Skocz do zawartości

Zablokowane banicja


player123

Rekomendowane odpowiedzi

https://serwerowe-bany.pl/bans/79.html


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Player 
[AMXBans] Reason : ' Czit ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 95493010 ' 
[AMXBans] Your IP : ' ' 
[AMXBans] =============================================== 


Krótki opis sytuacji*: Banicja nie będąc na serwerze xd 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za smieszna rozpiska ze po jednych akcjach dostaje sie bana? xd 

"Podałem te najważniejsze, bo praktycznie cała gra jest palona. Gracz nie sprawdza potencjalnych miejscówek, leci zbyt pewnie też." - Ty masz jakie kolwiek pojęcie na temat tej gry ze takie glupoty piszesz? Przegrałem w tą gre x lat na wyzszym poziomie niz te smieszne publiki i po tylu latach nikomu normalnemu sie nie chce sprawdzac zadnych miejscowek na takich serwerach ale skad Ty mozesz to wiedziec jak Ty siedzisz na spectcie i ludzi rozpisujesz XD

"Celownik obok głowy = hs" - Ziomek rozpisuje demka z hltv i jest w szoku ze kule lecą inaczej xd 

I kto to jest w ogole jest ten traktor w tym unban teamie nic nie napisal tylko dał z bomby bana gdzie wszystkie strzaly są naturalne i nie idą po laserze ale tak sie własnie znacie tutaj XD

Czlowiek wchodzi na serwer raz na tydzien bo zazwyczaj gram na fastcupie gdzie jest wymagany anty czit a tutaj jakis bot mnie rozpisuje nawet nie wiem kiedy jeszcze porównując mnie do jakiś randomów xd

Edytowane przez player123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten temat więc postanowiłem sprawdzić te sytuacje. 

 

9:25:50 - faktycznie celownik w momencie pestki był obok głowy,

 ale moim zdaniem odległość była zbyt mała do stwierdzenia, aby to był trigger lub coś podobnego. Nie oceniłbym tego na +b bo biorę pod uwagę "Interp" - na serwerze jest wymuszany i każdego innego gracza  jest inny
10:21:30 - tutaj leci Full auto z AK, zaznaczam i kule nie lecą prosto, tylko  mają swój określony schemat. Uważam, że ocena tej akcji na +b jest absurdalna i zbyt pochopna. 

 

2 demo: 

 

6:34:03 - zbieganie ze schodów powoduje w tym miejscu bardzo wymuszony i różny recoil, co faktycznie jak w tym przypadku może się wydawać, że do czit, ale nie jest to czit. To normalne w tym miejscu i nie zaliczałbym tej sytuacji do +B tylko na -B. 

 

 

Dosłownie podobną sytuację nagrałem sobie kiedyś na innym serwerze i przypomniała mi się ta sytuacja. Chcę tylko pokazać, że na tych schodach recoil jest naprawdę randomowy. 0:55 

 

 

3 demo 

 

16:17:90 - Uważam, że tu jest czysto a odległość między celownikiem a głową nie jest na tyle daleko, żeby oceniać to jako czit tylko interp, lagi itp. 

 

 

Edycja do filmików streamble...

 

 

Pierwsza sytuacja odnosi się do modelu który biegnie, a nie stoi w miejscu. Ty masz inny ping i gracz który gra też ma inny ping, a gracz który ginie też ma inne ustawienia.  To nie jest odległość do stwierdzenia, że to czit. 

 

Druga sytuacja. Dobrze, że dałeś w takim spowolnieniu chociaż i tak oglądałem to u siebie w takiej formie. Widać, że przed strzałem full auto jego model spada jeden stopień z okna na zielony box co sprawia, że recoil w 1.6 jest lekko randomowy. To samo tyczy się trzeciej sytuacji zbiegając po schodach recoil jest randomowy i nie ma tutaj żadnych czitów. Wybrałeś ładne akcje, przyznam, ale to są czyste sytuacje. 

 

Edytowane przez PlayerTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodam może coś od siebie jeszcze, nie wiem dlaczego te akcje wzbudzają u Ciebie jakiekolwiek podejrzenie obejrzałem te wszystkie demka i jedyne co mogę stwierdzić to to że mogłem zagrać to lepiej xd 

 

Pierwszy filmik streamable - zwykłe sprawdzanie anarchii centymetr po centymetrze na ducku zeby nie dać sie trafic dla ewentualnego wcelowanego awp dlatego recoil może wydawać sie dość dziwny myśle ze farta troche przy tym też bylo(przy takim peekowaniu widać Ci tylko ramię rzadko kto ma taki refleks żeby to ustrzelić) a tego ziomka to prawdopodobnie usłyszałem bo biegł na pełnej, nie pamietam nawet z ktorego to dnia bo moze napisałbym coś wiecej o tym.

 

Drugi filmik streamable - mierny wyskok z okna w którym zablokowałem sie jak dobrze pamietam ze dwa razy xd gostek w ct został sam więc wyskoczyłem sobie nieudolnie z okna nie wiedząc kompletnie gdzie on jest mozna to zobaczyć przy pozycjonowaniu celownika nic nadzwyczajnego tutaj nie ma.

 

Trzeci filmik streamable - nie ma tutaj zadnego hs przez sciane ten strzał jest po prostu zlagowany na demku hltv przez ak ktorego zmieniałem na dodatek sie jeszcze bawiłem klawiszem "Q" a jak dobrze wiemy podczas klikania "Q" nie możemy strzelać bo zmienia nam sie broń a własnie na tym demku widac tak jakbym strzelił podczas klikania "Q". O tym gosciu musialem wiedzieć albo ktos dał info albo go słyszałem dlatego skoczyłem na schody z lekkim prefire w lewą sciane a nie prosto w model całkiem normalne nie wiem czemu podejrzenie tutaj jest jakies. 

 

Na koniec jeszcze dodam że ja się poprostu bawię tą grą czasami zabije 10 a czasami 2 w jednej rundzie stąd wychodzą podejrzenia grania on/off fakt czasami wychodzą nierealne strzały ale to wszystko przez to że sie bawie i chcąc nie chcąc siądzie ładnie xd Sam zawsze gnoje odpałów i zawsze mnie to troche smieszy ze ktos coś chce ode mnie wyciągnąć ale ja potrafie odróznic naturalne zachowania od uzywania jakichkolwiek programów gdzie kule idą jak po laserze. 

 

Grając na wyzszym poziomie niż publiczne Polskie serwery nabywa sie pewne nawyki i doswiadczenie które cięzko jest wytlumaczyc (nie zdobędzie sie tego na serwerach ffa) osoby które łyknęły tej prawdziwej gry są tylko w stanie to zrozumieć więc polecam i pozdro. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując akcje na demkach drugi raz również stwierdzam iż jest czysto, wnioski były zbyt pochopnie wyciągnięte, wracaj do gry ub.  

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie