Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane ub


KOALA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KOALA / Policyjna Prowokacja

Data zdarzenia: nie wiem

Powód bana: Łamanie regulaminu albo nieznajomość regulaminu 

Opis sytuacji: Zabiłem 1 osobe ( 1 fk na mape) kierata chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wskażesz punkt z regulaminu, gdzie jest napisane, że można zrobić 1fk na mape to dostaniesz ub.

W przeciwnym razie poczekasz tydzień od tej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam sytuacja wyglądała tak, że go zabił po czym ożywił. To był tylko jeden kill i nie zapowiadało się na więcej.

  1.  Prowadzący strażnik, który zrobi FK może od razu ożywić takiego gracza w menu lub zapewnić FD na dzień następny dla poszkodowanego lub natychmiastowo wpisać "kill" w konsoli. Powinien to zrobić w pomieszczeniu z bronią, tzw. GR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten punkt w regulaminie dotyczy nieświadomego freekilla.

Tak się składa, że doskonale pamiętam tamtą sytuację. Przed wykonaniem aktu zabójstwa z premedytacją, Koala kilka razy pospamił wiadomością o dozwolonym 1 fk na mapę. Pewnie targetem tej wiadomości była administracja, która by nie zareagowała na to wydarzenie, ponieważ od jakiegoś dłuższego czasu jest powielane te nieprawdziwe prawo, jakoby był dozwolony 1fk na mapę. Nigdzie nie ma takiego punktu. Koala nie miał wtedy admina, ani prowadzącego, więc nie mógłby go ożywić. Oczywiście nie wzywał też prośby o ożywienie. Nawet jakby taki punkt w regulaminie istniał, to nie znaczy, że możesz sobie podejść do ziomka, którego nie lubisz i go zabić tak o. Jest to dla przypadkowych free killów.

 

Za tydzień w poniedziałek będzie ub. Teraz zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie