Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [UBTeam] Kropa


Kropka.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kropka.
Imię: Tomek
Wiek: Wystarczająco 
Steam ID: STEAM_0:1:8002303  
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dość dużo siedzę na forum nie mogę określić czasu bo różnie to bywa, ale wystarczająco, aby ludzie nie czekali na UB.
Opisz siebie:  Wredny Chu** :D 
Dlaczego akurat Ty?: Mam konto w AmxBans jako Właściciel Serwerów to w sumie brakuje tylko rangi, abym mógł podziałać w dziale i pomóc. ;p 
Czy miałeś styczność z amxbansem?: Yes
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Co nieco potrafię. :D 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Nigdy :( 
Kontakt: Steam,gg,msg,forum. 

Edytowane przez Kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kekw: Jestem na Nie 

- Jak przyjmą ci te podanie to będzie koniec tego forum :KEKWHAT:

- 0 znajomośći o grze 1.6 

- 0-we godziny na serwerach własnych czyli "jb, ffa i cod mod" rozumien jeszcze jak byś grał od czasu do czasu na jakimś dd2 ale twoja wiedza o 1.6 kończy się na pluginach i na tym że trzyma się broń. 

- Według mnie "podanie" pod rangę lecz nie wiem czemu (tak rozwinięte podanie że odrazu bym do kosza wywalił) 

- Doświadczenie (nie widzę byś kiedyś jakiegoś gracza rozpisał) a jesteś tu już od 2016 i teraz akurat wymyśliłeś sobie napisać podanie na ubt :kekw:

Nie ma co się dalej rozpisywać @ Kropka. podanie for fun? serwery a wiedza o 1.6 to dwa różne światy :wesmart:

 

 

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zachowanie, funkcja ubt w jakiś sposób reprezentuje  sieć, a więc wypadałoby żeby tę funkcje pełniła osoba, która respektuje zasady forum i jest w miarę kulturalna; Twoje zachowanie jest toksyczne.

- Niewystarczające pojęcie o grze;

- Brak aktywności w strefie banów;

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie rozpisujecie na milion wiadomosci a prawda taka ze ludzie czekaja na UB czasem tydzien na sprawdzenie ssów. Mowicie o tym ze nie ma doswiadczenia bo nie gra na serwerach ale grał moze i wiecej od was. Jeśli 

 

Zawsze myślałem aby postawić swój serwer albo przy nim coś robić trzeba mieć o tym pojęcie ale najwyraźniej osoby które napisały wyżej on go nie ma bo nie gra teraz na serwerach.. XD

 

na tak 

 

 

Przez .:TRakToR:.,

Wypowiedź w podaniu bez podania 3 argumentów. +1 na konto.

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim ludzie zaczna strzelac ze nowy a się udziela to znam Tomka już z nie jednego forum i nawet na jednym u niego siedzialem na modzie

a więc ten

 

TAK:

+Wiek

+Doświadczenie (ludzie piszący że on ch**a wie bo na serwerach nie siedzi to xD chłop przegrał więcej w tą gre niż większość z was)

+Chęć pomocy w dziale UBT 1.6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie znam cię, ale patrząc w jaki sposób napisałeś podanie wykazujesz brak chęci do jakiejkolwiek współpracy. 

- odnośnie czasu spędzonego na forum - są sytuacje gdzie nie zawsze demko gracza jest czyste od oszustw. Tutaj wykazujesz, że nie interesuje cię zbytnio sprawdzenie czy ktoś oszukuje czy nie, lecz to, żeby jak najszybciej dać UB i być szczęśliwym 😄.

- Charakter - współpraca z wredną osobą jest niemożliwa ponieważ niepotrafilbyś zrozumieć, że się mylisz i nie masz racji odnośnie oceny oszusta.

- Dlaczego ty - tutaj interesuje cię tylko ranga na forum, a nie to, co możesz wnieść na forum. Kolejny argument który eliminuje cię do roli UbT. 

- Wiek - myślenie 10 latka odpada będąc Arminem UBT 😊

- Odnośnie gry na czitach - i to już ostatni ważny argument, który udowadnia, że nie masz żadnego doświadczenia o czitach i w żadnym wypadku twoje podanie nie ma prawa do akceptacji. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie napisane na kolanie, zero udzielania się w dziale, a to priorytet, brak doświadczenia w cheatach.
Jako UBT nie zrobisz zbyt wiele w dziale tylko sprawdzisz screeny, nie spełniasz wymagań by zostać UBT. 
Podanie odrzucone.

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie