Skocz do zawartości

Zablokowane Muszę się z Wami pożegnać na jakiś czas...


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak... Jest to dla mnie bardzo trudny moment w którym muszę na jakiś czas odejść i skupić się w większym stopniu na życiu prywatnym, studiach oraz pracy która w obecnym momencie jest dla mnie priorytetem w życiu. Wiem że jest to możliwe do połączenia, jednak nie chciałbym zaniedbywać prac na forum oraz swojego prywatnego życia które pochłania większą część czasu... Dodatkowo zbliża się wielkimi krokami 3 rok studiów w którym to będę musiał się zmierzyć z napisaniem pracy licencjackiej oraz ją obronić a to nie lada wyczyn i trochę ( bardzo dużo ) czasu mi zajmie aby było to zrobione jak należy. Moja historia zaczęła się w 2016 roku, chciałbym żeby trwała jeszcze dłużej jednakże obecna sytuacja może troszeczkę pokrzyżować plany na obecny moment. Myślę że jeżeli wszystko minie i wyjdzie na prostą linię wraz ze studiami to wrócę do Was znów i będzie jak za dawnych lat. Jednak na ten moment tj. wyżej napisałem - nie chcę zawalać obu rzeczy w moim życiu. 

 

Na sam koniec chciałbym podziękować:

 

RumcajsJumper - Do Ciebie kieruję największe podziękowania...  Za możliwość wykazania mi się na każdej możliwej randze administracyjnej - począwszy od moderatora aż kończąc na
randze zastępcy właściciela. Dzięki Tobie nauczyłem się jak powinno się pracować na owych rangach i wiele od Ciebie zaczerpnąłem w pracy z ludźmi i w odpowiednim podejściu do
działania w różnych sytuacjach. Może będziesz mi miał za złe że opuszczam to miejsce, ale i dla mnie nie jest to łatwa sprawa i podjąłem decyzję na poświęceniu czasu na rzeczy która
może zaważyć nad moją przyszłością... Dziękuję Ci jeszcze raz i myślę że jeszcze będę mógł zawitać w Waszych progach <3

 

Terrorist- Pracowaliśmy już bardzo długo - za Twojej poprzedniej kadencji oraz obecnej... Dużo momentów na sieci przewalczyliśmy również z Rumcajsem za co Wam jestem bardzo
wdzięczny i cieszę się że mogłem z Wami tyle lat współpracować. Były to dla mnie najlepsze chwile pracy i dużo się od Was nauczyłem... Jak od Rumcajsa tak i od Ciebie nauczyłem
się jak powinno się współpracować z ludźmi a także jak działa cały IPS ;p

 

Cały sztab Junior Admin Moderator - Miło patrzy się na nowe twarze w naszej administracji... Było mi niezmiernie miło pracować z Wami i patrzeć jak pniecie się cały czas w górę i uczycie
się coraz to nowych rzeczy które ja za swojej kadencji sam się uczyłem. Zapamiętajcie moje słowa: Uczcie się cały czas, czasami możecie się potknąć, ale nie poddawajcie się i dążcie
do celu.. To Wam zaprocentuje i da nowe możliwości i otworzy Wam drzwi na nowe rzeczy. 

 

Donator   Sponsor PRO  Użytkownik  Kobieta - Wam dziękuję za to że przyczyniliście się to stworzenia tak wielkiej społeczności jaką jest obecnie CSowicze :D 

 


Jest mi bardzo przykro i ciężko żegnać się z Wami na tą chwilę, jednakże nie mam wyboru. Branie urlopów na okres roku nie jest możliwe i nawet nie byłbym w stanie prosić o taką rzecz... 

Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy i wspólnie będziemy działać jak do tej pory :pepesmutnytulas:

 

 

Kocham Was wszystkich i pracujcie jak dotychczas! <3 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, drenn napisał:

Rok szybko zleci.

 Otóż to, ucz się i szkol :D i wróć do nas po wszystkim ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Ci za wszystko! Trzymaj się i powodzenia. Mam nadzieję że do nas wrócisz!

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się mordko, czas szybko zleci i wrócisz ;p

PS. Ja już powróciłem ;p

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Kubuś i wracaj szybko!

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dawalismy w sobie kość, ale ostatecznie będę tęsknić Kubunia :pepesmutnytulas:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, wiele dla sieci zrobiłeś, więc twoje pożegnanie jest smutne. Miejmy nadzieję, że w życiu prywatnym będzie Ci wszystko szło po Twojej myśli. Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik_pozegnany_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie