Skocz do zawartości

Zablokowane Nie działa _cl_autowepswicth


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś pomysły jak naprawić te komendę _cl_autowepswicth? Jak ktoś nie wie to odpowiada ona za automatyczne podnoszenie i wybieranie broni po jej podniesieniu [1 - jak podniesiesz to się zmieni broń / 0 - jak podniesiesz to dalej trzymasz pistolet/granat/kose]

Na mixach komenda działa a na serwerze/ach nie działa i zawsze podniesie broń przez co czasem można umrzeć :( 

Czy ewentualnie trzeba coś poprawić na serwerze żeby działała komenda?

Pozdrawiam, Quuai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w ogóle pliku userconfig.cfg i nigdy go nie miałem, nie wiem co do niego wpisać żeby mi przypadkiem się ustawienia w CS nie zepsuły i w configu nie mam żadnej linijki typu "exec"

Edytowane przez Quuai

Pozdrawiam, Quuai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mas, przypadkiem cs w dwóch miejscach? A może masz gdzieś inny plik config?

 

Nie jest możliwe aby komenda działała tylko na mixach, jeśli używasz tego samego klienta.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, drenn napisał:

Nie mas, przypadkiem cs w dwóch miejscach? A może masz gdzieś inny plik config?

Nie jest możliwe aby komenda działała tylko na mixach, jeśli używasz tego samego klienta.

Nie, po ostatnim stawianiu systemu wziąłem sobie tylko config.cfg na pendrive i po instalacji cs'a (steam) wrzuciłem swój cfg do folderu. Nigdy nie używałem usercfg. 

A tobie działa w 1.6 na serwerach to żeby nie podnosiło broni? DD2

Pozdrawiam, Quuai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quuai napisał:

Nie, po ostatnim stawianiu systemu wziąłem sobie tylko config.cfg na pendrive i po instalacji cs'a (steam) wrzuciłem swój cfg do folderu. Nigdy nie używałem usercfg. 

A tobie działa w 1.6 na serwerach to żeby nie podnosiło broni? DD2

U mnie działało ( ostatni raz tam byłem chyba miesiąc temu). 

Weź przenieś ten config na pulpit i odpal czystego cs żeby sprawdzić czy będzie działać na nowym.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, drenn napisał:

Weź przenieś ten config na pulpit i odpal czystego cs żeby sprawdzić czy będzie działać na nowym.

No i sprawa rozwiązana.. Tylko jak teraz znaleźć w moim configu co jest nie tak. cfg używane od lat a tu takie coś :pepesmutny:

Pozdrawiam, Quuai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Quuai napisał:

No i sprawa rozwiązana.. Tylko jak teraz znaleźć w moim configu co jest nie tak. cfg używane od lat a tu takie coś :pepesmutny:

No to teraz daj jeszcze raz ten twój i zobacz czy nadal będzie błąd. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drenn napisał:

No to teraz daj jeszcze raz ten twój i zobacz czy nadal będzie błąd. 

Właśnie na moim cfg jest ten błąd czyli muszę jakoś wyszukać błąd. Ale dzięki za pomoc w lokalizacji problemu, myślałem od zawsze że to kwestia ustawień serwera. Temat raczej do zamknięcia.

Pozdrawiam, Quuai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie