Skocz do zawartości

Zablokowane Wyrzuca z serwera/zamyka grę.


Misiaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Tak, jak w temacie, po skończonej rundzie lub dwóch wyrzuca z serwera bądź zamyka całkowicie cs'a. Wyskakuje jakiś błąd. Problem pojawił się mniej więcej miesiąc temu. Na innych sieciach coś takiego nie ma miejsca. Może ktoś z Was zna sposób, aby tego uniknąć, ponieważ jest to mega irytujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeb całą zawartość z cstrike/downloads i zrób spójność plików. Jeśli faktycznie grałaś na kilku serwerach to możliwe że powgrywali różne warianty map począwszy od soundtracka w tle a kończąc na modelach, teksturach itd. ja miałem podobnie grając na klasycznym DD2, wbiłem na jakiegoś pb(mapka DD2) z niebieskimi teksturami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Misiaczka napisał:

texture overflow max gl textures, jeśli dobrze pamiętam :) 

To opisz dokładnie twój problem bo nie pomożemy. 

 

To co opisałaś wyżej może być wina u ciebie jak i wina po stronie serwera. Już tłumaczę najprostszym językiem.

 

  • możesz zadawać za dużo zapytań ( czyli TWÓJ CS ) do serwera, każdy serwer ma jakieś limity i może wywalać graczy z informacją jaką podałaś mniej więcej wyżej,
  • istnieje zakodowany na stałe limit tekstur, niestety nie pamiętam jaki to był limit, na pewno nie było to 512 (być może 2048 lub 4096). Jeżeli serwer nie ma zwiększonej przepustowości może wywalać graczy..  albo cs;a. 

Istnieje jeszcze kilka opcji wiec na przyszłość jeżeli szukasz pomocy na forum @ Misiaczka to opisz problem :) 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, &#x60;Joker.^^ napisał:

To opisz dokładnie twój problem bo nie pomożemy. 

 

To co opisałaś wyżej może być wina u ciebie jak i wina po stronie serwera. Już tłumaczę najprostszym językiem.

 

  • możesz zadawać za dużo zapytań ( czyli TWÓJ CS ) do serwera, każdy serwer ma jakieś limity i może wywalać graczy z informacją jaką podałaś mniej więcej wyżej,
  • istnieje zakodowany na stałe limit tekstur, niestety nie pamiętam jaki to był limit, na pewno nie było to 512 (być może 2048 lub 4096). Jeżeli serwer nie ma zwiększonej przepustowości może wywalać graczy..  albo cs;a. 

Istnieje jeszcze kilka opcji wiec na przyszłość jeżeli szukasz pomocy na forum @ Misiaczka to opisz problem :) 

A więc opisuję, gram sobie i co rundę bądź dwie wywala mi całkowicie CS'a. Wyskakuje mi okienko Fatal Error:"Texture Overflow: MAX_GLTEXTURES". Po czym wkurzam się niemiłosiernie, ponieważ serwer jest pełny i po ponownym uruchomieniu aplikacji ciężko jest pograć. Nic nie zmieniałam na komputerze. Pragnę nadmienić, iż kilku innych graczy również skarży się na takową przypadłość. Przeinstalowałam program i nadal problem się pojawia.. Wcześniej coś takiego nie miało miejsca. Czy mogę to jakoś inaczej opisać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyczynę znam. Na dniach, maksymalnie w weekend ją zrobimy. Aktualnie żeby gracze nie mieli problemów wyłączam skiny na serwerze ale wrócą ;p 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie