Skocz do zawartości

Zablokowane Rozpędzanie się na strefach


Lobo

Anikieta czy zabronić rozpędzania się na strefach  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak myślicie, zabronić czy wolicie zostawić tak jak jest?

    • zabronić rozpędania na strefach
      12
    • zostawić tak jak jest
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu widzę ludzie mają albo skrypty jakieś nowe albo ustawienia dopracowane. Zasuwają na spadochronie i rolce nie wiele wolniej od gs/sgs. Co myślicie zabronić rozpędzania się czy żeby zostało tak jak jest teraz. Ja osobiście wolał bym bez Speedy Gonzalesów grać. Mają od tego #2 Jokera z double jump.  Proszę o jak najwięcej wypowiedzi i glosowania w ankiecie. Każda opinia mile widziana. @ Użytkownik @ Kobieta

 

-------------------

 

@ Macgax  tylko żeby była jasność to dotyczy dd2 Classic, nie wszystkich serwerów i w tym dziale też jest propozycja. Na innych serwach gracze też mogą rozważać, ale tam nie gram to się nie wypowiem

Edytowane przez Lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to spadochron jest wgl do wyłączenia. :>

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wkurza ale odwołując się do Odpowiedzi @ Jax Teller ja bym spadochron wyłączył ale nie na każdym serwerze (wiem trochę głupie) czasami ten spadochron naprawdę się przydaje by spadając nie stracić życia (albo żeby nikt nie słyszał że jako uciekinier spadliśmy na Jailbreak :P) chociaż na Jailbreak też jest to trochę wkużające gdy gracze znajdują na mapie jakieś wyżutnie co cię wyżucają w powietrze i latają sobię po całej mapie ze spadochronem na sprincie takim że ct strzelić nie da rady go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że o tym mówisz. Według mnie (i tylko przypomnę jak bardzo frustrującą sytuacją jest ta opisana w propozycji), mam w to totalnie wszystko jedno :D nie oznaczaj całego forum dzięki :d 

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

"Dopuszczalna prędkość" na serwerze jest już wystarczająco ograniczona.

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie