Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zablokowane Trzy darmówki od studia EMIKA GAMES


drenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownik Miesiąca

ZSaZ6l.png

 

Gra toczy się w domu, w którym wcześniej miały miejsce straszne wydarzenia. Musisz wielokrotnie wędrować tym samym korytarzem, aby odkryć przyczyny szaleństwa i zrozumieć, kim jesteś.

Bądź cierpliwy, a dom otworzy wcześniej zamknięte drzwi i pokaże ci przerażające wspomnienia z przeszłości. Narracja historii jest przekazywana przez otoczenie. Każdy przedmiot opowiada historię, opierając się na twojej wyobraźni. Tylko gracz decyduje się ujawnić ideę gry i znaleźć się w centrum wydarzeń, uciec lub przekazać ją jako pokój strachu.

 

 

 

ENujg3.jpg

 

Główny bohater cierpi na zespół stresu pourazowego wywołany zdarzeniem, które przydarzyło mu się jako dziecko. Od tego momentu może odłączyć się od swojego ciała i przenieść do świata astralnego. Jako dziecko, w związku z wykorzystywaniem matki, u głównego bohatera pojawiły się fobie, z którymi nauczył się sobie radzić. Jednak splot okoliczności zmusza głównego bohatera do zjazdu do metra, a tam ponownie stanie twarzą w twarz ze swoimi lękami.

 

 

 

vdlX8l.png

 

Obóz pionierski „Junost” to powszechne miejsce, w którym rodzice z roku na rok zostawiali swoje dzieci na lato. Aż pewnego dnia w 1958 roku zdarzył się koszmar, który okazał się znacznie bardziej przerażający niż opowieści przy ognisku. W tym miejscu zginęli obozowicze i wychowawcy. Jedno z dzieci zostało oskarżone, ponieważ w rzeczach znaleziono pamiątki po zmarłych, ale jego samego już nie znaleziono.

 

Obóz był zamknięty i nikt już nie otwierał jego drzwi. Alex Morton jest blogerem wideo, który tworzy filmy ujawniające zjawiska paranormalne na całym świecie.

Latem 2008 roku, główny bohater, na prośbę zwolenników jedzie do Rosji by zbadać opuszczony obóz „Junost”. Miejscowi mówią, że to miejsce zamieszkują niespokojne dusze. Trzeba to sprawdzić.

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

Powiadomienie o plikach cookie