Skocz do zawartości

Zablokowane Klatki i zero mobilizacji opiekuna.


Kita

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Kita

Nick oskarżonego:  L4NCER__

SteamID/IP:  STEAM_ID:STEAM_0:0:555526554


Opis sytuacji:  Sytuacja z dwóch dni pod rząd, ten gracz, a zarazem admin i opiekun serwera (czyli osoba która powinna dbać o serwer i świecić przykładem) podczas gry ma skoki pingu
tym samym niemiłosierne klatki wczoraj jak ktoś go zabił zwalał winę na ping, a gdy przyniosło mnie do drużyny przeciwnej i zauważyłem, że go "klatkuje" to stwierdził, że mi się wydaje
dzisiaj między 15;30-15;50 ponownie mu zwróciłem uwagę na to, że ma skoki pingu z 26 na 100+ i go "klatkuje" podsumował to słowami "no może mam klatki i co ?!" poczym dodał komentarz,że
moje zachowanie to jest żenada i nie powinienem się czepiać bo mnie czasami "klatkuje" więc jego też moze.... 
No chore to jak dla mnie, tłumaczenie dziecka z piaskownicy, a tak na marginesie na serwerze gram około 4 lata i nigdy nie słyszałem od nikogo, że mnie "klatkuje"
Zróbcie coś z tym bo wielu graczy łącznie ze mną jest uczulonych na graczy z lagami gdzie chłop wychyli zza ściany a w ułamku sekundy jest pół monitora dalej, admin powinien pilnować
tego by takich graczy nie było na serwerze, a nie sam grać w ten sposób a gdy ktoś ma pretensje to komentuje to słowami "zenujace że się czepiasz skoro Ciebie też czasem klatkuje" 
O przechodzeniu do lepszej drużyny nawet się nie będę rozpisywał. 

Świadkowie(opcjonalnie): Wczoraj oraz dzisiaj było mało osób na serwerze, więc cieżko ze świadkami jedynie drugi opiekun @ Reinderek może się wypowie bo był przy tym.

Dowody: Tu się pojawia problem ponieważ przez upały miałem problemy z PC i mi się wyłączył i nie mam zapisanych SS ani demka dlatego podałem przedział godzinowy z dnia dzisiejszego. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda przyznam dziś miałem klatki ale to ogsrnelem szybko , mój błąd ale wczoraj grałem normalnie więc nie wiem w czym problem , a ty też byś się ogarnął bo na dużo sobie pozwalasz obrażając itp


Poprawie to i nie będzie wiecej klatek od mnie raczej tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
25 minut temu, L4NCER__ napisał:

Prawda przyznam dziś miałem klatki ale to ogsrnelem szybko , mój błąd ale wczoraj grałem normalnie więc nie wiem w czym problem , a ty też byś się ogarnął bo na dużo sobie pozwalasz obrażając itp

Nie ogarnąłeś tego. grałeś tak dalej po kilku rundach wyszedłeś jak mnie już nie było. 

Z czym mam się ogarnąć ? Kogo ja obrażam ? co znaczy itp ?

Znajdź mi jedną osobę na serwerze, która powie, że ja obrażam itp cokowiek to znaczy,

znajdz kogoś z kim mam zły kontakt bądź kogo obraziłem... 

No a z drugiej strony sam się pogrążasz bo skoro ja przesadzam, obrażam itp czemu nigdy kicka za to nie dostałem, ani chociażby pół upomnienia ??? Weee Ty człowieku pomyśl zanim napiszesz.

Ps. na serwerze mi mówiłeś, że czasem mam klatki, teraz że obrażam wiesz, że nie masz racji i się głupio tłumaczysz, rozumiem jeszcze młody jesteś, ale pomyśl ...

używaj argumentów, które są prawdziwe i trafne a nie raz tak raz tak, za dwa dni mi powiesz, że na czitach gram ?? ^^

Edytowane przez Kita
Za szybko dodany komentarz, dopiska odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, L4NCER__ napisał:

nigdy nie powiedziałem ze grasz na czitach wiec skończ

nie bede sie kłócic z tobą nie jestem od tego

Ja też nie mam zamiaru się kłócić, ale chcę dojść do prawdy i do tego byś się w końcu ogarnął! 

Bo po tym jak Ci uwagę zwróciłem nie zrobiłeś nic tylko zacząłeś mnie oskarać o coś czego nie było !!!

 

Klatki jak stąd do Vegas i wiecznie inny powód. Ja się już nie wypowiadam w tym temacie, czekam na potwierdzenie słów z Twojej strony

Kogo obraziłem i kiedy miałem klatki.. czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ogarne to ale też mnie wyzwałeś ze jestem debilem itp ale nie zwróciłem na to uwagi ale 

po prostu to ogarne następnym razem będzie git

 

 


Ogarnę to następym razem nie będzie tego problemu, 

od mnie to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie