Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga prudi


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: ok. 17h temu
Nick użytkownika: @ Ariana Grande

Dowody: pp.png
Świadkowie: nie potrzeba
Uzasadnienie: Kolega ma u nas opiekuna teamspeaka i równocześnie na konkurencyjnym forum posiada właściciela. (nowym forum polkesa, większość pewnie zna)

3. Każdy CSowicz, który posiada u nas wyższą rangę niż "Admin serwera" wraz z nią nie ma prawa mieć rangi wyższej od Admin serwera na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej.

 

Dowody, że to on (proszę zobaczyć na te podobieństwo):

1. Ta sama data urodzenia:

1.png

 

2.png

 

2. Ten sam avatar co widać na obu screenach. 

3. Nagle Polkes tworzy forum i taka zbieżność podobieństw tych użytkowników?

4. Same podobieństwo Prudi - Prudziak. XD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jeden;^7 napisał:

60

 

3 godziny temu, WizZu napisał:

i ch*j ci do tego 

XDD, smieszni jestescie :nunu:

 

@ polkes no dziwisz sie jak oni maja po 16 lat? Nie znaja definicji 60 i jeszcze sie panoszą w internecie, takim to tylko napluc w pysk

Edytowane przez LopeZ
Przez ferstel,

Spam, ostrzeżenie słowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

jako iż jestem byłym adminem tego serwera, to tak chciałbym przypomnieć, że TS3 jest serwerem publicznym i bezstronnym. To, że jest podpięty tutaj, nie oznacza, że @ Ariana Grande nie może mieć rangi tutaj i u nas.
Chyba, że zmieniły się założenia serwera od czasu mojej oraz @ polkes'a rezygnacji. 

Od bodajże stycznia są takie ustalenia. Jak można zauważyć, to TS3 posiada we współpracach csowicze.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WizZu napisał:

i ch*j ci do tego 

 

4 godziny temu, SmottheK napisał:

Jebana 60 sciera pierdolona ch*j ci w pysk :D  

 

dawać ostrzeżenie 

nic was nie upoważnia żeby sie w ten sposó do @ Luvvkaodnosić, dosłownie nic. 

 

Przez Gość,

Spam, ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Olgierd napisał:

Witam, 

jako iż jestem byłym adminem tego serwera, to tak chciałbym przypomnieć, że TS3 jest serwerem publicznym i bezstronnym. To, że jest podpięty tutaj, nie oznacza, że @ Ariana Grande nie może mieć rangi tutaj i u nas.
Chyba, że zmieniły się założenia serwera od czasu mojej oraz @ polkes'a rezygnacji. 

Od bodajże stycznia są takie ustalenia. Jak można zauważyć, to TS3 posiada we współpracach csowicze.

nie wiem jak sobie to wyobrazasz. Generalnie od samego poczatku twierdze, ze ta cala akcja ze niby ts nie podlega pod csowicze jest bez sensu. Teraz jest okazja by to zmienić.

 

Ponadto wnosze o zabranie kazdemu kto zmienil barwy rang ktore sobie pododawali przed odejsciem od nas, poniewaz najzwyczajniej w swiecie ich naduzywają lub beda to robic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

https://csowicze.pl/topic/77563-rezygnacja/


Nie trzeba nic więcej dodawać :) 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie