Skocz do zawartości

Zablokowane REDAKTOR - NIGHTMARE


Blanciq.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Fabian
Wiek: 18
Kilka słów o sobie: Witam serdecznie! Jak napisałem powyżej mam na imię Fabian, mam 18 lat i pochodzę z Lublina. obecnie uczę się w Białymstoku na profilu stolarza. Interesuję się demonologią oraz zjawiskami paranormalnymi, a w wolnym czasie lubię słuchać muzyki i grać w cs'a.
Doświadczenie: 7/10 Byłem już redaktorem.
Przykładowe prace: Jestem w trakcie tworzenia wywiadu, jeśli uda mi się dostać szansę to wstawię w redakcji.
W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - X
*Wywiady - X
*Newsy/Wiadomości - 
*Artykuły - 
*Ciekawostki - 
*Gazetki - X

*Recenzje - X
Kontakt: DC, FORUM, FB

Wie-kommt-man-ins-Dark-Net-Dark-Web-Bestes-VPN.thumb.jpeg.6be268bc437278148346ab01479fbb97.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazałeś żadnych prac, więc trochę słabo to wyglada. Podanie też mało rozpisane, ale to jeszcze nikogo nie przekreśla. Jestem osobą, która lubi dać szansę innym, bo każdy zawsze od czegoś zaczyna/zaczynał.

 

+Wiek 

+ Rejestracja konta 2 październik 2022

+ Ponad 40 postów 

+ Wspomniał o tym, że posiadał już ową rangę 

+ Być może pomoże rozruszać ten dział 

- Brak przykładowych prac 

 

 

Jestem za daniem szansy, tylko jak dostaniesz rangę, to abyś starał się dodawać tematy systematycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fajnie, że masz chęci i idzie to na duży plus, ale mimo wszystko czasem chęci to za mało nie dałeś ani jednej pracy, na którą byśmy mogli zerknąć jak idzie Ci pisanie np.; artykuł, ciekawostki czy cokolwiek niestety, ale jestem na nie

 

- Brak prac 

- Podanie napisane na odwal się

- Brak zaangażowania w dział redakcji 

 

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Daj się poznać, zaprezentuj coś od siebie i za jakiś czas złóż ponownie podanie.

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie