Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja


EliteSpartaN.

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Siemaneczko pytanie do was malutkie robaczki. Wpadłem nie dawno na pomysł by zrobić filmik wszystkich osób co są zainteresowane do "real photos". Będzie to z jednej strony reklama, lecz jak i film informacyjny oraz pamiątka, że powstała tak wspaniała społeczność.

W real photos chodzi głównie by pokazać naszych użytkowników, administracje oraz resztę społeczności poprzez pokazanie zdjęć naszych twarzy jeśli jest ktoś chętny. Cały filmik zmontowany wrzucamy na yt i na grupki reklamujące na fb.

Co wy na to ?

 

Projekt bez tytułu (22).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to opisać bardziej szczegółowo?

 

Hmm pomysł ciekawy, pod warunkiem, że będą chętni.

Przez EliteSpartaN.,

Dodałem wytłumaczenie na samym dole. Inaczej się nie da tego opisać.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pomysł skopiowany z sieci na której to działa --> 1:1 (nawet nazwa)

Wolałbym widzieć nowe - oryginalne pomysły.

Do samej propozycji pozostaje neutralnie nastawiony.

 

@ EliteSpartaN.

"Nie jest to kopiowanie że względu takiego iż na każdych sieciach było to parę lat wstecz modne"

Było kiedyś gdzieś indziej? Może tak, ale do 3 lat wstecz nie pamiętam takich projektów.  Nie dawaj też jakichś dziwnych argumentów, że było to gdzieś indziej kiedyś - jesteśmy tu i teraz, a teraz ten projekt jest u konkurencji i sobie dobrze radzi - po tym stwierdzam kopiowanie. Następnym razem nie dodawaj mi tych bezsensownych notatek. Możesz edytować swój post.

Edytowane przez The end.
Przez EliteSpartaN.,

Nie jest to kopiowanie że względu takiego iż na każdych sieciach było to parę lat wstecz modne I chciałbym to przywrócić I tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To miałaby być promocja forum czy użytkowników? Mi osobiście się to nie podoba i sama nie wzięłabym w tym udziału bo najzwyczajniej w świecie nie widzę w tym sensu i logiki jakiejkolwiek. Może warto byłoby pomyśleć bardziej kreatywniej i stworzyć filmik promujący stricte forum. Jego zalety, może pokazanie serwerów dostępnych na sieci etc. Sam w sobie filmik jako opcja promocji jest spoko, ale po co dawać tam zdjęcie użytkowników?

Edytowane przez Muschi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby wszystko przeprowadzone tak jak powinno być, zebrane wszystkie zdjęcia, sklejone ładnie ( a nie na odpierdziel ) to można podziałać. Masz moje TAK

 

W dniu 26.10.2022 o 23:51, mooiste napisał:

To miałaby być promocja forum czy użytkowników? Mi osobiście się to nie podoba i sama nie wzięłabym w tym udziału bo najzwyczajniej w świecie nie widzę w tym sensu i logiki jakiejkolwiek. Może warto byłoby pomyśleć bardziej kreatywniej i stworzyć filmik promujący stricte forum. Jego zalety, może pokazanie serwerów dostępnych na sieci etc. Sam w sobie filmik jako opcja promocji jest spoko, ale po co dawać tam zdjęcie użytkowników?

 

Było już wiele takich filmików, które przyniosły krótką obławę i na tym się skończyło. A może pokazaniem naszej społeczności zachęcilibyśmy kogoś do dołączenia :) Nie wykluczyć można dodania informacji o forum w tym filmiku..

 

W dniu 14.10.2022 o 12:36, Devaz napisał:

Osobiście nie uważam że to ty wpadłeś na ten pomysł tylko podpatrzyłeś go na innej sieci, na której bardzo fajnie prosperuje i jest nie od dziś. Dziwnym przypadkiem nawet nazwa ta sama? Osobiście nie widzę przeszkód jednak nie jestem za kopiowaniem. W redakcji wielkie ale, jednak reszta już ok? Nie tędy droga. 

 

W dniu 14.10.2022 o 16:34, The end. napisał:

Szkoda, że pomysł skopiowany z sieci na której to działa --> 1:1 (nawet nazwa)

Wolałbym widzieć nowe - oryginalne pomysły.

Do samej propozycji pozostaje neutralnie nastawiony.

 

@ EliteSpartaN.

"Nie jest to kopiowanie że względu takiego iż na każdych sieciach było to parę lat wstecz modne"

Było kiedyś gdzieś indziej? Może tak, ale do 3 lat wstecz nie pamiętam takich projektów.  Nie dawaj też jakichś dziwnych argumentów, że było to gdzieś indziej kiedyś - jesteśmy tu i teraz, a teraz ten projekt jest u konkurencji i sobie dobrze radzi - po tym stwierdzam kopiowanie. Następnym razem nie dodawaj mi tych bezsensownych notatek. Możesz edytować swój post.

 

Hmmm... Nazwa taka... Może nazwiemy nasze mordki? Już chyba się nikt nie doczepi że nazwa ściągnięta :) Nie ma do czego się przyczepić, zamiast dać znać co do pomysłu ;p 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie widzę jakiegokolwiek zainteresowania tematem.  W takim razie zamykam temat na ten moment. W razie chęci ponownego otwarcia priv :) 

 

//close

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie