Skocz do zawartości

Zablokowane Wracam z urlopu


KOALA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Policyjna Prowokacja

Imię: Kacper
Wiek: 20
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem:  Często, gdy jestem na serwie odstawia się taka patola w ct, że większość graczy opuszcza serwer, bo nie ma kto tego ogarnąć. Mimo krótkiego stażu na serwerze myślę że wielu graczy pozytywnie mnie poznało, mówię tutaj o nowych graczach z którymi wcześniej nie miałem do czynienia. Jeśli chodzi o starych emerytów takich jak Kacper K, Mikolaj K, Krystian M i wielu innych to wydaje mi się że pozytywnie wspominają nasze setki wspólnie spędzonych godzin na jb. Aktualnie mam sporo wolnego czasu i chętnie wrócę do adminowania jak za dawnych lat.

Doświadczenie: Były opiekun zombie moda, admin jb kilka razy na serwie BaZyLisZkA
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

Ile czasu spędzasz na serwerze: Od poniedziałku do piątku +-2h, sobota niedziela +-5h
Jak długo jesteś z nami: 14 Grudnia 2020

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/KOALA/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak 

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  Tak
Kontakt:

Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Nie

- Składka [11.07zł] sms  / 8zl - przelew NIE
- Minimum 15 lat (możliwe wyjątki) TAK
- Znajomość i przestrzeganie regulaminu serwera oraz forum TAK
- Bezkonfliktowość na serwerze oraz na forum, TAK
- Minimum 6 godzin przegranych na serwerze, TAK 

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze, TAK
- Sprawny mikrofon, TAK

- Mutacja (możliwe wyjątki). TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na tak, takich ochotników jak Pan Kacper to szukać ze świeczką w ręku, posiada ogromne doświadczenie na JB, gracze go lubią, stały gracz,. Z takim adminem jak Koala to Pan Jezus będzie obecny na JB do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nic tylko brać. Pozdrawiam słonecznie w tym paskudnym zimowym czasie  :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur*a oczywiscie ze tak:

+ duzo mozliwosci kontaktu z nim

+ potrafi rozgarnac czasem paru debili

+ zajebiste prowadzenie

+ opelvectra

+ brak skladki

+ doswiadczenie na jbkach

będę miał wtyki w administracji

+ skurwysyn jak nawet zamykal oczy to chcial pic dalej czyli tanio skory nie sprzeda

+ podwyzsza srednia wieku na serwerze

+ aktywnosc

+ towarzyszki i rozrywkowy

-/+ po znajomosci nie chce ojebac petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli chodzi o starych emerytów takich jak Kacper K, Mikolaj K, Krystian M i wielu innych to wydaje mi się że pozytywnie wspominają nasze setki wspólnie spędzonych godzin na jb. Aktualnie mam sporo wolnego czasu i chętnie wrócę do adminowania jak za dawnych lat.

Nie dało sie lepiej tego ubrać w słowa, jak najbardziej tak. Wprowadza patologie na serwer czyli to czego wszyscy potrzebujemy, jebie frajernie i nie szanuje lgbt a to tylko kilka z jego wielu zalet. Wymieniać a wymieniać każdy doskonale wie czego można spodziewać się po nim, wielu młodocianych powinno brać z niego przykład. 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetny kandydat na to stanowisko, umie utrzymać porządek na serwerze, wie kiedy zbanować, a kiedy przymrużyć oko.

Nie wiem czy kiedykolwiek mieliśmy do czynienia z podobną kandydaturą, długo bym pisał o jego plusach, ale oszczędzę sobie i wam czytania.

 

Dlatego krótkie i zwięzłe TAK !

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Sledzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po degradacji, żebyś został przyjęty ponownie musisz zapłacić dwukrotność składki na admina. W innym przypadku podanie zostanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na tak, takich ochotników jak Pan Kacper to szukać ze świeczką w ręku, posiada ogromne doświadczenie na JB, gracze go lubią, stały gracz,. Z takim adminem jak Koala to Pan Jezus będzie obecny na JB do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nic tylko brać. Pozdraw

iam słonecznie w tym paskudnym zimowym czasie  

Świetny kandydat na to stanowisko, umie utrzymać porządek na serwerze, wie kiedy zbanować, a kiedy przymrużyć oko.

Nie wiem czy kiedykolwiek mieliśmy do czynienia z podobną kandydaturą, długo bym pisał o jego plusach, ale oszczędzę sobie i wam czytania.

Nie dało sie lepiej tego ubrać w słowa, jak najbardziej tak. Wprowadza patologie na serwer czyli to czego wszyscy potrzebujemy, jebie frajernie i nie szanuje lgbt a to tylko kilka z jego wielu zalet. Wymieniać a wymieniać każdy doskonale wie czego można spodziewać się po nim, wielu młodocianych powinno brać z niego przykład. 

Dlatego krótkie i zwięzłe TAK !

 

Pozdrawiam serdecznie

+doświadczenie

 

+ duzo mozliwosci kontaktu z nim

+ potrafi rozgarnac czasem paru debili

+ zajebiste prowadzenie

+ opelvectra

+ brak skladki

+ doswiadczenie na jbkach

będę miał wtyki w administracji

+ skurwysyn jak nawet zamykal oczy to chcial pic dalej czyli tanio skory nie sprzeda

+ podwyzsza srednia wieku na serwerze

+ aktywnosc

+ towarzyszki i rozrywkowy

-/+ po znajomosci nie chce ojebac petardy

+łeb na karku
+aktywność
+oro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, snuffy napisał:

Po degradacji, żebyś został przyjęty ponownie musisz zapłacić dwukrotność składki na admina. W innym przypadku podanie zostanie odrzucone.

To się będzie można śmiać, że koala kupił admina :D 

 

Będzie tworzył dobrą parę z shizerem, więc jak najbardziej na tak!

+inteligentny

+zabawny

+bezkonfliktowy

-ma babe z pinteresta na avatarze

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomimo ze ciebie nie lubie to dam na tak z lekkim naciskiem na neutral +doswiadczenie +/-robi mlyn +byl na serwie adminem +gra w to 24/7 -ma iq na minusie  hehe

Edytowane przez Hermann-.-

 

sygnatura-dla-hermana.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie odwolaj od bana na CT xD

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak!

 

+Wchodząc na serwer jako administrator za każdym razem pytał, czy ktoś idzie grać mm'a w csgo następnie po 20 minutach wychodził. Innymi słowy dbał o to, aby gracze potrafili strzelać w tej jakże pięknej grze

 

4 godziny temu, SzefShizer napisał:

Najpierw sie odwolaj od bana na CT xD

Nie znasz się @ SzefShizer chyba BladWMatrixieShizer

 

 

+Wprowadza patologiczną atmosferę na serwerze. Zawsze jak wchodził pisał na y@ morda do losowego gracza ohh brakuje mi tego!!

 

+Potrzebujemy patologicznych administratorów w naszych szeregach ponieważ im więcej patologii tym śmieszniej się robi na serwerze! A to przyciąga graczy na serwer i jest mniej skarg na bezstronnych administratorów!!!

 

Jak dla mnie jest idealnym kandydatem na to stanowisko tym bardziej że pokazał swoją odwagę niezobowiązując się do zapłacenia składki 8 zł która i tak idzie na reklamę naszego pięknego serwera 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie