Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane #1322 Pytanie na dziś


LopeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Rap, rock, metal. Nie posiadam. 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap i nieraz disco polo ale disco to wtedy gdy dupeczki są 😂😂

 

Ps a ty @ LopeZjaki gatunek muzy?

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham słuchać muzyki, najchętniej to bym cały dzień słuchała xD a ulubionego gatunku muzycznego jakoś chyba nie mam. Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho i są to piosenki różnych gatunków od rapsow po disco polo xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, drenn napisał:

Polecam kanał w YT Rock Radio. Żadnych reklam, tylko muzyka 24/7

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co wpadnie w ucho i jest rytmiczne xD 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

 

 

Sygnatura.png

81214295_454886578540770_8218157107552190464_n — kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie House, Trance oraz Techno i różne ich podgatunki. Tak samo szeroko rozumiany Electronic Dance Music. :pepeJAM:

Jeżeli chodzi o Techno to bardzo podziwiam talent takich osób jak Boris Brejcha, Maceo Plex oraz Paul Kalkbrenner.

Tak samo lubię eksperymentować z muzyką i słucham innych gatunków, zawsze jakaś perełka się znajdzie.

Lubię też starą muzykę klubową za czasów klubu Ekwador Manieczki, czy też starsze edycje Sunrise Festival w Kołobrzegu.

W dzieciństwie również słuchałem mixów, które były tworzone przez klub Energy 2000, które do dzisiaj czasami słucham.

Lubię też słuchać utworów ze starszych lat, które dobrze wspominam z lat dzieciństwa, głównie z repertuaru, np. The Beatels, Depeche Mode, Led Zeppelin, Metallica, Clan of Xymox, Ultravox, The Cure, Budka Suflera i wiele innych.

Ponadto słucham też zespołu Kult, na którym się wychowałem. Mam pełno płyt winylowych w domu.

Jeżeli chodzi o Rap to na pewno Sokół, Słoń oraz Pezet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie