Skocz do zawartości

Zablokowane Only DD2 classic - SIĘ WJEŻDŻA - odwołanko


się wjeżdża

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: SIĘ WJEŻDŻA
IP / Steam ID*STEAM_0:0:239046000
Admin banujący: dwudziestkahaker
Data i godzina otrzymania bana*: 24.05.2022 , 21:01
Runda: -
Serwer*: ONLY DD2 CLASSIC
Powód: cheater
Link do demka*: - nie zrobiono mi chyba
Wycinek z konsoli*:  nie jestem w stanie podać bo piszę z telefonu
Krótki opis sytuacji*: Grałem sobie normalnie i jak zawsze sadziłem  banie aż tu nagle dostaję bana z powodem " cheater ". Ogólnie nie wiem o co chodzi adminowi banującemu ale myślę że jeżeli ktoś poprostu dobrze gra to nie cheatuje. Mam Przegrane w tą grę ponad 10k godzin. Nigdy nie grałem na żadnych wspomagaczach. Gram też w inne strzelanki np. Valorant gdzie mam Radianta ( najlepsza ranga w grze, baaaardzo ciężko jest to wbić) i to jednak świadczy że pielęgnuję tego aima. Dla mnie osobiście jest to trochę nie fair. Przecież Admin mógł mnie zbanować z prośbą o wrzucenie ss czy tam demka na forum. I bez problemu by było.Na sam koniec dodam tylko ,że jeśli gracz cheatuje to raczej nie przychodzi na forum i nie próbuje się dogadać aby dostać to ub. Liczę na pozytywne zakończenie tej akcji bo nie ukrywam fajnie mi się u was gra i został bym na dłużej. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez się wjeżdża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolną chwilę więc spojrzałem na demo.

 

Demko; KLIK

 

2:33;47 - +b

2:34;98 - +b

4:33;60 - +b

6:34;74 - +b

 

Jak na gościa co ma 10k godzin przegranych to nie potrafisz rzucić poprawnie flesha, a mówić o movemencie to szkoda strzępić, strzelać to nie Ty strzelasz.

 

Teraz możesz "wyjeżdżać" gdzieś indziej, brak ub. 

 

 

PS. Na steamie nie widziałem tych 10k godzin w csie, a jedynie konto cztero letnie i do tego vaca :))

image.png

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie