Skocz do zawartości

Zablokowane Chciałbym odbudować swoją reputacje, czyli empi na Redaktora


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na Redaktora

 

Wymagania:

  • Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji +
  • Pisanie sensownych postów +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu +
  • Minimum 40 postów +
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 16 lat +
  • Brak ostrzeżeń na forum +
  • Co najmniej jedna przykładowa praca (1 - Twoja praca lub 3 - innego typu) +

Obowiązki:

  • Moderowanie tematów w dziale Redakcji +
  • Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu w dziale Redakcji +
  • Aktywność na forum +
  • Pomaganie użytkownikom +
  • Tworzenie poradników, pisanie newsów, robienie wywiadów, gazetek itp. +

Wzór:

Imię: Jakub
Wiek: 19
Kilka słów o sobie: Niektórzy już się na mnie poznali. Kojarzycie mnie ze złej strony lub z dobrej. Miałem okazje pokazać te dwie twarze, ale po przemyśleniu pewnych spraw postanowiłem się wyciszyć i nie sprawiać kłopotów. Od pory, kiedy tutaj wróciłem nikt nie ma do mnie zastrzeżeń i mam nadzieje, że zostanie tak na dłużej. Jakbym dostał jeszcze jedną szanse wykazania się po różnych wybrykach sieciowych, to dziękuje. Może od razu przejdę do strony związanej z moją osobą. Przedstawiałem się wam już nie raz, ale zrobię to po raz kolejny, ale w skrócie. Nazywam się Jakub, mam 19 lat, pochodzę ze śląska i mieszkam tam od urodzenia. Widziałem, że ostatnimi czasy sytuacja sieci trochę się pogorszyła patrząc na różne odejścia pewnych osób. Chciałbym wam pomóc w odbudowaniu pewnych rzeczy związanych z tym projektem. Miałem okazje już ratować dwie sieci serwerów z kryzysu, ale ta aż w takim nie jest, lecz szybka rekrutacja na poszczególne stanowiska związane z Administracją trochę była kryzysowa w mojej opinii, ale wracając do mojej osoby... Moją pasją jest Polityka, Informatyka, Koszykówka. Nie pisze tego podania w szybkiej rekrutacji, bo chciałbym poznać wasze opinie na temat ewentualnego mojego powrotu, jeżeli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Myślę, że tyle wystarczy na temat mojej osoby.

Doświadczenie:


Przykładowe prace: Trochę informacji na temat Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn
W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - X
*Wywiady - X
*Newsy/Wiadomości - X
*Artykuły - X
*Ciekawostki - X
*Gazetki - X
*Recenzje - X
Kontakt: PW, Steam

 

Pozdrawiam
@empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję za napisanie podania w normalnej rekrutacji.

Masz doświadczenie, tworzysz pracę, które są dobre, ale i takie będące fatalne. Było Ciebie dużo, czasami za dużo - stąd też ta "świetna" reputacja.

Kolejną sprawą jest degradacja, dawna - fakt, ale obawy o Twoją aktywność redaktorską pozostaną.

Aktywność na forum, jest słaba i gdybym Cie nie "znał", to nie wiedziałbym kim jesteś.

Jestem na nie i w tej kwestii raczej nic się nie zmieni.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przypomnę z szybkiej rekrutacji: ,,Potrzebujemy osoby kompetentne na to stanowisko, z jakąkolwiek dobrą opinią." ~ @ RumcajsJumper

Podanie odrzucone. 

 

Uważasz, że po tym krótkim czasie coś się zmieniło?

 

Opierniczałeś się, dostałeś degrada i wyszedłeś obrażony jak dziecko. Miałeś tu nie wracać, ale wróciłeś i już zdążyłem wyłapać pierwszą prowokację z twojej strony.

Jesteś pi3rdolonym poetą i masz talent, bo teksty w twoim wykonaniu wciągają jak Emy Winehouse narkotyki.

Zadajmy sobie pytanie- twoje chamskie występy oraz olewanie obowiązków nie powrócą razem z tobą?

 

Ja jestem przeciw.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie