sobie biega jak chce i jeszcze będzie wypowiadał się w podaniach do UBT? JA PIERDOLE, gdzie ja trafiłem....

Edytowane przez 420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze staram się wypowiadać szczerze, więc wymienię plusy, jak i minusy.

 

+ Wiek 

+ Steam 

+ Ponad rok na forum 

+/- Na serwerze banujesz większość non steamów, którzy latają odpaleni gołym okiem, lecz zbanowanych graczy steam nie widziałem 

 

- Przez rok tylko 3 posty 

- Podanie napisane na szybko i chyba też nie na poważnie 

- Mało widuję Cię na forum, a przebywam bardzo często 

- Nie wykazałeś udziału w żadnej rozpisce graczy (tj; odwołanie/zgłoszenie)

- Brak znajomości, jak działają cheaty 

 

Mnie się czepiali, że byłem tutaj za krótko, chociaż się udzielałem, Ty jesteś długo, a się nie udzielasz. 

Wydaje mi się, że podanie złożyłeś jedynie za namową Miśka, abym to tylko ja nie został przyjęty. Dlaczego tak sądzę?

 

Wszyscy byli za daniem mi szansy, tylko misiek miał inne zdanie. 

 

Daj się poznać, poudzielaj się w dziale, pokaż że Ci zależy. Aktualnie jestem na NIE 

 

20230502_155957.jpg

20230502_160119.jpg

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za Okresem próbnym

 

Fakt że nie spełniasjednego punktu:

- Posiadane 60 postów

Przez co ludzie cię też nie kojarzą i dosyć mało aktywny byłeś wcześniej, tak:

+ znam cię bo byliśmy na wcześniejszej sieci razem

+ praktycznie każdy ban był trafny/uzasadniony dobrze

+ na mixach które ogrywaliśmy nawet potrafiłeś wyłapywać osoby które dobrze się kryły

+ jesteś kompetentny i stanowczy w wypełnianiu swoich obowiązków, tylko ta rudość :kappa:

+ Brak banów etc.

 

I oczywiście dalej #teamslodziaki w pamięci:pepemonster:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można byłoby dać okres próbny

+Wiek

+Doświadczenie

+Mało ubt

-Wymgania

Co do Grina to znam go osobiście jest osobą bardzo doświadczoną i sumienną więc nie widzę przeciwwskazań aby dać mu okres próbny.  

 

 

@ Nasrallaha Ty płacz dalej 🥱

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

 

-mała aktywność 

-nie widziałem żebyś się udzielał w dziale ubt 

 

Też Cie znam z innej sieci i moim zdaniem po raz kolejny parcie  na kolorek  na priv. 

Tak jak ta ranga OP UBT była wypłakana 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. 

Okres próbny powinien być dla @ Nasrallah

Mnie osobiście osiągnięcia z innych sieci nie interesują. Byłem świadkiem nie raz Patologii UBT na sieciach serwerowych więc, jeśli był sobie gdzieś tam na innej sieci kimś to spoko niech tak wraca 🤣, ale patrząc na Google już widzę, że dalej jest?🤣Oczywiście nie mam nic do osoby składającej podanie, szanuję jego osobę, ale nie widzę Tutaj na forum chociaż jednego rozpisanego czitera lub chociażby obrony kogoś kto został niesłusznie oskarżony. Trochę to żenujące szczerze 🤣

- słaba aktywność

- Nieznany

- Jest opiekunem UBT na innej sieci i ma tutaj admina i startuje na Admina UBT? 😂😂 

 

Edytowane przez PlayerTom
Przez misiek223,

Rozpiski nasralah to w większości gości którzy biegają po mapie i kręcą się w kółko xD wystarczyłoby na czacie zawolac admina. Nie wiem jaki jest między wami układ ale bądźcie obiektywni;v 

Edytowane

Przez T0M,

@ misiek223 - gość wciska na siłę czity jak ty mu Admina ubt 😂😂😂🤣

  

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Twoją historię aktywności tutaj na forum, bo nie obchodzi mnie ona na innych sieciach, to dodałeś 2 zgłoszenia w dziale ubt, jedno zostało przyjęte, a drugie odrzucone. Tym samym nie jestem wstanie zweryfikować Twoich rzeczywistych umiejętności. Aktywność bliska zeru, nie znam Cie, nie zna Ciebie spora ilość użytkowników.

Płacz administracji, tj. miska pokazuje jakoby decyzja w sprawie tego podania już zapadła, ale po ch*j w takim razie tworzyć temat z podaniem? Nie lepiej od razu awans?

 

Jestem na nie, nie ma jakichkolwiek widocznych podstaw do przyjęcia tego podania, oprócz ekipy z dd2 classic nikt Cie nie zna, a to ogromny minus, bo są tutaj też inne serwery, a jak widzimy ich administracja jest przeciwna przyjęciu.

Screenshot_5.png

Ciekawe,

 

Regulamin forum:

c. Dotyczące profilu użytkownika:

3. Każdy CSowicz, który posiada u nas wyższą rangę niż "Admin serwera" wraz z nią nie ma prawa mieć rangi wyższej od Admin serwera na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej.

 

Przyjęcie tego podania byłoby niezgodne z regulaminem.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek 

doswiadczenie nie do konca jestem przekonany bo nie udzielasz sie w dziale ale znalazlem twojej 2 przyklady 

 

 

a to 2 

jedno trafiles a drugie kazda czasowka byla obalona przez innych czlonkow ubt

 

 

-Nie spelniasz wszystkich wymogow

 

 

 

nawet adminem nie mozesz byc by wyraznie napisane jest w regulaminie admina serwera

    

 

i punkt 

 

  • Admin nie może posiadać admina na innej sieci,

 

 

na forum tez malo sie udzielasz daj sie poznac obecnie JESTEM NA nie

 

CO DO ADMINA to raczej @ RumcajsJumperALBO @ xavjerJ7WRl5f.png POWINNI zadecydowac bo sa obiektywni a regulamin jest po to zeby sie stosowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Sprawdzając Twoje konto na forum, nie zauważyłem niczego konkretnego co dałoby mi jasność, że nadajesz się na UBT. Aktywności na forum brak, 2 posty do UBT i tyle. Podanie napisane i praktycznie przyjęte bo Administrator forum tak napisał. Nikt Cię tak naprawdę nie zna a to, że nie którzy Cię znają z innego forum to o niczym nie świadczy. Oczywiście brakuje osób w UB, ale jak ktoś wcześniej pisał, że w najbliższym czasie znajdzie się kompetentna osoba do tego UBT.

 

Poza tym: " Każdy CSowicz, który posiada u nas wyższą rangę niż "Admin serwera" wraz z nią nie ma prawa mieć rangi wyższej od Admin serwera na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej."  "Admin nie może posiadać admina na innej sieci"

Uważam, że to z miejsca odrzuca Twoje podanie 

 

1.gif.5f8143a7e20cb1fc19c1ffd7149ac9db.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak kwestia rang, wystarczy spytać albo po prostu popatrzyć a nie rzucać gównem na siłę. Range na innym forum jak i parę osób stąd ma tylko i wyłącznie z tego względu, że owe forum już nie funkcjonuję, nawet nie ma serwerów xD i po prostu nie ma komu zabrać tych rang. Sprawa już jest załatwiona i wkrótce albo nawet i już rangi będą ściągnięte. 

 

Co do doświadczenia to wiadoma kwestia, że opiekun ubt to weryfikuje i po prostu sprawdza kandydatów. Więc nie nam to oceniać chociaż patrząc w teczke autora podania doświadczenie posiada i ta kwestia nie podlega dyskusji. Jest bezkonfliktowy, nie wyróżnia się z tłumu i nie ma parcia na 'gownoburze' jak na moje idealne cechy ubtka. Prawda jest to, że podanie jest za moją namową tak jak było to z Sosna i teraz pytanie, czy to była zła decyzja? :beka: adminuje u nas sporo czasu i bo prostu widzę, że się nadaje to namawiałem do złożenia podania, nie pierwszy nie ostatni raz. Tak się buduje społeczność na sieci.  Chłop jest polecany i złego słowa w świecie csa o nim nie usłyszycie, weryfikuje takie rzeczy na poważne rangi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem naczelnym śmieciem cziterów XD

Jestem na Tak

+Doświadczenie jakie posiada

+Znam go z innej sieci gdzie pełnił dobrze swoją funkcję jako UBT

+WIek

+ Poparcie szefa sxna jeste <3 

Powodzonka GRIN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ Wiek 

+ Doświadczenie 

+ Systematyczność oraz cierpliwość 

+ Brak banów 

Skoro Nasrallah dostał szansę, Grinowi też takowa się należy.

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

 

Porównianie grina do nasrala jest dość komiczne, chłopak nie ma rozpisek na dziale odwołania, nie podejmuje się rozpisek graczy ze steam(ciężko cokolwiek stwierdzić bo po prostu ich nie banuje xD). 

W ostatnim czasie jest mało do robienia w  dziale, nasral powinien być na okresie próbnym a więc przez najbliższy tydzień-dwa nie potrzeba nowego członka ubt. Pograj również na innych serwerach i daj się poznać innym poza serwerem classic na sieci.

 

na duży plus jest aktywny admin, wg mnie to jest prawidłowa ścieżka do ubt.

 

 

Edytowane przez Pekzys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Od napisania podania jak i wstecz - brak aktywności dot. UBT. Poprawisz - przemyślimy kandydaturę. 

Z wstępnych oględzin i rozmów wnioskuje, że doświadczenie posiadasz także na przyszłość będziesz dobrym kandydatem, daj się również poznać ludziom :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie