Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane ban znuw


uwufuwuowowofo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: fu*k off nerd
IP / Steam ID*STEAM_0:0:203643661
Admin banujący: grzesiu2000
Data i godzina otrzymania bana*

02.02.23 - 20:29:55

Runda: nw
Serwer*Only DD2 #1] [Classic | LOSOWANIE sVIPa | REANIMACJA/WSKRZESZENIE POD E | LOSOWY SPRAY T] ^ CSowicz
Powód:  'Czitowanie'
Link do demka*: nie ma
Wycinek z konsoli*: [AMXBans] Zbanowany przez Admina: grzesiu2000
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:203643661'
Krótki opis sytuacji*: co wiecej powiedziec, czekam na rozpiske pana grzesia no i trch ch*j ci do bo wydalem pienionszki na svipka..

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CreeN Rozpiska demka 24h. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że w ogóle nie powinienem rozpisywać tego demka bo nałożyłem ci bana jak jeszcze byłeś na ns, a po kilku minutach wszedłeś znowu na serwer, tym razem na steam (xDDD)

Ale niech już będzie moja strata. 

 

Link do dem: https://megawrzuta.pl/download/c609ce29083b656558145e98266b57c0.html

 

Zaznaczyłem kilka najważniejszych akcji, gdzie moim zdaniem fragi są zdobywane z malutką pomocą programu, ale generalnie polecam całe dema prześledzić i samemu wyciągnąć wnioski (xD.dem i off2.dem się w pewnym momencie nakładają, ale na xD.dem jest jedna akcja, której nie ma na off2.dem dlatego postanowiłem wrzucić)

 

off.dem

6:13
9:19
19:57 i 20:02

 

off2.dem

8:12
8:26
9:47

 

off3.dem

4:26 i 4:28

 

xD.dem

5:37
5:52
8:03

 

 

Poza tym ten gracz ostatnio dostawał bany na innych sieciach więc liczę, że i tutaj nie ujdzie mu na sucho
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CreeN napisał:

Zacznijmy od tego, że w ogóle nie powinienem rozpisywać tego demka bo nałożyłem ci bana jak jeszcze byłeś na ns, a po kilku minutach wszedłeś znowu na serwer, tym razem na steam (xDDD)

Ale niech już będzie moja strata. 

 

Link do dem: https://megawrzuta.pl/download/c609ce29083b656558145e98266b57c0.html

 

Zaznaczyłem kilka najważniejszych akcji, gdzie moim zdaniem fragi są zdobywane z malutką pomocą programu, ale generalnie polecam całe dema prześledzić i samemu wyciągnąć wnioski (xD.dem i off2.dem się w pewnym momencie nakładają, ale na xD.dem jest jedna akcja, której nie ma na off2.dem dlatego postanowiłem wrzucić)

 

off.dem

6:13
9:19
19:57 i 20:02

 

off2.dem

8:12
8:26
9:47

 

off3.dem

4:26 i 4:28

 

xD.dem

5:37
5:52
8:03

 

 

Poza tym ten gracz ostatnio dostawał bany na innych sieciach więc liczę, że i tutaj nie ujdzie mu na sucho
 

ale ja caly czas gram na steam xd tylko mialem po prostu profil prywatny i nie bylo widac avataru wiec poszedlem zmienic na szybko, sprawdz sobie mojego steama :/. Wiec bana nalozyles mi na steam a nie na non steam, polecam sie doinformowac nastepnym razem XD. Po co mialbym grac na nonsteam a za 5min wejsc na steam? wyszedlem na chwile bo jeden gosc na czacie napisal ze niezle ten nonsteam strzela i jak kliknalem taba to avatary mi sie nie pokazywaly wiec po rundzie poszedlem zmienic wszystko na publiczne.

Edytowane przez wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off.dem

 

06:13 - +b
09:19 - +b
19:57  - +b

20:02 - +b

 

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie