Skocz do zawartości

Zablokowane Cennik ub


xavjer

Rekomendowane odpowiedzi

@ ferstelproszę o informacje na jakiej podstawie zostały zdjęte mu warny bez tematu.

 

Co do samego UB, wyjaśniałem Wam w poprzednim temacie. Nie jest to jedyna osoba która otrzymała UB czy jak to tam każdy z Was sobie nazwie. (zdjęcie jednego Warna pozostawiając 9/10 tzw. druga szansa). W tym przypadku macie rację i sam jestem podirytowany, że zostały zdjęte warny bez jakichkolwiek informacji typu temat itp. jeżeli sytuacja nie zostanie naprostowana wyciągnę z tego konsekwencje.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Decyzja o zdjęciu bana - Moja


@ RumcajsJumper W tym samym momencie zostały nałożone 9 pkt ostrzeżeń, których nie ruszałem i o całej akcji dowiedziałem się dzisiaj. Więc to nie moja akcja administracyjna w tym kierunku.


 

Pozdrawiam ;)  

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi warnami to akurat moja sprawka., 

Mial blokadę pisania więc tak to miało wyglądać.

Wpłata-------.> Zdjęciem waranów ----------> @ Przeklinak piszę temat. 
Ale skoro @ Przeklinak się nie śpieszy, warny zostaną przywrócone bez blokady zawartości do 9 i zostaną zdjęte po napisaniu tematu.

I Tutaj nie ma żadnego Kolesiostwa.  Nawet za nim  nie przepadam. Nazywając to delikatnie . Jeśli dana osoba przychodzi do mnie o wykupienie warnów to w moim obowiązku jest takową osobę ogarnąć niezależnie od tego kto do mnie przyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dfddbdrtzz napisał:

Jebana hipokryzja

 

Lepiej tego ująć się nie da.
Na szczęście uzytkownicy są na tyle czujni, że widzą wszelakie błędy popełniane przez naszą kochaną administrację (czyt. Meszek) :kappa: 
Miałem pisać oddzielny temat odnosnie mojego wczorajszego pomysłu, który - stwierdziłem - jest bez sensu, no ale jednak go poruszę tutaj :P 
Moze zamiast samowolki co do unbanów, to byście przed odbanowywaniem pytali nas, uzytkowników, co sądzimy nt. zbanowanego uzytkownika w oddzielnym temacie i kazdy kto miał z nim styczność, coś by napisał :P bo jednak słabe jest to, że ostatnią osobą, która dowiaduje sie o unbanach, jest uzytkownik, a podobno forum jest dla użytkownika, hmmm? Bo co do przeklinaka nawet tematu nie było odnosnie jego unbana :japierd:
Tyle ode mnie, pozdro

 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie