Skocz do zawartości

Zablokowane żegnam.


Gość Lee123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lee123

No tak, nadszedł ten dzień jakim jest 21.06.2022 czyli wtorek. I w tym dniu chciałbym się z wami pożegnać. Z tymi co miałem najlepszy kontakt jak i z tymi z którymi miałem jakąś spine. 

Na pierwszym miejscu chciałbym pozdrowić @ RumcajsJumper, dzięki Tobie zachciało mi się tutaj zostać jak najdłużej. 

Na drugim miejscu chciałbym pozdrowić @ misiek997 oraz reszcie ekipy z dd2, za super spędzenie czasu na tsie jak i w csie. 

Na trzecim miejscu chciałbym pozdrowić @ Marc3loraz całej ekipie typerów, za super atmosfere na grupce jak i na tsie oraz dziękuje Tobie za zaufanie i danie mi szansy na randze typer. 

Oraz pozdrawiam każdego Husarza oraz stałych bywalców CSowiczy. Będę za wami tęsknić bardzo, dziękuję każdemu z osobna za super atmosfere, na serwerach jak i na tsie i wszędzie gdzie mogliście mnie spotkać. Trzymajcie się wszyscy cieplutko, widzimy się w csie :)  



                                                                                                                                                                                                                                         PS. Kostinio Zamknij Morde

Edytowane przez Lee123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiej drogi mordo :3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik_pozegnany_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie