Skocz do zawartości

Zablokowane Wyjaśnienie całej akcji pt. "druga szansa"


ferstel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jak mogliście zauważyć po tytule tematu, chciałbym w tym miejscu odnieść się do całej akcji która zaszła z " drugą szansą " dla @ Przeklinak. Wiele osób odebrało ta decyzję w sposób negatywny oraz byli zszokowani tego typu akcją - i się oczywiście temu nie dziwię - TEMAT. Z jednej strony uważam że każdemu należy się szansa, jednakże z drugiej widzę w tym złe działanie, ponieważ od tego momentu nie zauważyłem żadnej zmiany w tym kierunku.. Ale chciałbym bardziej obszerniej odnieść się i skomentować ten cały " incydent " w moim wykonaniu....

 

#1 "Druga szansa"

 

Wiele z Was widziało w w.w temacie że @ Przeklinak dostał UB na forum od bana permanentnego.... Nawiązując do wypowiedzi @ RumcajsJumper:
 

21 godzin temu, RumcajsJumper napisał:

Każdy zbanowany jest w tym samym worku lecz na innej półce. Jeden zawinił mniej drugi więcej więc nie każdemu będzie tak łatwo "odpokutować" jak to zostało nazwane.

 

Osoby posiadające na naszym forum permanentną blokadę, nie mają możliwości użytkowania na forum. Jednakże wiele osób bo danym czasie wyrażają skruchę, wykazują widoczną przemianę na lepsze i chcą tzw. " odpokutować " swoją winę.... W tym momencie w niektórych przypadkach - zależy jaki był stopień przewinienia, dajemy możliwość powrotu ale pod jednym warunkiem. Na koncie pozostaje 9 pkt ostrzeżeń ( ponieważ od 10 dodawany jest ban ) - i co z tym zrobią użytkownicy to już ich decyzja. Czy pozostaną te pkt czy je odpracują. I tak się wydarzyło w tym przypadku. Została wymierzona ostania szansa, jednakże po zachowaniu które można wywnioskować po banach na serwerach - zgubna. 

 

#2 Co dalej?

 

Teraz zastanawiacie się co dalej? Czy wróci na rangę zbanowanego czy zostanie jak jest? Osobiście żałuję że nie przewertowałem całego środowiska w którym się obracał i jego historii która wskazuje na to że była to nieprzemyślana decyzja... Dając szansę byłem pewien zmiany, ukazania lepszej strony... Jednakże kolejny raz przejechałem się na słowach osoby, która co innego pisze a co innego robi. 

Z tego miejsca chciałbym przeprosić i wyrazić skruchę do wszystkich użytkowników forum, którzy poczuli się przez ta sytuację " dotknięci " - że gość ze zbanowanego jest na forum. Ale wiedzcie, tak jak wyżej napisałem.. Każdy ma możliwość wyrażenia skruchy i przemyślenia, jednakże na to wszystko składa się wiele aspektów...

 

Myślę że zrozumiecie całe przesłanie i zakończymy ten temat. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego administracja nie moze robić samowolki i uzytkownicy powinni znać szczegóły tego unbana, kogo chcecie unbanować i dlaczego chcecie unbanować, a nie że my jako ostatni sie o tym dowiadujemy. Tak jak pisałem w tamtym temacie, jak ktoś chce dostać unbana na forum to niech najpierw uzytkownicy wyrażą swoje zdanie nt zbanowanego jegomościa i metodą "demokracji" zdecydować czy ban zostanie zdjęty czy też nie. Przeprosin nie przyjmuję :KEKL:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się i ja, osobiście nie pochwalam takich zachowań za co @ ferstel już swoje ode mnie wysłuchał, bo nawet nie zapytał mnie o zdanie w tym temacie.

 

Ja wgl uważam że takie UB są sprzeczne z regulaminem i takowych nie powinno być, po to jest ten regulamin by się do niego stosowali użytkownicy ale też i administracja.

 

Ale jeśli już wcześniej zostały podjęte decyzje o "drugich szansach" no to powinno to działać na zasadzie takowej wg. mnie że powinien być przeprowadzony wywiad wśród administracji na temat danego użytkownika + wyrywkowo danych użytkowników forum tych z dłuższym stażem i aktywniejszych (nie jakieś ankiety i nie wiadomo co, bo to też nie są wybory prezydenckie żeby każdy szedł do urny)

 

I to nie jest @ misiek223 że Twój kolega @ waRRRRRR nie ma szans na UB, bo je ma ale jeżeli Ty piszesz za niego to ja z automatu coś takiego odrzucam, a jeżeli pisze on sam do mnie lub na maila sieciowego to zupełnie co innego wtedy na starcie widzę że komuś zależy, a nie wysługuje się kolegami czy też koleżankami i mamy jakiegoś pośrednika w rozmowie.

 

Również chciałbym dodać, że @ ferstel źle sformułował swoje wypowiedzi we wcześniejszych tematach przez co zrozumieliście go źle i nawet tak że kłamie o czym też mu dzisiaj mówiłem, a widzę że zapomniał tutaj o tym napisać. @ Przeklinak miał 10 pkt co równa się z banem ale on dając mu UB zdjął mu tylko 1 pkt a resztę miał sobie wykupić bądź odpracować i zostało mu 9 pkt na koncie, a tam było to tak źle sformułowane że wynikało z tego nawet że kłamie 😂

 

Podsumowując też dodam bo nie widzę wyżej, ustaliliśmy że już zostanie odbanowany skoro się tak ugadali wcześniej... lecz będzie pod obserwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie ze ja wtrącę sobie swoje biedne 5 groszy :)
Nie jaki użytkownik z Nickiem[którego nie pamiętam zbytnio  ]również miał wilczy bilet lecz miał dostęp do ts-a i strasznie truł dupska pewnych ludzi z administracji i jakoś dostał "waszą drugą szanse". Po mimo tego że jego zachowanie nie zostało zmienione i zachowuje sie tak jak wcześniej sie zachowuje dostaje bany na SB oraz na serwerach i jakoś nie widzę aby ktokolwiek moim zdaniem groził mu ponownym wilczym biletem itp. Również i mi nadano "ostatnia szanse " lecz nie uzasadniono czy to była wspólna decyzja administracji czy tylko i wyłącznie decyzja osoby co nadawała mi bana ... Sądzę że straszna samowolka sie zrobiła czytając to co "administracja" wypisuje ten nadal tyle punktów karnych [czy jak to sobie nazywacie]  ten zrobił to i owo. Nawet miedzy sobą administracja nie rozmawia co do "ukarania danego użytkownika". Rozumiem gdyby to właściciel z własnej woli by decydował o nadawaniu danemu użytkownikowi ograniczeń czy "punktów karnych" lecz osoby co dają bany na SB nie potrafią nadać nawet "punktów ukarania  [ czy jak to tam sie zwie] tylko i wyłącznie nadaje bana z jakimś powodem co nie jest do końca uzgodniony z właścicielem czy z inna ranga co ma takie same prawa lub wyższe ...

Ja mam zachowanie jakie mam na SB lecz nie rozumiem jednego inni mogą więcej niż pozostali, wiec winna leży moim zdaniem w administracji a nie użytkownikach, niech administracja nie zapomina że  to użytkownicy tworzą forum a nie administracja ...

Edytowane przez Alkoholik :*

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Ja również jestem zdania, że trzeba innym dawać szanse, szczególnie jeśli ktoś się zmienia,wykazuje jakąś inicjatywe chęci powrotu, skruchę. Uważam, że jeśli już został przekroczony próg ub, pierwsze kroki, to należy zrobić temat z opisem, wyjaśnieniem i cennikiem ub dla graczy zbanowanych, aby z góry było wiadome jakie możliwości i szanse ma osoba zbanowana na powrót do społeczności csowicze.

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alkoholik :* napisał:

Pozwolicie ze ja wtrącę sobie swoje biedne 5 groszy :)
Nie jaki użytkownik z Nickiem[którego nie pamiętam zbytnio  ]również miał wilczy bilet lecz miał dostęp do ts-a i strasznie truł dupska pewnych ludzi z administracji i jakoś dostał "waszą drugą szanse". Po mimo tego że jego zachowanie nie zostało zmienione i zachowuje sie tak jak wcześniej sie zachowuje dostaje bany na SB oraz na serwerach i jakoś nie widzę aby ktokolwiek moim zdaniem groził mu ponownym wilczym biletem itp. Również i mi nadano "ostatnia szanse " lecz nie uzasadniono czy to była wspólna decyzja administracji czy tylko i wyłącznie decyzja osoby co nadawała mi bana ... Sądzę że straszna samowolka sie zrobiła czytając to co "administracja" wypisuje ten nadal tyle punktów karnych [czy jak to sobie nazywacie]  ten zrobił to i owo. Nawet miedzy sobą administracja nie rozmawia co do "ukarania danego użytkownika". Rozumiem gdyby to właściciel z własnej woli by decydował o nadawaniu danemu użytkownikowi ograniczeń czy "punktów karnych" lecz osoby co dają bany na SB nie potrafią nadać nawet "punktów ukarania  [ czy jak to tam sie zwie] tylko i wyłącznie nadaje bana z jakimś powodem co nie jest do końca uzgodniony z właścicielem czy z inna ranga co ma takie same prawa lub wyższe ...

Ja mam zachowanie jakie mam na SB lecz nie rozumiem jednego inni mogą więcej inni nie wiec winna leży moim zdaniem w administracji a nie użytkownikach, niech administracja nie zapomina to użytkownicy tworzą forum a nie administracja ...

dokladnie, ta sama akcja byla z @ Toksemik tyle, ze akurat to odbilo sie bez echa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ferstel napisał:

Osoby posiadające na naszym forum permanentną blokadę, nie mają możliwości użytkowania na forum. Jednakże wiele osób bo danym czasie wyrażają skruchę, wykazują widoczną przemianę na lepsze i chcą tzw. " odpokutować " swoją winę....

Ciekawi mnie jak udowadniają tą całą jak to nazwałeś "przemianę na lepsze', bo wiesz - ja Ci mogę napisać książkę jaki to ja teraz lepszy nie jestem w porównaniu do poprzedniego roku i uwierzysz mi wtedy?

Jestem zdania, że jeżeli raz się kogoś wykluczyło ze społeczności, to nie powinno się tej osoby przywracać. Osobiście przemiany Przeklinaka w ogóle nie widzę, ale cóż - decyzja w tej sprawie zapadła i nie ma co jej cofać, bo się jeszcze bardziej ośmieszycie. Jeżeli chcecie dawać ub, to dajcie wszystkim, a jeżeli nie chcecie - to nie dawajcie w ogóle.

Ostatnio działanie administracji jest przynajmniej dziwne. Próbując załatwić coś na pw jest się mam wrażenie lekceważonym? Nie wiem jak to nazwać. Wszystko trzeba załatwiać oficjalnie - przez tematy, a dopiero wtedy, kiedy widzą to inni użytkownicy, administracja "normalnie" odnosi się do danej sprawy, szkoda.

Powodzenia i cześć - miłej przygody.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Co do nagrywania rozmów na teamspeak to co ma być. Nie ma takiego prawa i głupie tłumaczenia jak nagrywałem, żeby nikt mi potem nic nie zarzucił to można się takim czymś posmarować tyłek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie