Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na joker


SPZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę :!JOK3R!

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :  STEAM_0:0:24150711

 

Powód skargi: gramy mape o godz. 17:09 gracz wyzej podany 2x mi strzelił FK jeszcze sie wykłucając i obrazajac mnie jaki to ja nie jestem, najpierw bylo loswanie kolorow nic nie zdarzylem wylosowac a chlop mnie zabil, druga sytuacja ktos podrzucil mi pusteggo digla gdy szlismy po markerze i dostalem plombe w leb na wejsciu. Pozdrawiam

 

Edit: godz 17:15 ucieczka z ct

Edytowane przez SPZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie ( @ Wtykson ) dlaczego nie reagujesz na zgłoszenia gracza na admin say ( @ Ariana Grande jest wytłumaczony urlopem ).

 

Co do wyzwisk , szliście pięknie łeb w łeb aż oczy i uszy bolały, na co znowu nie widzę reakcji @ Wtykson i @ Exit .

 

Co do FK przy losowaniu przyznaje Ci rację wina leży po stronie oskarżonego, natomiast drugi FK widać na nagraniu z HLTV, że deagl został podrzucony niestety podczas buntu gdy strażnik czuł się zagrożony można to zrozumieć.

 

Szkoda, że Admini nie zareagowali właściwie i musiało się to przełożyć na skargę.

 

3.30 Zabronione jest wyjście z CT bez powodu, bądź jeśli jest tylko 1 CT. (Ban od 5 minut do 30 minut)

2.6 CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin)

 

Gracz zostanie ukarany zgodnie z taryfikatorem, natomiast Admini obecni przy w/w sytuacjach dostają upomnienia słowne, mam nadzieję, że następnym razem na czas zareagują.

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Edytowane przez aDk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie