Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Biały -_- [Kolejne Podejście]


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Biały -_-
 

Imię: Kamil
 

Wiek: ~ 18
 

Steam ID: STEAM_0:1:515242448
 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Ogólnie co chciałbym powiedzieć, że na forum staram się być aktywny codziennie oprócz tego, że nic nie piszę na CB bo nie ma sensu ani tematu,

Lecz przeglądam tematy i staram się być aktywny jak mogę.
 

Opisz siebie: Jak możecie dobrze mnie kojarzyć, z tylu podań co już pisałem mam na imię Kamil, mam 18 lat [Za 2 miesiące i bardzo  się z Tego cieszę] oprócz tego, że wszystkie konsekwencje związane

ze mną czy bijatykami spadają na mnie, za nie długo będę sam za siebie odpowiadał i chciałbym żyć zgodnie tak jak się powinno. Oprócz Tego co pisałem, że chodzę do szkoły branżowej [Zawodówka]

kierunek mechanik, aktualnie zacząłem chodzić na Kick Boxing. W miarę dobrze mi idzie według mnie, z czego muszę być dumny. Jestem chłopakiem o brązowych włosach, niebieskich oczu o wzroście 170 cm. Staram się być kulturalnym ale czasem jak ktoś palnie głupie czy śmieszne zdanie to czasem się może wymsknąć.
 

Dlaczego akurat Ty?:  Dlaczego ja? Ponieważ, miałem już styczność z ową funkcją, przed przyjęciem podania dano mi na rozpiskę dwa demka, co się okazało się dobrze rozpisałem i zostałem przyjęty.

Żeby nie było tutaj reklamy napisze inaczej E&H nazwa forum gdzie miałem ową rangę, rozpisywać demka potrafię, w sumie lubię. Nie raz już pomagałem w dziale UBT, pomóc w rozpisce czy coś...

A, że akurat nie ma żadnego UBT oprócz @ .:TR@kToR:. 'a, to chciałbym wspomóc bo widnieje czasem kilka postów, a my też jesteśmy ludźmi i nie zawsze możemy mieć czas na zabawy.

Jak pisałem, można dać mi test czy potrafię czy też nie rozpisywać demka czy też odróżniać screeny czyste a przerobione. "Coś nie coś potrafię :kekw:"
 

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Miałem prawdę mówiąc raz styczność, i się dobrze obsługiwałem, potrafię nadawać, przedłużać, zmniejszać czas, edytować oraz usuwać dany ban.
 

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Zobaczymy, jak podanie będzie przyjęte sądzę, że potrafię odróżnić nie będę pisał że bardzo dobrze, bo każde moje zdanie może być inne, i mogę np w ogóle nie znać się nad tym.

 

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Jak byłem młodszy ożywałem, open gl, Ale podczas już gdy robiłem sie starszy, granie na cheat'ach przeszkadzało a zarazem wkurzało, psuło rozgrywkę oprócz tego, że wiedziałem gdzie kto jest. Przestałem nad tym i zacząłem przygodę z Cs na czysto, jak i do tej pory śmigam nawet nie źle.
 

Kontakt: Facebook, Forum, Steam

 

@ Mechu widzę, że lubisz wracać do starych moich przygód, przypałów. Widzę, że lubisz bawić się w Detektywa, dlatego daje Tobie zadanie.

Znajdź na jakimkolwiek Forum, moje konto z daną rangą czy J@ czy Admin serwera. Trzymam się dalej, że ludzie się zmieniają pod wpływem czasu, i zmiana moja ta nastąpiła Lecz, nie zapominaj dlaczego np inni jak piszą rezygnacje dają taki powód?  Ty się do nich nie sapiesz już, lecz do mnie to już rogi wystawiasz.

Jeżeli, chcesz obgadać kwestie o moim zachowaniu wymienimy się słowami kulturalnie nie widzę przymusu łamać język to Zapraszam na Ts. Każdy lubi najeżdżać nie znając osoby.

I wygadamy się co nas boli. Tylko proszę nie pisać typu: "Nie mam zamiaru z Tb rozmawiać, albo Szkoda czasu. Bo to tylko pokazuje, że na forum piszesz co chcesz a na Ts będziesz cichutko siedział.

Nie jedną taką osobę już miałem na rozmowie :D

Pozdrawiam Miłej Nocki :taniec1:

 

 @ misiek223 Nie jestem robotem, żeby po wbiciu na jakikolwiek serwer będę od razu pestki strzelał. Mam dzień kiedy dobrze mi idzie,

a mam czas kiedy w ogóle mi nie idzie. Wracając do wczorajszego dnia, czułem się bardzo źle, bo za dużo wypiłem oczywiście to nie jest wytłumaczenie lecz moja głupota.

Głowa cały dzień bolała nie odpuszczała, tabletki nie pomagały to powiedz mi jak mam funkcjonować w grze, owszem polepszyło mi się minimalnie więc wbiłem na cs żeby trochę postrzelać, po czym

poszedłem w kimę. Nie będe się tłumaczył dlaczego tak gram. Jeżeli ty jesteś Pro graczem nie oznacza, że każdy mam mieć twój poziom w gierkach.

Z @ Mechu nie mam zamiaru się kłócić tylko na spokojnie wyjaśnić sobie. Potrafię porozmawiać jak wy cywilizowany człowiek. Ale jak widzę, że każdy lubi najeżdżać na jedną osobę i wypominać

stare dzieje. Jeżeli chodziło o moją rangę na EH, dostałem do rozpisania 2 demka oraz sprawdzić screeny czy są czyste czy przerobione. Po czym dwa demka rozpisałem jak napisali na 5+.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

 

+ wiek

+ chęć pomocy

+/- doświadczenie, lecz nie każdy od razu był najlepszy we wszystkim

 

PS. Przepraszam bo źle sprawdziłem Ci ilość członków UB CS 1.6 jest jeszcze @ Tyler oraz @ Śpiochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to już Twoje któreś z kolei podanie odrzucone. Brak jakiejkolwiek aktywności w dziale, która pomogłaby ocenić Twoją kandydaturę, ogólnie brak aktywności innej niż spamu podaniami.

Brak większego doświadczenia, a sądzę że na takiej sieci doświadczenie powinno być już wymagane. Podanie napisane tak, że czytać się nie da.

W ocenie podania pomóc może jedynie przeszłość, która nie wygląda za dobrze. Chęci to nie wszystko - byłbym za odebraniem Tobie możliwości pisania podań.

Naturalnie - nie.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P00F

Rozpisywać się nie będę.

 

Każdy potrafi popełnić błędy, jednak nie każdy potrafi się do nich przyznać. Masz tzw *żółtą teczkę" i ciężko ją spalić. Podchodzisz już do tego x raz co widać, że zależy ci. 

O doświadczeniu nie powiem nic, bo w sumie nie widoczny jesteś w dziale ubt.

 

Okres próbny/neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze podania od tego pana to juz nie wiem czy sie śmiać czy płakać -.-

 

 - nawet na straznika jb Cię nie chcieli a startujesz na ubt :japierd: 

 

Nawet wczoraj delikatnie podśmiewałem sie z kandydata, ponieważ nie był w stanie zdobyc fraga przez pół mapy na dd2 xD  na moje pytanie 'po co mu ubt jak nawet zabic nie potrafi' uslyszalem odpowiedz 'co ma gra do rangi?' 

Otóż juz wyjasniam, skoro nie ogarniasz mechaniki tej gry to jak masz wykonywać dobrze swoje obowiązki? 

 

Po prostu gość nie dojrzał do tak poważnej rangi, nie zapominajmy ze ubt reprezentuje forum. Nawet nie chciało Ci się dokładnie sprawdzić kto aktualnie jest w ubt -.- jak pisalem poprzednio tak napisze teraz toxic, toxic i jeszcze raz toxic jeden z wiekszych na tej sieci. Dla mnie @ El Jokeros to była pomyłka na tej randze a Ty to już wogóle xD 

 

Ja też jestem zdania, że przydałby się ktoś nowy tak po prostu, ale tutaj trzeba kogos kompetentnego albo chociaz z zapałem do nauki a nie wykłocającego się gimba (nie bylby soba jak by nie edytowal podania zeby poklocic sie z @ Mechu)  

 

Aktywność na forum jak i w dziale mizerna, jedynie odrzucone podania widac :kappa: 

 

wyżej są rozpiski pana no i nie wiem jakim cudem na EH miałeś range :ruletka: 

 

Podsumowując nie zyskamy nic a tylko kłopoty i różne 'afery' przyniesie na randze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce jedno powiedzieć 
Pchasz sie wszędzie gdzie tylko sie da jak było otwarta rekrutacja na  admina na ts3 to pisałeś że masz tyle i tyle godz. lecz  nie dopisałeś że większość czasu przebywałeś na AFK. Próbujesz zyskać jakąkolwiek rangę na tym forum, nie uważam że to złe czy cos, lecz po przeczytaniu komentarzach uczestników forum pod twoimi podaniami  wyraźnie można uświadomić sobie że lecisz sobie na rangi sadząc rzekomo  że ranga tobie cos da ... 

Nie jestem nawet za okresem próbnym bo aktywność jakakolwiek na tym forum z twojej strony jest znikoma postaraj sie cos od siebie dodać i przekonaj innych użytkowników danego forum ze ci zależy na randze a nie że jakaś rekrutacja otwarta a ty już lecisz pisać podanie na kolanie  :) 

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja ranga na forum, o którym piszesz była jedną wielką pomyłką. Nie wykorzystałeś szansy, którą Ci daliśmy, lekceważąc obowiązki. Do tego szybciej z tej rangi uciekłeś, niż się o nią starałeś, powód tej decyzji sobie darujmy. ( Więc nie jestem w stanie ocenić twojej jakiejkolwiek pracy na + )

- Brak aktywności w dziale

- Słaba opinia użytkowników

- kolejne podanie, w którym od ostatniego czasu nic nie poprawiłeś

 

Na Nie.

IzAa1EY.gifHMmrJqZ.gifCi9gE0L.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie widzę poprawy od napisania twojego pierwszego podania na UBT, znowu wdajesz się w zbędne dyskusje co widać w tym temacie,

a w dziale nie widać aktywności. Podanie odrzucone.

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie